Ti k'o i Ja

gost 371695

Elita
Poruka
19.917

Muzicka podrska za temu :mrgreen:

Dakle , interesuje me (mozda prejaka rec, ali ok :mrgreen:) da li ste nekada imali partnera cije ste mane tolerisali , nekoga ko vam je popio pamet, u krajnjoj instanci nekoga veoma nalikog vama samima ?Kako se to zavrsilo ?

:)
 
Ne razumem kako misliš mane tolerisali, mane treba da se poklapaju da se vole bre, to ti bitnije nego da gotiviš te neke vrline koje ima druga strana, msm ko još ne voli vrline to je bar prelako
 
nesto nisi ti tu dobro skrojio pitanje
oces da kazes da li smo voleli nekoga ko je slican nama pa su mu i mane slicne i kako smo to tolerisali? jel to

Ma jok , vis kad sam otvorio temu , a i samo sam hteo da postavim Miru pa mi trebao dobar izgovor :manikir:

- - - - - - - - - -

:lol:

- - - - - - - - - -

Ma pitanje je ono od prilike da li ste nekad bili toliko zacopani i opijeni nekim da niste bili u stanju da vidite da vas vuce za nos ?
 
Ma jok , vis kad sam otvorio temu , a i samo sam hteo da postavim Miru pa mi trebao dobar izgovor :manikir:

- - - - - - - - - -

:lol:

- - - - - - - - - -

Ma pitanje je ono od prilike da li ste nekad bili toliko zacopani i opijeni nekim da niste bili u stanju da vidite da vas vuce za nos ?

Mene jedna vukla za ***** . Jel se i to računa kao vučenje ?
Inače imam veliki nos pa da me vuku za njega - ne može .
Dole može .
 
Ma jok , vis kad sam otvorio temu , a i samo sam hteo da postavim Miru pa mi trebao dobar izgovor :manikir:

- - - - - - - - - -

:lol:

- - - - - - - - - -

Ma pitanje je ono od prilike da li ste nekad bili toliko zacopani i opijeni nekim da niste bili u stanju da vidite da vas vuce za nos ?

Ja sam bila jednom u toj situaciji, ali to se i ne može nazvati vezom, jer sam ja prekinula posle nekih dva meseca, čim sam skontala kakav je to prevarant i hohštapler :mrgreen:
ali bilo je zanimljivo, da se ne laemo
 

Back
Top