Biramo najlevicara u Srbiji

Najjaci levicar u Srbiji je

  • Latinka

  • Ceda

  • Canak

  • Bogi

  • Vulin

  • neko ko nije naveden (navesti ko)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.686
Нешто ми паде напамет, реко доста више ове деснице, ајде мало да оплетемо по левици. Па да одаберемо најбољег, најдоследнијег, најкарактеристичнијег и томе слично.
Да ли је то Латинка Перовић која је палила и жарила још 70-их, а и сада је узданицама многим досманлијским народнофронтовцима?
Да ли је ти мој омиљени скојевац Чеда Јовановић који ће ако треба лепити плакате све са циљем очувања "ватре" и борбе против мрског (клеро)фашизма? Мада видимо да нема потребе за плакатима, па остаје он у џипу...
Да ли је то Ненад Чанак у чијој странчици чак постоји оно "социјалиста"... а виђао сам ја неке њихове по форумима, онај Зокс или како беше је мало дете за њих. Истина, Чанак се сликао испред слике свог идола Адолфа, а и његови лигаши су носили чувено 88 пришивено на фајеркама, али нису ни национал-СОЦИЈАЛИСТИ били баш далеко од левице.
Да ли је то Богољуб Карић који је потукао све рекорде у демагошким маглама? Јес да је он један од највећих лопина и најбогатијих у Србији, али нису ли то били јуловци...
Можете дакле бирати ове, контекст бирате сами.
А мени је најдоследнији левичар онај Вулин из СПС. Човек напустио странку због коалиције са радикалима (истина, претерано чистунство, као када би неко напустио Народни Фронт у Француској 1935...) Каже да је био и остао марксиста. Поштено вала.
Не ценим идеологију, али ценим доследност.

Или је неко ко није наведен?
 
Strela:
Svoj glas dala sam Čedi, jer je pravi levičar, vozi se u džipu
sa naoružanom pratnjom, kao da je 45-ta.
Isključiv je i ne podnosi drugačije mišljenje, uostalom kao i
njegovi sledbenici na ovom forumu!

commodore:
Ja sam glas'o za Bogija... to i jeste ironija nase politike... da je najveci gazda, najveci demagog levice... :roll:

Обојица сиу слика и прилика савремене левице. Тако су рецимо у Русији комунисти хтели да кандидују Ходорковског. Али га је Путин на време сместио тамо где му је место.

Nexus 6:
a Ratibor Trivunac?

Е, познато ми име, али не знам одакле/како/зашто...

Констатујем да Чеда за сада води, а чекамо Зокса да да конструктиван допринос дискусији.
 
Petar_FPN:
zaboravili ste tomu i vucica,kao najradikalnije mesto levice gde se onda dodiruje sa nacijom i spaja u "divnu" demagogiju fasizma...srs su ljoticevski kardeljevci

Свашта... ФПН... ово је исто као да си написао ОКРУГЛИ КВАДРАТ...


мој глас је отишао на Чеду... после оног синоћ на "утиску недеље" оног Прокића... па то мајка не рађа, који је то тип...хах...
 
Petar_FPN:
zaboravili ste tomu i vucica,kao najradikalnije mesto levice gde se onda dodiruje sa nacijom i spaja u "divnu" demagogiju fasizma...srs su ljoticevski kardeljevci

А ЛДФ су регормски телетабиси... пре су били талибани, ово телетабиси је довољно...
Него видео сам коментар да је и Тадић доста талибанио ових дана. Борба за гласове, шта ли...

КиМ:

Летим, Сањам, Дишем...
Лишће прекрива Лисабон...
Lucy in The Sky with Diamonds ;)
 
Nexus 6:
Ratibor Trivunac je onaj lik iz Anarho-Sindikalne Inicijative...
bio je u onoj smesnoj "Klopci" sa onim iz Obraza, pa su se prozivali kao da je '41.

laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif


Е стварно има ликова за незаборав.
Лепо рече Марко Видојковић а.к.а. Лавља Канџа да је све то Џедај/Сит ниво!

laughing.gif
laughing.gif
laughing.gif
 
Сећам се те емисије са Ратибором. Дечко није левичар, он је једноставно - глуп! Што и рекли Амери: не знам испод ког камена је он испузао.
 
Adalv:
Сећам се те емисије са Ратибором. Дечко није левичар, он је једноставно - глуп! Што и рекли Амери: не знам испод ког камена је он испузао.

debeli je tad bio urnebesan,uzivali smo dok smo ga gledali.vrhunac smeha izazvala je replika nekog njegovog pedercica iz putlike koji je upitao obrazovca:"zar vi niste za borbu potlacenih protiv svoji tlacitelja?".izgubljeni fanatici i ludaci u vremenu i prostoru.
stvarno su za crtani film ili barem komediju
 
Adalv:
Сећам се те емисије са Ратибором. Дечко није левичар, он је једноставно - глуп! Што и рекли Амери: не знам испод ког камена је он испузао.
:D :D :D divno recheno...

ma crvena SRS bagra... nema vecih levichara...

mislim ne kazem da je jevo loshe... kad je par milimetara od centra ;)
 
Vulin nije nikakv levicar vec barjaktar nacionalisticko-lopovskog Milosevicevog rezima!Ovde se tako raspravlja kao da biti levicar je nesto lose!Sto se emisije tice bila je dobra iako nisam anarhista dosta lepo je drug Trivunac govorio,ovi ostali su bili smesni,pogotovo onaj picopevac iz Obraza sto slavi onog pedofila!Nacionalisti prosto nemaju argumenata i onda postaju smesni i glupi!
 
eremita:
Свашта... ФПН... ово је исто као да си написао ОКРУГЛИ КВАДРАТ...


мој глас је отишао на Чеду... после оног синоћ на "утиску недеље" оног Прокића... па то мајка не рађа, који је то тип...хах...
pa kazem ti ja da je upravo u tome i bolestina..
ali to nije moj problem,vec problem srs i onih koji glasaju za njih
 
Петре, да ли знаш да је познати "србенда" и "нацош" Медојевић (то је онај експерт из Црне Горе) рекао како радикале треба рачунати међу странке са демократским предзнаком. Аргументи: признају парламентарни систем и тако се боре за власт, а имају и највише гласача.
 

Back
Top