На руској граници 40.000 НАТО војника

NATO rasporedjuje dodatnih 40 000 vojnika na Ruskim granicama

http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=155701



Nece na dobro izaci ovo gomilanje oruzija i vojske

Rata neće biti.
To je sve američka propaganda da bi što više prodavala svoje oružje - glavni izvozni artikal od kojega žive.
Ali sve će to platiti baš te članice koje su gore nabrojane.

"Nekome neće svanuti dok drugome ne mrkne"
Amerika je izašla iz krize kad je Ukrajincima smrknulo i kad su prodali ogromne količine oružja Poljskoj, Rumuniji, Bugarskoj, Češkoj, Estoniji, Latviji, Ukrajini..
To plašenje ljudi sa Rusijom će još potrajati a za to vrijeme će Amerika zgrnuti novo ogromno bogatstvo.
Sve dok NATO ne napravi novo krizno područje, posebno među većim državama koje imaju višu kupnu moć.
.
 
Тај број је био смешан чак и за нас када је Србија (тада СРЈ) још имала војску. После наше капитулације у Куманову, отприлике толиком броју војника требало је неколико месеци да запоседну војнички испражњен простор на Косову и Метохији.

За Руску Федерацију је то операција за МУП, односно њихову унутрашњу војску. При томе, чак ни у те цифре не верујем, сувише су претходно стисли своје војне буџете, а то се не повећава преко ноћи. А где је тек обука војника за рат правом војском, а не са герилом? По ко зна који пут плаше мечку решетом.
 
057785.jpg


ПАРА НО -ици = ФАЛЕ ИМ ПАРЕ ... :lol: :lol: :lol:
 
Тај број је био смешан чак и за нас када је Србија (тада СРЈ) још имала војску. После наше капитулације у Куманову, отприлике толиком броју војника требало је неколико месеци да запоседну војнички испражњен простор на Косову и Метохији.

Taka gi sboruvase na JBT. Realno. :smeker:


_niemand_
 
Mora se ostati kod istine.
Rusi su srbe prodali.
A rat Rusi u Ukraine nisu izgubili.
Ukraine izgubila Krim i izgubice istocnu Ukraine.
Vidjecemo kako dalje ide.

MJK

Znam ali, to je jako mali procenat ratnog tla ako pogledaš mapu.

Arsenij Jacenjuk je osvojio oko 92% Ukrajine a Putin je zadržao samo 8%.

Taj trend nije nimalo favorabilan za komunističku stranu (Putin).
 
Znam ali, to je jako mali procenat ratnog tla ako pogledaš mapu.

Arsenij Jacenjuk je osvojio oko 92% Ukrajine a Putin je zadržao samo 8%.

Taj trend nije nimalo favorabilan za komunističku stranu (Putin).

50% od Ukraine je uvjek rusko bilo i to istcni dijo.
A zapadna Ukraine sve ono zapadno od Kijeva.
Ja mislim da Putin nije komunjar.
Ovdje u Ukraine ide da Putin hoce da zaustavi Ameriku.
Ako Amerika hoce rat konvencionalni onda bi morali minimum 50000 tenkova i minimu 15 miliona vojnika poslati.
A u extrem dolazi nuklearni rat.

MJK
 

Back
Top