Muškarci koji se mešaju u ženske poslove

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.517
Naslov kazuje o čemu se radi

Da li poznajete takve udave?
On se recimo razume u količinu praska koji ide u veš mašinu iako istu nikad nebi uključio ili nedaj boze ves okačio

Vidi da je masina za sudje pretrpana ili odviše malo natrpana

Takodje ako pečete kolac po receptu njemu je odviše šećera ili jaja i čak savetuje da pročitate još jednom recept

Kad peglate previše pare ide iz pegle i uopšte para nije potrebna a nikad se ne hvata pegle


Šta fali tim muškarcima ?
 
Moj Blagoje je i po tom pitanju izrazito liberalan. Bitno mu je samo da sve bude čisto, opeglano, kolač kao što je njegova mama pravila, supa slana kako on voli, i sve kako treba.
Naravno, reći će ako rezultat nije zadovoljavajuć, što ja izrazito cenim (brak bez komunikacije, kakav je to brak?), ali u sam proces mi se ne meša.
 
Moj Blagoje je i po tom pitanju izrazito liberalan. Bitno mu je samo da sve bude čisto, opeglano, kolač kao što je njegova mama pravila, supa slana kako on voli, i sve kako treba.
Naravno, reći će ako rezultat nije zadovoljavajuć, što ja izrazito cenim (brak bez komunikacije, kakav je to brak?), ali u sam proces mi se ne meša.

Pa taj tvoj nije udav
 
Naslov kazuje o čemu se radi

Da li poznajete takve udave?
On se recimo razume u količinu praska koji ide u veš mašinu iako istu nikad nebi uključio ili nedaj boze ves okačio

Vidi da je masina za sudje pretrpana ili odviše malo natrpana

Takodje ako pečete kolac po receptu njemu je odviše šećera ili jaja i čak savetuje da pročitate još jednom recept

Kad peglate previše pare ide iz pegle i uopšte para nije potrebna a nikad se ne hvata pegle


Šta fali tim muškarcima ?

ja znam samo takve zene
takve muskarce nit videla, nit cula z anjih
al na forumu svasta covek novoga nauci
 
Ja ne znam zene koje ista rade...a kamoli da znaju da rade nesto kako valja...

Ajd jedini primer je ta ves masina, gde svaka zena ima svoju recepturu i kao zna koliko treba vesa i koliko praska...
A cisto sumnjam, jer obicno prebacuju kolicinu ili po oku ili iz iskustva sa prethodnom masinom...niko ni ne gleda tehnologiju i nosivost...
Prasak , ajd, ako je vise isprace se, ako nije mnogo vise, ako je manje nece da valja...


Ali ostale zenske poslove, koji su to?
Kuvanje, retke su one koje znaju da kuvaju...
Pranje sudja......masa njih koristi zicu za teflon ili keramicke tiganje i serpe...

Peglanje....vecina ih ne pegla, a kad pegla, vidi se da ih nije ucio neko ko zna...
Ne znaju znalacki da opeglaju ni ivice ni kosulju , a da je lako nije, eto mala uteha...

Cekaj koji jos bese zenski posao.....cuvanje dece...uuuu tu tek da ne pocinjemo....mogle bi bar da procitaju nesto o decijim bolestima ili osnove ljudskog zdravlja ako im je tesko da citaju pedagogiju....

Namestanje frizure....tu im se niko ne mesa....
Biranje parfema, niko im se ne mesa...
Usisavanje, e tu valjda svi mogu da odrade posao kako treba, mada vidim da nece.....zene tu ipak rade bolje...sitniji potezi, blize ivicama...
Brisanje namestaja......jako cesto antidepresivno sredstvo kod zena.....ne znam, muskarcima to nije na spisku, retko kojem...
Utesno je sto moze da se namesti uredjaj da smanji prasinu u stanu na manje od 1%.

- - - - - - - - - -

Moj Blagoje je i po tom pitanju izrazito liberalan. Bitno mu je samo da sve bude čisto, opeglano, kolač kao što je njegova mama pravila, supa slana kako on voli, i sve kako treba.
Naravno, reći će ako rezultat nije zadovoljavajuć, što ja izrazito cenim (brak bez komunikacije, kakav je to brak?), ali u sam proces mi se ne meša.

To je prava stvar, ako mozes zeni reci sta ti se svidja a sta ti se ne svidja, a da ti posle to ne nabija na nos ili pretvori u nepostovanje njenog rada...
 
Moj Blagoje je i po tom pitanju izrazito liberalan. Bitno mu je samo da sve bude čisto, opeglano, kolač kao što je njegova mama pravila, supa slana kako on voli, i sve kako treba.
Naravno, reći će ako rezultat nije zadovoljavajuć, što ja izrazito cenim (brak bez komunikacije, kakav je to brak?), ali u sam proces mi se ne meša.

ti si srecna zena :heart:

:lol:
 
Ja ne znam zene koje ista rade...a kamoli da znaju da rade nesto kako valja...

Ajd jedini primer je ta ves masina, gde svaka zena ima svoju recepturu i kao zna koliko treba vesa i koliko praska...
A cisto sumnjam, jer obicno prebacuju kolicinu ili po oku ili iz iskustva sa prethodnom masinom...niko ni ne gleda tehnologiju i nosivost...
Prasak , ajd, ako je vise isprace se, ako nije mnogo vise, ako je manje nece da valja...


Ali ostale zenske poslove, koji su to?
Kuvanje, retke su one koje znaju da kuvaju...
Pranje sudja......masa njih koristi zicu za teflon ili keramicke tiganje i serpe...

Peglanje....vecina ih ne pegla, a kad pegla, vidi se da ih nije ucio neko ko zna...
Ne znaju znalacki da opeglaju ni ivice ni kosulju , a da je lako nije, eto mala uteha...

Cekaj koji jos bese zenski posao.....cuvanje dece...uuuu tu tek da ne pocinjemo....mogle bi bar da procitaju nesto o decijim bolestima ili osnove ljudskog zdravlja ako im je tesko da citaju pedagogiju....

Namestanje frizure....tu im se niko ne mesa....
Biranje parfema, niko im se ne mesa...
Usisavanje, e tu valjda svi mogu da odrade posao kako treba, mada vidim da nece.....zene tu ipak rade bolje...sitniji potezi, blize ivicama...
Brisanje namestaja......jako cesto antidepresivno sredstvo kod zena.....ne znam, muskarcima to nije na spisku, retko kojem...
Utesno je sto moze da se namesti uredjaj da smanji prasinu u stanu na manje od 1%.

- - - - - - - - - -



To je prava stvar, ako mozes zeni reci sta ti se svidja a sta ti se ne svidja, a da ti posle to ne nabija na nos ili pretvori u nepostovanje njenog rada...

mene je ovaj tvoj post uyasno zaintrigirao
naime, jako zelim da znam koji ej to uredjaj koji moze prasinu da smanji na 1% ?
jel ima to da s ekupi u srbijici?
 
Ja ne znam zene koje ista rade...a kamoli da znaju da rade nesto kako valja...

Ajd jedini primer je ta ves masina, gde svaka zena ima svoju recepturu i kao zna koliko treba vesa i koliko praska...
A cisto sumnjam, jer obicno prebacuju kolicinu ili po oku ili iz iskustva sa prethodnom masinom...niko ni ne gleda tehnologiju i nosivost...
Prasak , ajd, ako je vise isprace se, ako nije mnogo vise, ako je manje nece da valja...


Ali ostale zenske poslove, koji su to?
Kuvanje, retke su one koje znaju da kuvaju...
Pranje sudja......masa njih koristi zicu za teflon ili keramicke tiganje i serpe...

Peglanje....vecina ih ne pegla, a kad pegla, vidi se da ih nije ucio neko ko zna...
Ne znaju znalacki da opeglaju ni ivice ni kosulju , a da je lako nije, eto mala uteha...

Cekaj koji jos bese zenski posao.....cuvanje dece...uuuu tu tek da ne pocinjemo....mogle bi bar da procitaju nesto o decijim bolestima ili osnove ljudskog zdravlja ako im je tesko da citaju pedagogiju....

Namestanje frizure....tu im se niko ne mesa....
Biranje parfema, niko im se ne mesa...
Usisavanje, e tu valjda svi mogu da odrade posao kako treba, mada vidim da nece.....zene tu ipak rade bolje...sitniji potezi, blize ivicama...
Brisanje namestaja......jako cesto antidepresivno sredstvo kod zena.....ne znam, muskarcima to nije na spisku, retko kojem...
Utesno je sto moze da se namesti uredjaj da smanji prasinu u stanu na manje od 1%.

Za veš mašinu mogu ti reci da prasak doziram po vešu i koliko je prljav uracunavajuci kamenac u vodi mi smo ovde po skali u regiji gde ima mnogo kamenca u vodi (ispita se kod vodovoda) zbog toga koristim tabletica koji vodu prave mekanu i stim malo praska stavim

Peglati znam jer kažu ženina ljubav se vidi na muževoj košulji .

Kolače peći takodje čak sam toliko bistra da recept preračunam na veličinu pleha !


I ti si neki udav a bio si mi simpatičan :mrgreen:
 
Ima takvih muskaraca.To su obicno oni lijepi,feminizirani koji nemaju stalni posao a zene im rade.....Tako oni kuhaju ciste i cuvaju djecu(mada ovi koje znam vode ih u obdaniste) i tako moraju sve da nauce..............ali nemora to da bude lose ako bas nisu neke cijepidlake..................Ja sam uvijek za neki dogovor,mada mislim da im ne bi dozvolila da pegaju,ciste i petljaju se u ves............Kuhanje i odgajanje djece moze..................
 

Back
Top