#StopYullin debilizam
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: #StopYullin debilizam

Obećava KillaBeez (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    12

Podrazumevano #StopYullin debilizam

Zasto su svi na drustvenim mrezama poceli da smaraju sa kineskim festivalom gde jedu pse. Zasto je to kad jedes psa zlocin a kad jedes svinju, kravu, pile, curku, jagnje itd. je obican obrok? Zasto bi psi bili nad ostalim zivotinjama? Ako ti mozes da jedes ostale zivotinje onda i oni mogu da jedu pse.

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    700

Podrazumevano Re: #StopYullin debilizam

Napadajuci kineze pokusavaju skinuti odgovornost sa sebe. Radi glas savesti, a koliko su sami pojeli pasa i macaka u pljeskavicama od pocetka devedesetih do danas, ne znaju ni sami. Po nezvanicnoj statistici, svako kojede hamburgere pojeo je kolicinski najmanje dve lutalice.

Domaćin Фјодор (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    1351

Ne radi se o ubijanju životinja, već mučenju. Kod nas je zakonom dozvoljeno ubiti životinju, ali ne i bespotrebno mučiti. Ako kuvaš živog psa, to sigurno nije lep prizor ni za nekoga ko to sve posmatra sa strane. Njihovo je verovanje da je pas ukusniji ako se dobro napati. Malo glupo verovanje, s naše tačke gledišta. Međutim, istina je da nemamo ni mi, većinom barem, pravo da kritikujemo ubijanje pasa i mačaka zbog ishrane, jer su i kod nas slične pojave svakodnevnica. Ali, to ne znači da je kritika mučenja pasa bezrazložna i neopravdana. Zapravo, kritika je i te kako na mestu, s tim što su retki oni koji imaju legitimitet da je upute Kinezima, ili bilo kome.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    418

Citat Original postavio Фјодор Pogledaj poruku
    Ne radi se o ubijanju životinja, već mučenju. Kod nas je zakonom dozvoljeno ubiti životinju, ali ne i bespotrebno mučiti. Ako kuvaš živog psa, to sigurno nije lep prizor ni za nekoga ko to sve posmatra sa strane. Njihovo je verovanje da je pas ukusniji ako se dobro napati. Malo glupo verovanje, s naše tačke gledišta. Međutim, istina je da nemamo ni mi, većinom barem, pravo da kritikujemo ubijanje pasa i mačaka zbog ishrane, jer su i kod nas slične pojave svakodnevnica. Ali, to ne znači da je kritika mučenja pasa bezrazložna i neopravdana. Zapravo, kritika je i te kako na mestu, s tim što su retki oni koji imaju legitimitet da je upute Kinezima, ili bilo kome.
    Strasno kuvati zivog psa, dok je vrhunsko jelo skuvati zivog jastoga

Domaćin Фјодор (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    1351

Citat Original postavio hypnotoad Pogledaj poruku
    Strasno kuvati zivog psa, dok je vrhunsko jelo skuvati zivog jastoga
    Kad sam ja rekao da je vrhunsko jelo skuvati živog jastoga?
    Kažem da je opravdana kritika, ali ako dolazi od onih koji zaista imaju moralno i etičko pravo da je iznesu. Prema tome, onaj ko kritikuje kuvanje psa, treba da kritikuje i kuvanje jastoga. Ili bilo šta drugo. U suprotnom se radi o dvostrukim aršinima - kad ja radim, onda može, kad drugi ponovi, ne može.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    418

Citat Original postavio Фјодор Pogledaj poruku
    Kad sam ja rekao da je vrhunsko jelo skuvati živog jastoga?
    Kažem da je opravdana kritika, ali ako dolazi od onih koji zaista imaju moralno i etičko pravo da je iznesu. Prema tome, onaj ko kritikuje kuvanje psa, treba da kritikuje i kuvanje jastoga. Ili bilo šta drugo. U suprotnom se radi o dvostrukim aršinima - kad ja radim, onda može, kad drugi ponovi, ne može.
    Shvatio sam ja tvoju poentu, samo sam davao primer dvostrukih arsina

Slične teme

1. Debilizam
    Autor G.H.O.S.T. u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 11.06.2010., 19:14
  2. Debilizam par excellence !!!!!!
    Autor NEPOBEDIVO SUNCE u forumu Politika
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 11.05.2010., 23:53
  3. Debilizam
    Autor malo parce pizze u forumu Žene