Imbecilno divljenje Novaku Djokovicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Diviti se do imbecilnosti -sjajan naslov.Ko razume shvatice.

Pravljenje idola sebi od bilo koga je znak da nemas svoje ja i ne postujes Boga(druga Bozija zapovest glasi "Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити").

Kada postujes neciji rad i zelis da dostignes nesto u sferi u kojoj je on to je normalno - zelja da budes necija kopija nije.

Zivimo u siromasnoj zemlji gde se problemi besparice i opste nemastine resavaju sistemom iz starog Rima "hleba i igara" iliti agesivnog skretanja paznje sa realnog stanja oko nas na za nase uobicajene zivote nebitni sport.

Izgleda ovako -poskupelo ulje,secer,struja danas igra Djokovic - i tu krece prica o njemu,prepricavanje proslog meca,svega tako da je "hleba i igara" vrlo uspesno uradjena prica.

Postujem njegove sportske uspehe ali mi je kao licnost izuzetno odbojan i antipatican od kad je poceo da igra tenis do danas.Nenormalno mi je da citam naslove tipa "Djokovic bio na pijaci/cistio sneg ispred kuce/jeo u svom restoranu" to mi je totalno sto bi stranci rekli "madness" .

Recimo Nenad Zimonjic je totalno na mestu osoba,harizma,sarm,divna energija,dopada mi se kao licnost i sjajno radi svoj posao.On je totalni car,daleko jaci po svemu lik od Djokovica koji samo sto nam ne iskoci iz jogurta posto sa svojim Djokolife proizvodima iskace iz frizidera.

I gade mi se ljudi koji kad god neko pita koji je nagradni fond za pobednika,koji za drugo mesto preagresivno reaguju - tenis je teniserima posao,rade ga zbog sebe i para.Normalno da ce pitati koja je finansijska strana ako ne moze da nadje na netu,cemu agresija?
 
Poslednja izmena:
Diviti se do imbecilnosti -sjajan naslov.Ko razume shvatice.

Pravljenje idola sebi od bilo koga je znak da nemas svoje ja i ne postujes Boga(druga Bozija zapovest glasi "Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити").

Kada postujes neciji rad i zelis da dostignes nesto u sferi u kojoj je on to je normalno - zelja da budes necija kopija nije.

Zivimo u siromasnoj zemlji gde se problemi besparice i opste nemastine resavaju sistemom iz starog Rima "hleba i igara" iliti skretanja paznje sa realnog stanja oko nas na za nase uobicajene zivote nebitni sport.

Izgleda ovako -poskupelo ulje,secer,struja danas igra Djokovic - i tu krece prica o njemu,prepricavanje proslog meca,svega tako da je "hleba i igara" vrlo uspesno uradjena prica.

Postujem njegove sportske uspehe ali mi je kao licnost izuzetno odbojan i antipatican od kad je poceo da igra tenis do danas.Nenormalno mi je da citam naslove tipa "Djokovic bio na pijaci/cistio sneg ispred kuce/jeo u svom restoranu" to mi je totalno sto bi stranci rekli "madness" .

Recimo Nenad Zimonjic je totalno na mestu osoba,harizma,sarm,divna energija,dopada mi se kao licnost i sjajno radi svoj posao.On je totalni car,daleko jaci po svemu lik od Djokovica koji samo sto nam ne iskoci iz jogurta posto sa svojim Djokolife proizvodima iskace iz frizidera.

Ko je Nanad Zimonjic?

Poredis nekoga za koga niko na svetu nikada nista nije cuo sa najboljim sportistom sveta o nome znaju svi sve od polova do ekvadora.....
 
Pre neki dan je dao 25 000 evra reprezentaciji Srbije da ode na neko takmičenje, nemam pojma o čemu se tačno radi, uglavnom, novine prepune naslova tipa - POKAZAO JE SVOJU VELIČINU, NOLE HEROJ i tome slično. Sračunam, to što je on dao 25 000 evra je isto kao da je prosečan građanin Srbije dao 25 dinara. A da li ste ikad videli naslov - taj i taj pokazao svoju veličinu, dao 25 dinara prosjaku? Niste nikad. Elem, Đoković je toliko precenjen da mi se povraća od svakog novinskog naslova. Ne plaća porez sopstvenoj zemlji, baci neki sitniš gladnom narodu u lice, a slave ga kao oslobodioca. Užas. Procentualno, više novca državi, narodu ili u dobrotvorne svrhe da jedan prosečan Srbin, nego Novak Đoković. U karijeri je zaradio preko 300 000 000 evra MLATEĆI REKETOM PO TENISKOM TERENU, a prosečan radnik u Srbiji zarađuje 300 evra mesečno, rintajući od jutra do sutra. I uz sve to, narod slavi Đokovića. Prolupali smo načisto, zato nam i jeste kako nam jeste.

a koliko si ti u svom dosadašnjem životu dao u dobrotvorne svrhe? :think:
to što ne plaća porez svojoj zemlji- i ne treba da ga plaća.. mnogo je pametnije da taj novac da direktno onima kojima je potreban, nego da puni tu rupu bez dna od naše državne kase...
e kad već porediš Novaka i prosečnog sprskog radnika.. zaboravio si da dodaš da prosečan srpski radnik vikendom ide u kafanu, pije, puši, neretko se drogira, usput pljuje Novaka jer on ne plaća porez svojoj državi, ponedeljkom ode sav sjebban na posao i tamo opet pljuje, ovaj put državu i vlast, ima pauzu za ručak na kojoj spiči pola pakle cigareta, možda i popije koje pićence, pobegne kući pre kraja radnog vremena, dođe kući i digne sve četiri u vis, gleda TV i opet pljuje sve što na TV-u vidi, usput mu stomačina raste, kreše ženu kad god poželi, možda i švalerku, hedonista u svakom pogledu i boli ga tuki za sve... dok Novak za to vreme "samo mlati reketom" i nema vremena ni za šta drugo... :neutral:
 
od imbecilnog divljenja novaku samo gore je imbecilno divljenje federeru...zato sto nije srbin i kobajagi ne izgleda ko dzukela vec ko neki fin lik

to majstore... :D

- - - - - - - - - -

Moje iskustvo - Novaka mrze samo krajnje samoživi i zavidni ljudi. U suštini, oni koji i nisu u stanju da ikoga drugog poštuju i cene osim samih sebe

tačno tako.. osim što ti ljudi ne cene ni sami sebe.. oni su nezadovoljni sopstvenim životom, pa im svaki tuđi uspeh smeta.. često i namerno uzdižu u nebesa ljude koji to ne zaslužuju(npr. Federera), samo da bi ponizili onoga kojem se u njegovom okruženju dive... takvi ljudi nemaju nikakav lični uspeh, pa pljuju po drugima kako bi uzdigli sebe...

- - - - - - - - - -

И шта се ту производи, шта се прави, каква нова вредност је резултат тог тешког рада?

a šta tačno ti proizvodiš time što pišeš po forumu? :think:
Novak bar svojim radom promoviše Srbiju u najboljem svetlu, a ti vidim pljuješ po istoj...
 
a koliko si ti u svom dosadašnjem životu dao u dobrotvorne svrhe? :think:
to što ne plaća porez svojoj zemlji- i ne treba da ga plaća.. mnogo je pametnije da taj novac da direktno onima kojima je potreban, nego da puni tu rupu bez dna od naše državne kase...
e kad već porediš Novaka i prosečnog sprskog radnika.. zaboravio si da dodaš da prosečan srpski radnik vikendom ide u kafanu, pije, puši, neretko se drogira, usput pljuje Novaka jer on ne plaća porez svojoj državi, ponedeljkom ode sav sjebban na posao i tamo opet pljuje, ovaj put državu i vlast, ima pauzu za ručak na kojoj spiči pola pakle cigareta, možda i popije koje pićence, pobegne kući pre kraja radnog vremena, dođe kući i digne sve četiri u vis, gleda TV i opet pljuje sve što na TV-u vidi, usput mu stomačina raste, kreše ženu kad god poželi, možda i švalerku, hedonista u svakom pogledu i boli ga tuki za sve... dok Novak za to vreme "samo mlati reketom" i nema vremena ni za šta drugo... :neutral:

Dobro, to što si ti sa takvima provodila veći deo svog života, ne znači da su svi takvi :D
Postoje i nepušači, i vredni radnici koji jedva sastavljaju kraj sa krajem, i ipak plaćaju porez svojoj zemlji.
 
Dobro, to što si ti sa takvima provodila veći deo svog života, ne znači da su svi takvi :D
Postoje i nepušači, i vredni radnici koji jedva sastavljaju kraj sa krajem, i ipak plaćaju porez svojoj zemlji.

ja nisam provodila život sa takvima, nego takve srećem ovde po forumu... a ti bi mogao već jednom da prihvatiš to da neki ljudi uspeju u životu i žive gde žele i kako žele, za razliku od tebe, poštenog radnika koji stalno visi na forumu i pljuje Novaka i koji osim Srbije nikad ništa neće videti, a porez plaća samo zato što nije našao način da ga izbegne... i naziva sebe patriotom, a svim srcem navija za Švajcarca...
 
ja nisam provodila život sa takvima, nego takve srećem ovde po forumu... a ti bi mogao već jednom da prihvatiš to da neki ljudi uspeju u životu i žive gde žele i kako žele, za razliku od tebe, poštenog radnika koji stalno visi na forumu i pljuje Novaka i koji osim Srbije nikad ništa neće videti, a porez plaća samo zato što nije našao način da ga izbegne... i naziva sebe patriotom, a svim srcem navija za Švajcarca...

Al' si mu skresala u brk.
 
Ja znam samo jedno, ja od Noletovi uspeha nisam imao korsti ma ni 5 dinara... A Novak je od svog uspeha imao 150 miliona eura... Ne zna zasto da se radujem Novakovim uspesima jer se ni on ne raduje mojim....A kakve i kolike ste vi imali i kakve koristi od Noletovi uspeha konkretno?

Sada ce neki pametnjakovic reci on reklamira Srbiju, ma reklamira on sebe. Pre neki dan se slikao sa Kolindom, onom Kolindom koja pravi slavlje u Kninu, slavi se 300 hiljda proteranih Srba, ona Kolinda sto kaze Srbi u Hrvatskoj su Hrvati...

I vi meni pricate o Novakovom patriotizmu... Daleko je Nole od patriotizma. Njegove teniske skole po Srbiji papreno naplcuju skole tenisa nasoj sirotinji...
 
ja nisam provodila život sa takvima, nego takve srećem ovde po forumu... a ti bi mogao već jednom da prihvatiš to da neki ljudi uspeju u životu i žive gde žele i kako žele, za razliku od tebe, poštenog radnika koji stalno visi na forumu i pljuje Novaka i koji osim Srbije nikad ništa neće videti, a porez plaća samo zato što nije našao način da ga izbegne... i naziva sebe patriotom, a svim srcem navija za Švajcarca...

Nemoj odmah da prelaziš na lične uvrede...ranije si mogla barem 2-3 posta da napišeš na zadatu temu, bez da mene lično vređaš svojim lažima... :D

Drugo je pitanje na osnovu čega znaš ko je na forumu pušač koji puši pola pakle za vreme pauze na poslu? :D

- - - - - - - - - -

Al' si mu skresala u brk.

Potresao sam se :hahaha: Kad znam kakva osoba na taj način piše o meni, meni je prosto drago. Ne bi valjalo da me hvali :D

- - - - - - - - - -

Inače nisam neki patriota, samo sam veći patriota od Novaka. To sam napisao :D
 
Ja znam samo jedno, ja od Noletovi uspeha nisam imao korsti ma ni 5 dinara... A Novak je od svog uspeha imao 150 miliona eura... Ne zna zasto da se radujem Novakovim uspesima jer se ni on ne raduje mojim....A kakve i kolike ste vi imali i kakve koristi od Noletovi uspeha konkretno?

Sada ce neki pametnjakovic reci on reklamira Srbiju, ma reklamira on sebe. Pre neki dan se slikao sa Kolindom, onom Kolindom koja pravi slavlje u Kninu, slavi se 300 hiljda proteranih Srba, ona Kolinda sto kaze Srbi u Hrvatskoj su Hrvati...

I vi meni pricate o Novakovom patriotizmu... Daleko je Nole od patriotizma. Njegove teniske skole po Srbiji papreno naplcuju skole tenisa nasoj sirotinji...

od fudbalera tek nemamo nikakve koristi, pa se cela nacija uzjoguni kad igra reprezentacija, a uz to još i masovno narod troši pare dok gleda utakmice: gajba piva po čoveku uz svaku utakmicu, meze, možda i prasence ili malo elegantnija varijanta- gajba stranog piva u nekom fensi kafiću gde se sve to prati na nekom ogromnom TV-u.. a da, ne radi se to samo kad igraju naši, nego kao sve velike patriote koje pljuju Noleta, otprate i celu LŠ, uz ko zna koliko gajbi piva i pečenih prasića, pokidaju pola živaca i to sve zbog tamo nekog španskog, engleskog ili nemačkog kluba...

a moram evo i tebe da pitam.. koliko novca ti daješ u dobrotvorne svrhe? i koliko dobrih dela učiniš tokom godine, a da ta dela podrazumevaju trošenje tvoje zarade, a da ti ne donose ništa za uzvrat?

- - - - - - - - - -

Nemoj odmah da prelaziš na lične uvrede...ranije si mogla barem 2-3 posta da napišeš na zadatu temu, bez da mene lično vređaš svojim lažima... :D

Drugo je pitanje na osnovu čega znaš ko je na forumu pušač koji puši pola pakle za vreme pauze na poslu? :D

- - - - - - - - - -



Potresao sam se :hahaha: Kad znam kakva osoba na taj način piše o meni, meni je prosto drago. Ne bi valjalo da me hvali :D

- - - - - - - - - -

Inače nisam neki patriota, samo sam veći patriota od Novaka. To sam napisao :D

gde sam ja to tebe vređala? ako te istina pogađa, to je već tvoj problem...
inače, znamo da ti nisi patriota.. patriote ne navijaju protiv svoje države... ne daj Bože da se zarati i da treba državu da brane takvi kao što si ti... bio bi veći izdajnik od svih koje je Srbija tokom cele svoje istorije imala...

p.s. kad smo već kod držanja zadate teme.. kakve je ono beše veze imao Mile Kitić sa ovom temom? :think:
 
Od Noletovih uspeha ima samo onaj lik u centru sto na svom standu prodaje majice sa njegovim likom....:hahaha:

Svi vicu Nole ovo Nole ono...

A niko ne kaze SVAKA CAST VUCICU nas premijer je za samo godinu dana vladavine, napravio CUDO, takav skok u ekonomiji da Japanci i Kinezi razmatraju da uzme nas sistem eknomije i primeni ga za svoju zemlju.

Amerika kritikuje Srbiju da iskontrolise i smiri svoj ekonomski bum jer im pravi potrese na njihovoj berzi...

Nemacka u cude kaze da im dinar pravi probleme prema euru...

A niko ne kaze svaka cast Vucicu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top