Mobing u braku = bračni mobing

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.577
Maloprije čitam u novinama za žene o bračnom mobing-u.
Vrsilac mobinga je bio muž (a i ko bi drugi )

Žena kazuje kad bi došla od frizera muž bi reko "ličiš ko da si došla sa hemoterapije"

Kako je gubila volju za keksom (a kako i nebi ) on bi je častio " ti si teško obolela čim nemaš volju za seks "

Itd itd .

U neka doba rastala se od njega .


Da li u srbiji ima bračnog mobinga ili je to kod vas i dalje terminologija "brak je puna kanta doFana preliveno medom polako lizite "
 
Maloprije čitam u novinama za žene o bračnom mobing-u.
Vrsilac mobinga je bio muž (a i ko bi drugi )

Žena kazuje kad bi došla od frizera muž bi reko "ličiš ko da si došla sa hemoterapije"

Kako je gubila volju za keksom (a kako i nebi ) on bi je častio " ti si teško obolela čim nemaš volju za seks "

Itd itd .

U neka doba rastala se od njega .


Da li u srbiji ima bračnog mobinga ili je to kod vas i dalje terminologija "brak je puna kanta doFana preliveno medom polako lizite "

:)
šta reći
toliko o tome
 
ali čak i da se nije našalio taj, ružno je da napišeš "a i ko bi drugi" jer ispada da su samo i jedino muškarci mobingisti žena...misim ume ona tako da mi skoči na živac da odma popizdim ko evo sad tako tim nekim rečima kojima zapravo više sebe opiše i svoje probleme, al eto...takav sam
 
a šta ako frizura zaista nije uspela ?
jel treba da se laže žena ? jel treba da se ne kaže istina samo zato jer ona očekuje pohvalu ?

- - - - - - - - - -

znači treba kažem jao super ti friz a da u sebi pomislim nikakva ti frizura nije
jel to treba :dash:
 
a šta ako frizura zaista nije uspela ?
jel treba da se laže žena ? jel treba da se ne kaže istina samo zato jer ona očekuje pohvalu ?

- - - - - - - - - -

znači treba kažem jao super ti friz a da u sebi pomislim nikakva ti frizura nije
jel to treba :dash:

Zena he retko kad 100% zadovoljna kad izađe iz frizerskog (uvek je moglo bolje u šišanju u farbanju u fenix anju ) ne mali broj žena posle frizera pere kosu i pokuša da je namesti po ličnom ukusu


Znaći ženi je potreban muskarac koji će kazati " lepojko moja itd"
 
Zena he retko kad 100% zadovoljna kad izađe iz frizerskog (uvek je moglo bolje u šišanju u farbanju u fenix anju ) ne mali broj žena posle frizera pere kosu i pokuša da je namesti po ličnom ukusu


Znaći ženi je potreban muskarac koji će kazati " lepojko moja itd"


Не млати. Ако видим да сам упропашћена, ништа ми не значе љубазне лажи.

Или обрнуто - ако сам ја задовољна, брига ме шта ће ко рећи. Па макар то био и рођени муж.
 

Back
Top