Da li ste imali neko smesno iskustvo tokom sexa?

Secam se kada sam bio klinac, ja navalio na jednu drugaricu otpozadi kod nje u sobi. Njena majka bila tu. Dok smo se tako kresali, ona usla da nas pozove na rucak. Ja sav zbunjen, joj rekoh evo kad zavrsimo odmah ce da dodjemo.

:roll: :roll: :roll:

secam se i ja kada sam bio klinac, ja navalio na drugaricu u njenoj sobi. Kad posle jedno 5 minuta u sobu upadose njena majka, tetka, strina i ujna. Povikase: "sta to radis manijace"? Ja sav onako zbunjen, rekoh im da se igramo. One pocese da se smeju i pridruzise nam se. Poredjao ja njih pet i svaku po malo. Kad upadose u sobu dve komsinice sa svojim cerkama. Pocese da se smeju i pridruzise nam se. Ja se vec malo umorio ali se ne predajem, sve ih onako na gomili radim. Posle jedno petnaest minnuta u sobu upadose jos osam komsinica. Ismejase se i pridruzise nam se. Dvanaest dana nismo izlazili iz sobe.
Eto, znam da nije neko bas narocito iskustvo za hvaljenje ali sta je tu je.
 
Secam se kada sam bio klinac, ja navalio na jednu drugaricu otpozadi kod nje u sobi. Njena majka bila tu. Dok smo se tako kresali, ona usla da nas pozove na rucak. Ja sav zbunjen, joj rekoh evo kad zavrsimo odmah ce da dodjemo.

Na Ljis slabo ima seksa dok sam čula da na pdf žene sve prsti na sve strane od istog


Htela sam ti reci da prestaneš da nas davis
 
:roll: :roll: :roll:

secam se i ja kada sam bio klinac, ja navalio na drugaricu u njenoj sobi. Kad posle jedno 5 minuta u sobu upadose njena majka, tetka, strina i ujna. Povikase: "sta to radis manijace"? Ja sav onako zbunjen, rekoh im da se igramo. One pocese da se smeju i pridruzise nam se. Poredjao ja njih pet i svaku po malo. Kad upadose u sobu dve komsinice sa svojim cerkama. Pocese da se smeju i pridruzise nam se. Ja se vec malo umorio ali se ne predajem, sve ih onako na gomili radim. Posle jedno petnaest minnuta u sobu upadose jos osam komsinica. Ismejase se i pridruzise nam se. Dvanaest dana nismo izlazili iz sobe.
Eto, znam da nije neko bas narocito iskustvo za hvaljenje ali sta je tu je.

smanji malo kume...izgibosmo! :hahaha:
 
bio sam jednom sa tri patuljice u kostimu klovna, gnjurca i ciuvave. one su bile bliznakinje odosno trojkakinje, kako se to vec kaze. dok sam ih trpao, ova u kostimu ciuvave se nesto uzivila i pocela da grize ovu u kostimu gnjurca, ne znam valjda je bila ljubomorna jer mi je ona nekako bila najseksi, jer se ja lozim na lateks a taj kostim gnjurca je bio od lateksa i onda se one tu nesto posibase a meni nekako to eroticno kada se zbog mene ribe biju, pa ja navalio na ovu u kostimu klovna dok sam gledao fajt izmedju gnjurca i ciuvave, i u tom trenutku, posto smo pravili strasnu buku ulete odjednom najmanje 20 strasno dobrih riba, jer se sve to desavalo u nekom hostelu u kom su odsele devojke za nekakav izbor za mis. sve te misice su se odusevile neobicnoscu i eroticnoscu prizora koje su ugledale, te su se odlucile da nam se pridruze. verovali ili ne 37 puta sam svrsio te noci, bas je bilo dobro.
 
:roll: :roll: :roll:

secam se i ja kada sam bio klinac, ja navalio na drugaricu u njenoj sobi. Kad posle jedno 5 minuta u sobu upadose njena majka, tetka, strina i ujna. Povikase: "sta to radis manijace"? Ja sav onako zbunjen, rekoh im da se igramo. One pocese da se smeju i pridruzise nam se. Poredjao ja njih pet i svaku po malo. Kad upadose u sobu dve komsinice sa svojim cerkama. Pocese da se smeju i pridruzise nam se. Ja se vec malo umorio ali se ne predajem, sve ih onako na gomili radim. Posle jedno petnaest minnuta u sobu upadose jos osam komsinica. Ismejase se i pridruzise nam se. Dvanaest dana nismo izlazili iz sobe.
Eto, znam da nije neko bas narocito iskustvo za hvaljenje ali sta je tu je.

:lol:
 
:roll: :roll: :roll:

secam se i ja kada sam bio klinac, ja navalio na drugaricu u njenoj sobi. Kad posle jedno 5 minuta u sobu upadose njena majka, tetka, strina i ujna. Povikase: "sta to radis manijace"? Ja sav onako zbunjen, rekoh im da se igramo. One pocese da se smeju i pridruzise nam se. Poredjao ja njih pet i svaku po malo. Kad upadose u sobu dve komsinice sa svojim cerkama. Pocese da se smeju i pridruzise nam se. Ja se vec malo umorio ali se ne predajem, sve ih onako na gomili radim. Posle jedno petnaest minnuta u sobu upadose jos osam komsinica. Ismejase se i pridruzise nam se. Dvanaest dana nismo izlazili iz sobe.
Eto, znam da nije neko bas narocito iskustvo za hvaljenje ali sta je tu je.

10 ljutih gusara :lol:
 
..сад се сетих нечега,кренуо да водим секс са неком рибом одпозади,а риба имала огромну пицу, и након неког одређеног времена,ја се већ нарадио,она мени каже па добро докле ћеш прстом да хебеш...
...е у моменту га је оборила и ништа од секса не би...
..а после каже па ја се шалила..
..е јбг..
 
Poslednja izmena:

Back
Top