Zene i celulit!

novostanje2015

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
406
Stvarno odvratno. Juce privedem jednu ribu koja izgleda kao zmaj, ali kada se skinula i kada sam je uhvatio za butku, a ono pomorandzina kora. Bljak, fuj...

Sto zene ne vode racuna vise o sebi, pa sve mladje devojke imaju celulita i ako su mrsave. Samo zato sto nisu aktivne. Retko koja danas nema to cudo.

Pitanje je jednostavno, zasto malo vise ne vodiye racuna o sebi?
 
jaoj, cuti i ne pitaj nista, pravi se da ta gnusna pojava ne postoji.
zazmuri brate, uhvati je za sisu, sto moras za doope? ili joj kupi one tri cetvrt biciklisticke helanke, pa probusi rupu na sredini, tu lepo mozes da ga pristavis, bez da ti se grozota talasa pred ocima. ja te razumem, evo stvarno te razumem, zato i dajem konstruktivne predloge.
ovo ja i zbog sebe pisem , znaci nabila sam masti u guzcu za tri Bozica i jedan americki dan zahvalnosti. tesim se time sto, kada pocrnim, sve to bude manje primetno, a i dupe mi je onako, solidno, kad ga maskiram, pa dok ga dovucem coveka do kreveta, kapiram da cemo imati druge ciljeve no da se vatamo za butine, ko neki tinejdzeri.
ozbiljna sam, kapiram taj muski problem skroz, jedino sto cu apelovati je da neka od zena forumskih otvori i temu o lepoti muskog nagog tela i o uticaju naseg vizuelnog dozivljaja na kvalitet polnog odnosa.
 
Stvarno odvratno. Juce privedem jednu ribu koja izgleda kao zmaj, ali kada se skinula i kada sam je uhvatio za butku, a ono pomorandzina kora. Bljak, fuj...

Sto zene ne vode racuna vise o sebi, pa sve mladje devojke imaju celulita i ako su mrsave. Samo zato sto nisu aktivne. Retko koja danas nema to cudo.

Pitanje je jednostavno, zasto malo vise ne vodiye racuna o sebi?

Danas cak i muskarci imaju celulit zbog smanjene aktivnosti, mesnih preradjevina koje jedemo itd.
 
jaoj, cuti i ne pitaj nista, pravi se da ta gnusna pojava ne postoji.
zazmuri brate, uhvati je za sisu, sto moras za doope? ili joj kupi one tri cetvrt biciklisticke helanke, pa probusi rupu na sredini, tu lepo mozes da ga pristavis, bez da ti se grozota talasa pred ocima. ja te razumem, evo stvarno te razumem, zato i dajem konstruktivne predloge.
ovo ja i zbog sebe pisem , znaci nabila sam masti u guzcu za tri Bozica i jedan americki dan zahvalnosti. tesim se time sto, kada pocrnim, sve to bude manje primetno, a i dupe mi je onako, solidno, kad ga maskiram, pa dok ga dovucem coveka do kreveta, kapiram da cemo imati druge ciljeve no da se vatamo za butine, ko neki tinejdzeri.
ozbiljna sam, kapiram taj muski problem skroz, jedino sto cu apelovati je da neka od zena forumskih otvori i temu o lepoti muskog nagog tela i o uticaju naseg vizuelnog dozivljaja na kvalitet polnog odnosa.

Ti si zenski Julian :lol: umirem od smeha
 
Stvarno odvratno. Juce privedem jednu ribu koja izgleda kao zmaj, ali kada se skinula i kada sam je uhvatio za butku, a ono pomorandzina kora. Bljak, fuj...

Sto zene ne vode racuna vise o sebi, pa sve mladje devojke imaju celulita i ako su mrsave. Samo zato sto nisu aktivne. Retko koja danas nema to cudo.

Pitanje je jednostavno, zasto malo vise ne vodiye racuna o sebi?
i resenje tvog problema je jednostavno...predji na muskarce ali pripazi i kod njih je sve cesci celulit
 
Stvarno odvratno. Juce privedem jednu ribu koja izgleda kao zmaj, ali kada se skinula i kada sam je uhvatio za butku, a ono pomorandzina kora. Bljak, fuj...

Sto zene ne vode racuna vise o sebi, pa sve mladje devojke imaju celulita i ako su mrsave. Samo zato sto nisu aktivne. Retko koja danas nema to cudo.

Pitanje je jednostavno, zasto malo vise ne vodiye racuna o sebi?

pifff blenta
ako ne znas da rabotis so guzicu golemu
sta je diras kojkurmoj
 
Istegne se materica nakon porodjaja, onda vremenom oslabe zidovi materice i ona vrshi pritisak na beshiku, tako da ne mora da znachi da imate infekciju vetj eto kod starijih zhena dolazi do odredjenih promena koje rezultiraju nepravilnim mokrenjem.

Zhivio celulit, zhivele nepravilnosti zbog kojih veselnici odustaju od zhena.
 
Stvarno odvratno. Juce privedem jednu ribu koja izgleda kao zmaj, ali kada se skinula i kada sam je uhvatio za butku, a ono pomorandzina kora. Bljak, fuj...

Sto zene ne vode racuna vise o sebi, pa sve mladje devojke imaju celulita i ako su mrsave. Samo zato sto nisu aktivne. Retko koja danas nema to cudo.

Pitanje je jednostavno, zasto malo vise ne vodiye racuna o sebi?
sta ima veze ima pajsera kojima to ne smeta cak i je pozeljno jer onda ima prednost zna da je ribi frka:heart:
 
Hvala lepo, nisam od tih.

Muskarcima stomak moze lepo da stoji, ali zenama celulit nikako. Mada ja nemam stomak i prefektno sam gradjen.

Celulit govori vise o zenama, njihovom odnosu prema zivotu, koliko su povrsne, i koliko su iskompleksirane.
Znači, iskompleksiranost se uočava preko celulita :rotf:

Iz ovoga zaključujem:
1. ili si totalno nepismen, pa ne znaš šta znači iskompleksiranost? Ako jesi, rečnik u ruke, pa kad naučiš onda mož` da pričamo o celulitu.
2. ili ti logika baš i nije jača strana
3. ili i jedno i drugo.... tipujem na ovo :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top