tehnicko djubre

miranda

Početnik
Poruka
28
U kuci nam se poprilicno nagomilalo tehnickog djubreta. Do sad nismo menjali staro za novo, vec smo tako menjali deo po deo, tako da sad u kuci imam prakticno 3 kompa.
2 zastarela i 1 prakticno nov, i jos raznoraznih delova, neki su ispravni a neki ne.
Sta vi radite sa starim delovima i starim konfiguracijama?

Da li negde mogu da se poklone ili prodaju te stare konfiguracije (sad su to stvarno zastarele stvari)?
 
miranda:
U kuci nam se poprilicno nagomilalo tehnickog djubreta. Do sad nismo menjali staro za novo, vec smo tako menjali deo po deo, tako da sad u kuci imam prakticno 3 kompa.
2 zastarela i 1 prakticno nov, i jos raznoraznih delova, neki su ispravni a neki ne.
Sta vi radite sa starim delovima i starim konfiguracijama?

Da li negde mogu da se poklone ili prodaju te stare konfiguracije (sad su to stvarno zastarele stvari)?
Састави та два рачунара и поклони деци који немају.То ти не вреди ни 40 еура а њима че значити пуно!
Ћао
 
Pokloni deci u po obdanistima, ili ako imaju nesto, nadogradi. Njima ce sigurno koristiti da slusaju muziku, poneku igricu i crtani, za sta mogu da poslize i 486-tice, pentium I i sl. Za filmove moze da se koristi program QV, koji radi pod DOS-om, i nije zahtevan.
 
Sta da ti kazem. I ja imam dosta stvari. Posto veoma cesto nadogradjujem racunar, novi delovi (ovo novi uslovno receno, uglavnom su stari do 2 godine) mi se prilicno brzo kamaraju, ali se isto tako brzo i prodaju. Od djubreta kako kazes imam isto tako mnogo delova koje imam prilike da koristim samo ako mi neko donese da mu sredim neki stari 486 ili PI, pa da iskoristim neki deo.

A od jednog Intela na 66MHz sam napravio finu ogrlicu koju btw. ne nosim jer me nervira nakit, pa cak i tehnickog porekla. A isti takav, samo AMD na 66MHz sam okacio na zid, ali ga je bas od zvucnika oborio i raspao se kad je pao na zemlju, pa sad stoji pored monitora.
 

Back
Top