Nagovaram prijatelja da se razvede!

novostanje2015

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
406
Ima ostrokondzu od zene. Sto bi se reklo upala joj kasika u med. Nikada je nije varao, odan je porodici, a ona mu razbija mozak. Ucenjuje ga preko dece. O kako bih ja to nalupao.

Odnedavno ga nagovaram na razvod. Jbg ne ide, bolje da sebe sacuva nego da ga ova potpuno unisti.

Kako mu pomoci da shvati da je razvod najbolje resenje?
 
Ima ostrokondzu od zene. Sto bi se reklo upala joj kasika u med. Nikada je nije varao, odan je porodici, a ona mu razbija mozak. Ucenjuje ga preko dece. O kako bih ja to nalupao.

Odnedavno ga nagovaram na razvod. Jbg ne ide, bolje da sebe sacuva nego da ga ova potpuno unisti.

Kako mu pomoci da shvati da je razvod najbolje resenje?


Ja mislim, da bi ti nju rado kresnuo al' ti ona ne da , pa se svetis? ha?
 
nemoj
neka lupi šakom o sto
i ona ako je sa djecom po cijeli dan , treba svojih 5 minuta
ako ona toliko pretjeruje, mora reagovati
reći joj: tako i tako stoje stvari...ili poštovanje i podjela dužnosti ili razlaz
ili neka prestane biti toliko uslužan i dobar, neka zaglavi malo u kafani:mrgreen:jes da bi tek onda vrištala, sigurno:p
 
Ima ostrokondzu od zene. Sto bi se reklo upala joj kasika u med. Nikada je nije varao, odan je porodici, a ona mu razbija mozak. Ucenjuje ga preko dece. O kako bih ja to nalupao.

Odnedavno ga nagovaram na razvod. Jbg ne ide, bolje da sebe sacuva nego da ga ova potpuno unisti.

Kako mu pomoci da shvati da je razvod najbolje resenje?

1) Cudi me da si mu jos uvek prijatelj ako si mu jos pre vencanja gde si bio kum rekao nesto lose za njegovu zenu. Ja bih bar zahledneo odnose sa tobom, a kakav je smisao da te odabere za kuma cak i pored toga meni nije jasno. Ja bih nasao drugog kuma u tom slucaju.

2) To je njegov zivot i ako ti se nije zalio i kukumakao kao jedan poznati forumas ovde nema smisla da mu savetujes tako nesto i mesas se u tudji zivot i tudji brak. Nije tvoj posao da uredjujes tudje bracne odnose. Ne turaj nos gde mu nije mesto.

3) Nisi naveo kako ga ona to unistava i kako ga ucenjuje preko dece to mi jos uvek nije jasno... S obzirom da je ovo anonimni forum mogao bi da izneses neke konkretne detalje. Ovako deluje da si izmislio pricu, jer ti je dosadno.
 
Ima ostrokondzu od zene. Sto bi se reklo upala joj kasika u med. Nikada je nije varao, odan je porodici, a ona mu razbija mozak. Ucenjuje ga preko dece. O kako bih ja to nalupao.

Odnedavno ga nagovaram na razvod. Jbg ne ide, bolje da sebe sacuva nego da ga ova potpuno unisti.

Kako mu pomoci da shvati da je razvod najbolje resenje?

Imam ja više drugova koji su u situaciji kao taj tvoj prijatelj.
A ne razvode se jer imaju decu sa tim ženturačama, iako su ih varale dokazano. Sve oće da imaju porodicu, ali te žene nisu za porodicu. Ne znam bre koji moj su im pravili decu.

Najbolje da se ne mešaš, jer očajniku ne možeš ništa da dokažeš. Tvoj prijatelj ne vidi rešenje svog problema i to je suština. On da zna da će kroz dva, tri meseca naći novu i bolju ženu, on bi sve ostavio. Ali tu je caka. Naše žene su skupe, jer ih nema mnogo, a ne vrede skoro ništa i on zbog toga nema izlaza i mora da ostane i trpi oštrokondžu.
 
1) Cudi me da si mu jos uvek prijatelj ako si mu jos pre vencanja gde si bio kum rekao nesto lose za njegovu zenu. Ja bih bar zahledneo odnose sa tobom, a kakav je smisao da te odabere za kuma cak i pored toga meni nije jasno. Ja bih nasao drugog kuma u tom slucaju.

2) To je njegov zivot i ako ti se nije zalio i kukumakao kao jedan poznati forumas ovde nema smisla da mu savetujes tako nesto i mesas se u tudji zivot i tudji brak. Nije tvoj posao da uredjujes tudje bracne odnose. Ne turaj nos gde mu nije mesto.

3) Nisi naveo kako ga ona to unistava i kako ga ucenjuje preko dece to mi jos uvek nije jasno... S obzirom da je ovo anonimni forum mogao bi da izneses neke konkretne detalje. Ovako deluje da si izmislio pricu, jer ti je dosadno.
Kamo srece da izmisljam.

Prijatelji smo jos od OŠ. Ne kazem da tada kada sam mu rekao mu je bilo drago. Jbg najbolji smo prijatelji. Kroz svakakva sranja smo zajedno prosli, ali zna da zene znam u glavu.

Covek sto se tice para je veoma dobrostojeci. Cak imamo neke poslovne kombinacije. Ja sam investirao, on je to razvio i svima dobro.

Zena gad. On na poslu, ona ima kola, zove ga da odveze malog kod lekara jer ce zakasniti na vezbe. Idiot zenski koji je operisan od porodice.

Trosi pare nemilice. Samo ide po salonima. Za to ima vremena, a nema da pomogne detetu oko skole itd.
 
Ima ostrokondzu od zene. Sto bi se reklo upala joj kasika u med. Nikada je nije varao, odan je porodici, a ona mu razbija mozak. Ucenjuje ga preko dece. O kako bih ja to nalupao.

Odnedavno ga nagovaram na razvod. Jbg ne ide, bolje da sebe sacuva nego da ga ova potpuno unisti.

Kako mu pomoci da shvati da je razvod najbolje resenje?

Koliko god ti bio u pravu i koliko god da zelis dobro tom drugu,ne treba da ga ubedjujes da se razvede.Jer kako god da bude ti ces na kraju ispasti crna ovca.I ako se razvede,ostace sam.Ona ce odvesti decu a on ce sigurno prolaziti kroz veoma tezak period u kom ce biti sam i u kom ce mu deca puno nedostajati a veoma moguce i zena.I ti,kao neko ko ga je nagovorio da to uradi,ces biti glavni krivac za to sto se on oseca lose.
Na kraju krajeva,koliko god da si mu dobar drug,ma da si mu rodjeni brat,nemas pravo da se mesas u njegov zivot.Mozes da mu das savet,da ga podrzis ali da ga nagonis da donosi tako krupne zivotne odluke posle kojih on moze zestoko da se kaje - nemas pravo.
 
Kamo srece da izmisljam.

Prijatelji smo jos od OŠ. Ne kazem da tada kada sam mu rekao mu je bilo drago. Jbg najbolji smo prijatelji. Kroz svakakva sranja smo zajedno prosli, ali zna da zene znam u glavu.

Covek sto se tice para je veoma dobrostojeci. Cak imamo neke poslovne kombinacije. Ja sam investirao, on je to razvio i svima dobro.

Zena gad. On na poslu, ona ima kola, zove ga da odveze malog kod lekara jer ce zakasniti na vezbe. Idiot zenski koji je operisan od porodice.

Trosi pare nemilice. Samo ide po salonima. Za to ima vremena, a nema da pomogne detetu oko skole itd.

Ako je tako u pravu si, ali znaj da nemas pravo da se mesas u tudji zivot.

Tvoj prijatejl je sam kriv sto dozvoljava da ga neko tretira kao krpu i da ga ponizava.

Ne mozes disati i ziveti za nekog. On to mora sam.
 
Sta bre jako ozbiljna tema ti bi sad razglabao o ovom. Receno mu je da se ne mesa. A ta nagadjanja sad kako je i zasto tako i dal on to dobro konta il ne nije ni bitno poruka je u svakom slucaju ista: Ne petljaj se u tudji brak.

:)

Zaboravljas da je mozda upravo covek koji stoji iza ovog naloga taj unesreceni muz kome je trebalo hrabrosti i da otvori ovakvu temu. Ne vidim zasto se ne bi raspravljalo o kvalitetu necijeg braka i zasto i to ne bi mogla da bude tema.;)
 
:)

Zaboravljas da je mozda upravo covek koji stoji iza ovog naloga taj unesreceni muz kome je trebalo hrabrosti i da otvori ovakvu temu. Ne vidim zasto se ne bi raspravljalo o kvalitetu necijeg braka i zasto i to ne bi mogla da bude tema.;)

Zaboravljas da moze biti al ne mora da znaci lol

A cak i da jeste tako nema veze, postavio je temu kao pricu o ortaku pa ispostuj bar to sto ne zeli pisati u prvom licu i sve ok.

Nema sta ni ti ni on da raspravljate o necijoj zeni il necijem muzu. Glupo je. Glupo i kad ti taj lik prica a ne neki treci lik o tom liku msm ono
 
Zaboravljas da moze biti al ne mora da znaci lol

A cak i da jeste tako nema veze, postavio je temu kao pricu o ortaku pa ispostuj bar to sto ne zeli pisati u prvom licu i sve ok.

Nema sta ni ti ni on da raspravljate o necijoj zeni il necijem muzu. Glupo je. Glupo i kad ti taj lik prica a ne neki treci lik o tom liku msm ono

Pogledaj mu nik "NOVOSTANJE 2015".;)

Covek zeli da promeni nesto u ovoj godini.:)

- - - - - - - - - -

Nema sta ni ti ni on da raspravljate o necijoj zeni il necijem muzu. Glupo je. Glupo i kad ti taj lik prica a ne neki treci lik o tom liku msm ono
Na forumu gde je sve anonimno ne bi trebalo da bude tih problema.

Sta bi sa onim silnim sigurnim kucama i grupama za podrsku zena koje su se razvele itd. itd.?

- - - - - - - - - -

Sto bismo cutali ako je neciji brak los, a on sam zeli da pise o tome ili njegov ortak u krajnjoj liniji?

Sto je to tabu?
 
Brate u kakvim ste vi tripovima

Ono lik je hejter tema je hejterska vonja skroz na skroz i ne zelim da ucestvujem u tome i pljujem tamo neku zenu makar ona bila i izmisljena jer je to nekom kao zanimljivo i super im da pljunu na ovom pdfu jer ovde ima publiku za to cmizdracenje kukanje prenemaganje i ostale baljezgarije za klince do 13 godina fazon
 
Eto i teme gde se slazem s tobom. Sve price da se ne treba mesati su bezveze. Prijatelji se mesaju i po cenu prijateljstva.
Kao kum ti si odgovoran i za decu, a deci je sigurno bolje uz jednog normalnog roditelja nego da docekaju da pokondirena tikva
pocne da pravi sranja, a to je sledeci korak. Onda ga isprvocira i prijavi raznim sluzbama.
Lepo se izvuce i ponudi joj uslove, ako nece pritisne je svedocima dok je jos normalan. Prema takvoj zeni ne treba imati obzira,
ali je ne treba ni maltretirati. Samo treba da napravi takve uslove da sud shvati da je on pogodniji za roditelja.

Andjelko , andjelko hm.:)

- - - - - - - - - -

Kada ne bi bilo takvih zena muskarci ne bi znali sta je prava zena. :)
 
Jedan moj glupi poznanik iz nekog malog mesta napravio je veliku firmu i sredio zivot porodice, a onda saznao da ga zena vara sa nekim olosima iz gradske vlasti. Od sramote je sjebao firmu i nestao pre bombardovanja. Idiot je ostavio i sebe i decu bez prihoda, pa je posle ojadio neku nasu iz kanade, ni krivu ni duznu, samo ruznu.
Drugi je sve prodao da zena ne zna i nestao i za prijatelje 6 meseci, dok im se nije osvetio, novcano, naravno, uzeo decu i pun para smeje se kokoski.
Jedan moj dobar prijatelj imao je prijatelja koga je zena kidala godinama, a on nije mogao da se razvede cak ni kada je otisla i ipak je morao kada je to njoj odgovaralo.
 
Gomila ovih sto pocinju temu sa "mom prijatelju je tako" zapravo pisu o sebi i s obzirom sta je Kizo sve pisao ovo se savrseno uklapa u njegovu pricu no ne bi trebali da se zezamo kada je posredi jako ozbiljna tema.

Po informacijama iz uvodnog posta mi lici na zaebanciju.
Na psihologiji je covek dobio bolje savete ali je daleko bolje objasnio o cemu se radi.

Neka kaze gde skripi, sta je problem.
Ovako samo nagadjamo i ne mozemo da pomognemo.
 

Back
Top