asmatićni napadaj ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tuljenje po nogostupu je jedna od svakodnevnih aktivnosti koje uprazhnjavam, evo bash sam jutros tulio po nogostupu pre nego sam zube oprao, mislim da svako ko drzhi do sebe treba makar nekoliko puta sedmichno da se posveti tuljenju po nogostupu.
 
Je l' tuljenje po nogostupu- plakanje na stepenicama?
ako jeste, upraznjavala sam, upalilo je. :heart:
ako nije, onda ne znam.
a kakve to veze ima sa astmaticnim napadom? ono, jeca od tuge za tobom , pa izgubi vazduh? ne bih se ja zezala sa opstrukcijom disajnih puteva. a i astma se valjda nasledjuje po zenskoj liniji, znaci ta ti nije kandidat za majku tvoje dece, odmah da ti kazem.

sumirano-ako se valjala po podu da te vrati, onda j eskroz ok, ali ako ima astmu, kupi joj pumpicu i pali odatle.
 
pa, ja sad ne razumem sta se i ljutis? i daj malo detalja, je l se potresla sto si je ostavio, ili je bio neki bezdihajni seks, pa se zacenila? je l' treba da smisljamo kako da oteramo manipulativnu kuju ili sta?

o bouze, kakvi ljudi, ni sami ne znaju sta bi :roll:
 
pa, ja sad ne razumem sta se i ljutis? i daj malo detalja, je l se potresla sto si je ostavio, ili je bio neki bezdihajni seks, pa se zacenila? je l' treba da smisljamo kako da oteramo manipulativnu kuju ili sta?

o bouze, kakvi ljudi, ni sami ne znaju sta bi :roll:

...možda komunikacija nije bila baš najbolja... nisu svi savladali te novokomponovane reči... ko zna šta su jedno drugom rekli a šta mislili...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top