Potkopavanje Srbije - hiljaditi nastavak !

да... стварно јесте мало бзвз..... не знам зашто су тако поступили........

Zato što nam DB ili kako se to sad zove BIA ne radi svoj posao !

Oni treba da prepoznaju i preduprede razbijanje države,
a kako su sami razbijeni
( pogledati tursku seriju "Dolina vukova" pa videti šta je našim službama )
kako da pomognu svojoj državi ?
 
Zato što nam DB ili kako se to sad zove BIA ne radi svoj posao !

Itekako oni rade svoj posao, Tao Mjao... Odlicno ga rade. S obzirom da od 1990te KGB nema nikakvog uticaja na BIA, polako su se nametnuli neki novi faktori, pa da ne budemo lazno skromni, i poceli da finansiraju, a u poslednje vreme (tacnije od 05.10.2000.) takodje se nametnuse kao gazde. :smeker:

A ko bi ti mogli da budu?! :whistling:

_niemand_
 
Dvadesetogodišnjaci su naši
kao i tridesetogodišnjaci.

Naši su ljudi i stogodišnjaci,
a naročito volimo decu.

Takvi smo mi Srbi !
Imaš problem sa tim ?

Znas da imam,pravi se neka euforija oko nicega i narod se zamajava trivijalnim stvarima.
Dok npr.deca u Srbiji gladuju ili Siptari prisvajaju Kosovo,najmanje plate u regionu,katastrofano zdravstvo,i jos miion stvari,ali to nikog ne zanima pricacemo o orlicima naredna 3 meseca....
 
Znas da imam,pravi se neka euforija oko nicega i narod se zamajava trivijalnim stvarima.
Dok npr.deca u Srbiji gladuju ili Siptari prisvajaju Kosovo,najmanje plate u regionu,katastrofano zdravstvo,i jos miion stvari,ali to nikog ne zanima pricacemo o orlicima naredna 3 meseca....

Tako je! Jebbo ih fudbal i pobeda i zlatan pehar! Meni drzava otisla u klinac. Zivimo u agoniji a oni mi serru o fudbalu!
 
Tako je! Jebbo ih fudbal i pobeda i zlatan pehar! Meni drzava otisla u klinac. Zivimo u agoniji a oni mi serru o fudbalu!

Mirna, KraNp... Treba da velicas Srbiju i Vucka - supermena. To je politicka direktiva... A ako nisi u (vladajucoj) partiji, to je najrazboritiji, politicko korektan odgovor... A to sto deca nema sta da ti hasaju, nebitno. Bitno da Srbija ima cime da velica svoje politicare, oni su ti, ti JEDINI koji su kumovali tim Uspesima (do mojega, i do tvojega)! :lol:

_niemand_
 
Dvadesetogodišnjaci su naši
kao i tridesetogodišnjaci.

Naši su ljudi i stogodišnjaci,
a naročito volimo decu.

Takvi smo mi Srbi !
Imaš problem sa tim ?

Какво лупетање. Не волимо ми децу, ми деце имамо све мање, а џабалебароша од 20, 30 па све до 100 година имамо колико хоћеш, то је показао и овај тзв. дочек, где би нам био крај кад би се бар упола толик ољуди скупило због смањења плата, отимања КиМ, најезде имиграната, циганизације државе..

Него то све муфљузи који немају ништа паметније у животу да раде него да се млате глупостима, испрани мозгови.
 
Da je ovo uredjena drzava a mi normalna nacija , ne bi se ni pravio onakvi cirkus na tim docecima sa nekih tamo trecerazrednih takmicenja...


Srbi paljevine...

Vlast malo koriguje te doceke i pali siroke narodne mase kao neki nacionalni ponos kako je dobro biti Srbin da bi se skrenulu sa tema o penzionerima koji umiru od gladi i kako je sve u ovoj zemlji propalo....
 

Back
Top