utjecaj reklama ?

Верујем да ће те изненадити податак да се у маркетингу сматра одличним одзив од 5% на неку рекламу, просечан је око 3%
 
Koliko puta ste nesto kupili samo zbog dobre reklame ? Izvrstan primjer je tv prodaja .
nisam ljubitelj sopinga i ne padam na reklame, ali sam jednom poklekla i smesno mi je uvek kad se setim

kupila sam neki odmascivac koji samo pospricas i masnoca sama sklizne
eh, pusti optimizam:mrgreen:

dok je ovaca, bice i šišanja :lol:
 
Poslednja izmena:
Kad se pojavila reklama za mango booster, ja sam odmah sebi ufiksala da je to nešto najbolje
i čim se pojavio, kupila 3 komada, a ono ima ukus tikve :confused:
ali ostali Boosteri su yummyyyyy :heart:

ja TV uglavnom gledam na odloženo, premotavam šta me zanima i preskačem reklame, tako da sam zaštićena
 
Kad gledamo povrsno,reklame su nam dosadne ili zabavne..Ali
poruke koje one ulivaju ,svojim agresivnim porukama:uzmi! kupi! Telefon u ruke!
E to je vec programiranje ljudi,jer hteli mi to ili ne,to ostaje zapisano u podsvesti.
Videli ste kako deca od 4,5,godina pomno prate sta se to vrti na ekranu..
 
Koliko puta ste nesto kupili samo zbog dobre reklame ? Izvrstan primjer je tv prodaja .

Купила сам један топ шоп производ... али код кинеза. :mrgreen:

Слабо гледам тв. Али рецимо када крену рекламе: АКЦИЈА, АКЦИЈА онда ми стварно дође да бацим нешто на тв и да експлодира!
 
Koliko puta ste nesto kupili samo zbog dobre reklame ? Izvrstan primjer je tv prodaja .

Reklame pocinjem da izbegavam jer me strasno iritira ta lazna slika sjaja i raskosi. Sve domacice doterane, zgodne, frizideri krcati, oko njih uredjaji maltene na tač. Reklame za automobile...biju ko nece da uzme za "dzabe", samo za marku automobila da se odluce i gotovo. Farbe za kosu ic ne gore kosu, cak naprotiv, kose su sjajne , bajne, farbe lekovite, banke ko da poklanjaju pare . TV prodaja... oni imaju resenje za sve probleme, Holivud. Da ne duzim. Iritiraju me reklame, tako da i ne uticu na moj izbor prilikom kupovine, vise sam za ono iz iskustva, provereno, po preporuci.
 

Back
Top