Imbecilno divljenje Novaku Djokovicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Изузетно ме нервирају, или када сам видео да кретени предлажу да се стави на новчаници од ако се сећам 5000 динара...
Још више ме нерирају фанови Јелене Карлеуше или Цеце и осталих сличних личности.
 
A i tebi je Tesla u Bibliji rekao : Neka bude svetlo!! :cool:

Ma mislim poslednja fora koju sam videla neko je postavio Tesline i Novakove fotke jedne do drugih da pokaze koliko njih dvojica lice...mslm...

ne doživljavam ga kao Boga,ako si na to mislila gospođice...on je i sam priznao da je samo jedan prijemnik koji upija znanje "odozgo"..i to je zaista tako,jer čovjek ništa ne može da otkrije sam od sebe...ali čitajući njegove intervjue,i koliko je bio daleko ispred vremena,i koliko je samo mudar,moram ga poštovati...;)
pa šta znam,i meni malo liče u licu,onako usko,duguljasto lice,uvučene oči,evo sad prvi put razmišljam o tome..i prvi utisak mi je da zaista liče..malo..
 
Djokovic je bolji uzor nego vecina probisveta i kriminalaca.
E sad, da narod preteruje malo, preteruje, ali ipak slozicemo se da je nas jedan zemljak postigao ogroman uspeh svojim radom, sto je za pohvalu.

A sto se mi lupamo u grudi i uzdizemo kroz njega, mozda malo i lecimo komplekse, to je druga prica.
Njemu svaka cast, samo mislim da je nepotrebno updati u trans zbog njega.
 
Mozda je "divljenje" i zbog toga sto su "Srbi koje niko ne moze da optuzi za genocidne zelje i radnje" , a i to je najverovatnije i jedan od osnovnih razloga mrznje i zavisti koju imaju neki koji ne mogu da se pohvale sa njima kao svojim sunarodnicima i ljudima koji su cenjeni i poznati , eto makar u ovom svetu , a Nikola Tesla je poznat i priznat vec kroz skoro ceo XX vek , a to se nastavlja i u XXI - vom ...?

"Imbecilna" je samo ljubomora i ljudska pakost pojedinaca , a ne opravdano divljenje njima i njihovim uspesima u domenima u kojima su se izkazali ! :rtfm:
 
Pre neki dan je dao 25 000 evra reprezentaciji Srbije da ode na neko takmičenje, nemam pojma o čemu se tačno radi, uglavnom, novine prepune naslova tipa - POKAZAO JE SVOJU VELIČINU, NOLE HEROJ i tome slično. Sračunam, to što je on dao 25 000 evra je isto kao da je prosečan građanin Srbije dao 25 dinara. A da li ste ikad videli naslov - taj i taj pokazao svoju veličinu, dao 25 dinara prosjaku? Niste nikad. Elem, Đoković je toliko precenjen da mi se povraća od svakog novinskog naslova. Ne plaća porez sopstvenoj zemlji, baci neki sitniš gladnom narodu u lice, a slave ga kao oslobodioca. Užas. Procentualno, više novca državi, narodu ili u dobrotvorne svrhe da jedan prosečan Srbin, nego Novak Đoković. U karijeri je zaradio preko 300 000 000 evra MLATEĆI REKETOM PO TENISKOM TERENU, a prosečan radnik u Srbiji zarađuje 300 evra mesečno, rintajući od jutra do sutra. I uz sve to, narod slavi Đokovića. Prolupali smo načisto, zato nam i jeste kako nam jeste.
 
@Fjodor

Nema[ ti pojma...koliko truda i rada treba ya baratanje reketom
a ti mlatiš li mlatiš sa ovim textom...

Treba, svaki dan se trenira, sve se usklađuje tome, od ishrane, slobodnog vremena pa do seksa.
S druge strane, doktor nauka ne uloži manje truda i rada u svoje obrazovanje. Baš kao što ni rudar ne ulaže manje napora u svoj posao.
Međutim, teniser zarađuje 5 miliona evra mesečno, profesor 500 evra, a rudar 300 evra. A koliko dobra donese jedan, a koliko druga dvojica?
U potpunosti unakažen sistem, a tako je zbog ljudi kojima je unakažen pogled na život i sistem vrednosti.
 
Sta mislite o tome sa stanovista psihologije? :)

Znaci brate bas sam danas razmisljao o ovome svega mi !!

Kada sam u drustvu pricao o tome da je Novak degen i da ga ne gotivim svi su me gledali kao budalu i unapred sam to znao da ce tako biti..

Danas bas razmisljam i pricam kevi kako nikad ali nikad u zivotu nisam gledao nijedan teniski mec duze od 5 minuta.

Ne kapiram ljude fazon profesrke u skoli dolazi na cas likusa u transu prepricava kako je celu noc gledala Novaka, pa pola drustva isttripovano prepricava Novakov mec..

Volim da gledam fudbal i pre tenisa bi gledao i basket i odbojku i vaterpolo i sta oces ali tenis jednostavno ne mogu..smara upuca me posle 2 minuta u glavu ne mogu na silu

I te njegovi vestacki fazoni satro neko imitiranje .. uzas I sto je najgore ti nista ne smes da kazes protiv njega jer ce svi odma da skoce jao sto si ljubomoran kako te nije sramota on je Srbin burazer predstavlja nas u svetu Nole ljudina legenda .. . . . . moreee mars.. sta je on uradio za Srbiju ja pitam vas narode ? ? ? ? ?

Porez placa u Monaku a NE u Srbiji ! Doneo nam je jednu bronzu na olimpijadi i to kad je bio u top formi ali pazi bronzanu i ispravite me ako gresim taj jedan dejvis kup ali ne znam ni to dal je uzeo. . .

Koga bre zabole za njegovo dete.. On i njegov mali Stefan me zanimaju isto koliko i Veljko Raznatovic
 
Pre neki dan je dao 25 000 evra reprezentaciji Srbije da ode na neko takmičenje, nemam pojma o čemu se tačno radi, uglavnom, novine prepune naslova tipa - POKAZAO JE SVOJU VELIČINU, NOLE HEROJ i tome slično. Sračunam, to što je on dao 25 000 evra je isto kao da je prosečan građanin Srbije dao 25 dinara. A da li ste ikad videli naslov - taj i taj pokazao svoju veličinu, dao 25 dinara prosjaku? Niste nikad. Elem, Đoković je toliko precenjen da mi se povraća od svakog novinskog naslova. Ne plaća porez sopstvenoj zemlji, baci neki sitniš gladnom narodu u lice, a slave ga kao oslobodioca. Užas. Procentualno, više novca državi, narodu ili u dobrotvorne svrhe da jedan prosečan Srbin, nego Novak Đoković. U karijeri je zaradio preko 300 000 000 evra MLATEĆI REKETOM PO TENISKOM TERENU, a prosečan radnik u Srbiji zarađuje 300 evra mesečno, rintajući od jutra do sutra. I uz sve to, narod slavi Đokovića. Prolupali smo načisto, zato nam i jeste kako nam jeste.



Naravno da ste prolupali nacisto, cim mozete ovako nesto IDIOTSKO i IMBECILNO da napisete o najpoznatijem i naomiljenijem Srbinu na svetu danas.

More vas narodi treba da se secaju, pamte i prepoznaju po balkanskom gasapinu, onom drugom genocidnom zlocincu i svemu najgorem cega se ostali narodi groze!

Zasto da SRBE POMINJU PO NECEM DOBROM I LEPOM kad Srbi sami to sutiraju od sebe? :evil:

Svaki narod na svetu, DO JEDNOG, bio mali ili veliki, bio bi presercan da ima jednog asa kvaliteta Novaka Djokovica na KOGA SVAKO DETE MOZE I TREBA DA SE UGLEDA, a vama cak i on nesto smeta?

Niste vi nikakvi Srbi, vi ste ZLO.....:rtfm:
 
Poslednja izmena:
Sta ima da se zanosite sa sportom i ostalim glupostima gledajte od cega vi zivite i od cega vi imate koristi.
Nole uzima kesh za to sto radi i njemu svaka cast sto nas dostojno predstavlja i sto nije derpe koji samo sebi grabi i bruka nas kao vecina ostalog olosa.
Naravno ovaj iznad dezerter blajbi je jedan od lupeza sto je pobegao kad nam je bilo najteze pa ga treba dostojno kazniti cim nam padne saka.
 
Naravno da ste prolupali nacisto, cim mozete ovako nesto IDIOTSKO i IMBECILNO da napisete o najpoznatijem i naomiljenijem Srbinu na svetu danas.

More vas treba po svetu da se secaju i pamte po balkanskom gasapinu, onom drugom genocidnom zlocincu i svemu najgorem cega se narodi groze!

Zasto da vas POMINJU PO NECEM DOBROM kad vi sami to sutirate od sebe?

Imali smo mi najbolje sportiste na svetu i 1999. godine, igrali su u NBA ligi, legende bile. Pa kakve vajde od njih i njihovog pomena u svetu, ti isti Amerikanci gde su ovi izigravali gladijatore su nas bombardovali i oteli Kosmet iste te godine. Tako je i sa Đokovićem, može on biti uspešan koliko god, on je uspešan sebi. Samo sebi i svojoj porodici, jer, niti narod ima koristi od njegovog uspeha, niti država. Taj čovek živi sa 300 miliona evra, kao najveća kapitalistička svinja, dok hiljade srpske dece plače noćas, jer su gladni. I sad ja treba da gradim kult njemu, pokretnoj reklamnoj traci, pajacu koji zabavlja kapitalistički ološ po teniskim terenima? Šta je dobro on meni doneo - ništa. Šta je državi - ništa. Jedan rudar barem porez plati od svoje sirotinje, pa taj porez, ta crkavica koju krvavo zaradi ide u obrazovni sistem. Onaj pajac ni porez ne plaća, a klanjate mu se kao da je oslobodio Srbiju. Zabole njega uvo za Srbiju.
 
Pre neki dan je dao 25 000 evra reprezentaciji Srbije da ode na neko takmičenje, nemam pojma o čemu se tačno radi, uglavnom, novine prepune naslova tipa - POKAZAO JE SVOJU VELIČINU, NOLE HEROJ i tome slično. Sračunam, to što je on dao 25 000 evra je isto kao da je prosečan građanin Srbije dao 25 dinara. A da li ste ikad videli naslov - taj i taj pokazao svoju veličinu, dao 25 dinara prosjaku? Niste nikad. Elem, Đoković je toliko precenjen da mi se povraća od svakog novinskog naslova. Ne plaća porez sopstvenoj zemlji, baci neki sitniš gladnom narodu u lice, a slave ga kao oslobodioca. Užas. Procentualno, više novca državi, narodu ili u dobrotvorne svrhe da jedan prosečan Srbin, nego Novak Đoković. U karijeri je zaradio preko 300 000 000 evra MLATEĆI REKETOM PO TENISKOM TERENU, a prosečan radnik u Srbiji zarađuje 300 evra mesečno, rintajući od jutra do sutra. I uz sve to, narod slavi Đokovića. Prolupali smo načisto, zato nam i jeste kako nam jeste.

Treba, svaki dan se trenira, sve se usklađuje tome, od ishrane, slobodnog vremena pa do seksa.
S druge strane, doktor nauka ne uloži manje truda i rada u svoje obrazovanje. Baš kao što ni rudar ne ulaže manje napora u svoj posao.
Međutim, teniser zarađuje 5 miliona evra mesečno, profesor 500 evra, a rudar 300 evra. A koliko dobra donese jedan, a koliko druga dvojica?
U potpunosti unakažen sistem, a tako je zbog ljudi kojima je unakažen pogled na život i sistem vrednosti.

Znaci brate bas sam danas razmisljao o ovome svega mi !!

Kada sam u drustvu pricao o tome da je Novak degen i da ga ne gotivim svi su me gledali kao budalu i unapred sam to znao da ce tako biti..

Danas bas razmisljam i pricam kevi kako nikad ali nikad u zivotu nisam gledao nijedan teniski mec duze od 5 minuta.

Ne kapiram ljude fazon profesrke u skoli dolazi na cas likusa u transu prepricava kako je celu noc gledala Novaka, pa pola drustva isttripovano prepricava Novakov mec..

Volim da gledam fudbal i pre tenisa bi gledao i basket i odbojku i vaterpolo i sta oces ali tenis jednostavno ne mogu..smara upuca me posle 2 minuta u glavu ne mogu na silu

I te njegovi vestacki fazoni satro neko imitiranje .. uzas I sto je najgore ti nista ne smes da kazes protiv njega jer ce svi odma da skoce jao sto si ljubomoran kako te nije sramota on je Srbin burazer predstavlja nas u svetu Nole ljudina legenda .. . . . . moreee mars.. sta je on uradio za Srbiju ja pitam vas narode ? ? ? ? ?

Porez placa u Monaku a NE u Srbiji ! Doneo nam je jednu bronzu na olimpijadi i to kad je bio u top formi ali pazi bronzanu i ispravite me ako gresim taj jedan dejvis kup ali ne znam ni to dal je uzeo. . .

Koga bre zabole za njegovo dete.. On i njegov mali Stefan me zanimaju isto koliko i Veljko Raznatovic

Svaka cast ljudi, to je ono pravo receno.
Sport je postao sve drugo samo ne sistem za zdravlje organizma.
Sport je dekutivizacija naroda, i najeftinija droga za radnicke mase pod kontrolom , izjavio je Kuberten.
Ljubodrag Duci Simonovic , kosarkas iz 70-tih godina, prica o cemu se radi, kolika je korupcija u sportu, i da je to jedan veliki zverinjak, koga sponzorisu velike multinacionalne korporacije, koje imaju ogroman profit u svemu tome.
Za Djokovica i Divca je rekao da im je domovina, tamo gde su im pare.
Zasto se ne zapitamo, koliko Djokovic trosi na odrzavanje svoje jahte u Monaku.Zasto ne gradi bolnice, skole, medicinske domove, ne vrsi obrazovanje buducih srpskih narastaja ?Zasto nije kupio najbolje i najskuplje skenere za organizam i to poklonio majci Srbiji ? Zasto ne organizuje doniranje za narodne kuhinje i za domove starih ? Zasto ne propagira radjanje i donira za to, jer u Srbiji vlada bela kuga ?Zasto ne promovise Srbiju u celom svetu i ne propagira turizam i prirodne lepote Srbije ?
Ima mnogo toga sto on moze da uradi sa svojim milionima, jer ih ne moze nikada potrositi .
Cujmo sta kaze Duci, sta se sve desava u sportu.
 
Imali smo mi najbolje sportiste na svetu i 1999. godine, igrali su u NBA ligi, legende bile. Pa kakve vajde od njih i njihovog pomena u svetu, ti isti Amerikanci gde su ovi izigravali gladijatore su nas bombardovali i oteli Kosmet iste te godine. Tako je i sa Đokovićem, može on biti uspešan koliko god, on je uspešan sebi. Samo sebi i svojoj porodici, jer, niti narod ima koristi od njegovog uspeha, niti država. Taj čovek živi sa 300 miliona evra, kao najveća kapitalistička svinja, dok hiljade srpske dece plače noćas, jer su gladni. I sad ja treba da gradim kult njemu, pokretnoj reklamnoj traci, pajacu koji zabavlja kapitalistički ološ po teniskim terenima? Šta je dobro on meni doneo - ništa. Šta je državi - ništa. Jedan rudar barem porez plati od svoje sirotinje, pa taj porez, ta crkavica koju krvavo zaradi ide u obrazovni sistem. Onaj pajac ni porez ne plaća, a klanjate mu se kao da je oslobodio Srbiju. Zabole njega uvo za Srbiju.

ma NIKADA niste imali sportiste kalibra Djokovica, poznatijeg i omiljenijeg na svatu!

On danas za Srba VADI FLEKE po svetu koje su "veliki Srbi napravili 1990-2000 godine!

Kada u svetu vide Noleta kako govori jezike, svi se zacude, jer o Srbima miusle da su neki divlji narod sa Balkana, pa se prosto iznenade da Srbi mogu biti i kulturni i fini...

Djokoviceva najveca i NEPROCENJIVA zasaluga je da na njega MOGU DA SE UGLEDAJU MLADI SRBI, da IM ON BUDE IDOL, a ne Arkani, Legije Mladici i ostale BITANGE koje su zadnjih decenija bili idoli omladini i okaljale srpsko ime, srpske istinske junake i srpsku istoriju!

U tome je NAJVECA NOLETOVA ULOGA,a ne u novcu koji je on inace zaradio POSTENO U ZNOJU LICA SVOG, a Srbija mu u tome nista nije pomogla!

I sada bi da gurnete svoju prljavu ruku i u njegov dzep, vi koji ne mozete stici ni do 10.000 tog mesta na svetskoj sportskoj listi....

Malo morgen!
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top