Политичка Молитва за Србију!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Веома интересантна молитва , политичка , молитва за Србију.

Једна од верских организација из Америке , један од њихових свештеника је поред крста високог два метра "очитао молитву"

Политичку молитву , могло би да се каже !

Иде овако , некако

"Боже , молимо ти се , да разбијеш национални понос српског народа и да их окренеш Европи!"

 
Poslednja izmena:
Добро де, дошли људи да се помоле за нас, за срећу, благостање, здравље... :mrgreen:

10653687_667252993419671_4675363747732404381_n.jpg


- - - - - - - - - -

11407187_673223762822594_9041957735189047260_n.jpg


10898271_673223609489276_3394391150704753329_n.jpg
 
Да, али молитва је зиста чудна ..Више као политичко дискутовање Богу.

Сетила сам се да је једна моја комшиница деведесетих ишла у неку цркву , секту боље речено ..Углавном било је време санкција и та црква је давала помоћ
Једног дана је дошао главни свештеник који је био Немац и одржао говор , како треба смакнути Милошевића ..кренуо је да говори о политици ..

Не знам тачно детаље , али она се после тога исписала из те цркве ..

Постоје верске слободе , али мора да постоји закон и тог закона се требају придржавати све организације,секте верске итд..

Ако говоре о Богу , приповедају мир , чему онда политика !
 
Poslednja izmena:
Čovekova ideja je pretpostavljam okretanje zemlje sa pravoslavlja na katoličanstvo. Što je pomalo čudno jer je tip očigledno Breton, te poklonik jedne sasvim posebne sekte hrišćanstva. Koja takodje funkcioniše, barem na papiru, nezavisno od Vatikana. Obrati pažnju na to što je njegovo stanovište da, 'od milion ljudi u Beogradu tek hiljadu poznaje Isusa'. Njegovo nepoznavanje lokalnih prilika i religijskih tokova i ne treba toliko da čudi, uzevši u obzir da je zapadnjak, znači bahat, i usko a šturo obrazovan. Dobro što ga lokalci popurde nisu napopali škorpionom iz džipa u pokretu. Nema taj u glavi ništa osim tog krsta i Albiona, onako kako ga sam specifično zamišlja. Evropu vidi kao instrument (brendiranog) poisusovljenja. Svoju zemlju kao jednu od stubova istog aparata, kojem apsolutno nema mane. Lik je očigledno bio u relig. transu, na ovaj način tražeći 'predaju'. A šta je pa ostalo za predati, to je drugo pitanje.
Da je kojim slučajem bio rodjen koji vek ranije, bio bi kao stvoren za položaj misionara. Na nesreću, vreme se promenilo, te ne možemo da ga stavimo u lonac, posolimo i obedujemo tek tako, mi urodjenici.
 
Čovekova ideja je pretpostavljam okretanje zemlje sa pravoslavlja na katoličanstvo. Što je pomalo čudno jer je tip očigledno Breton, te poklonik jedne sasvim posebne sekte hrišćanstva. Koja takodje funkcioniše, barem na papiru, nezavisno od Vatikana. Obrati pažnju na to što je njegovo stanovište da, 'od milion ljudi u Beogradu tek hiljadu poznaje Isusa'. Njegovo nepoznavanje lokalnih prilika i religijskih tokova i ne treba toliko da čudi, uzevši u obzir da je zapadnjak, znači bahat, i usko a šturo obrazovan. Dobro što ga lokalci popurde nisu napopali škorpionom iz džipa u pokretu. Nema taj u glavi ništa osim tog krsta i Albiona, onako kako ga sam specifično zamišlja. Evropu vidi kao instrument (brendiranog) poisusovljenja. Svoju zemlju kao jednu od stubova istog aparata, kojem apsolutno nema mane. Lik je očigledno bio u relig. transu, na ovaj način tražeći 'predaju'. A šta je pa ostalo za predati, to je drugo pitanje.
Da je kojim slučajem bio rodjen koji vek ranije, bio bi kao stvoren za položaj misionara. Na nesreću, vreme se promenilo, te ne možemo da ga stavimo u lonac, posolimo i obedujemo tek tako, mi urodjenici.

Та, да тек хиљаду од милион познаје Исуса ..таква врста размишљања спада под верске секте .Нема он много везе са католичанством , ја мислим.
Дакако је опасно кокетирање политике и религије , односно још горе..политике и верске секте .

По његовом тумачењу Православље као и да не постоји , односно постоји као препрека ИСТИНСКОМ ХРИШЋАНСТВУ !

Нисам упозната да ли СПЦ има надлежности , било какве , да забрани овакав вид деловања верских секти.
 
пс
Оно што ме заправо и одушевило јесте његова спознаја о националном поносу српског народа .Национални понос једног народа је приказао као препреку спознаји Бога , Бога којег он заиступа , вероватно оног Бога на Западу...

Очигледно да се сада и Бог поделио , један је на Западу..прави истински , други код Арапа а трећи у Русији!

Овим секташким видовима политичких, ВЕРСКИХ, организација у знатној мери је угрожена СПЦ !

Јако је битан и важан однос државе према цркви , не сме се црква СПЦ сатанизовати .Никако не смеју да се смештају афере, разноразне афере, које смешта влада Србије.

Ако се СПЦ настави сатанизаовати , овакве секте ће узети маха и онда ће настати највећи проблем ..управо онај за који се овај човек помолио!
 
Poslednja izmena:
Znaš šta. Ovaj. Ja nisam jedan od, um, onih, koji, ovaj, jesu, um, runasti. Hoću reći, religija mene ne bolduje. Ne stavlja me pod italic, ne osećam ikakav hyperlink. Tako da je to za mene prazna rasprava.
A i ovaj Britanac budala, pripadnik religije sa najviše poklonika na svetu. Crkve ljudske gluposti. Valjda su ga odrali, napojili ga rakijom i otpozdravili. Siguran sam ja da jedan, ovakav, um, osobenjak, ne ugrožava njegovu udžipovljenost Irineja. Mene više brine šta će masa lokalnih poklonika gorepomenute CLJG učiniti ludo, u narednom periodu.
Mada, podigao mi se prag tolerancije, prilično. Uvek tražim novi dražej. I nekako, regionalni idioti, uvek uspeju da me iznenade. To je dar. To treba izvoziti strancima!
 
Znaš šta. Ovaj. Ja nisam jedan od, um, onih, koji, ovaj, jesu, um, runasti. Hoću reći, religija mene ne bolduje. Ne stavlja me pod italic, ne osećam ikakav hyperlink. Tako da je to za mene prazna rasprava.
A i ovaj Britanac budala, pripadnik religije sa najviše poklonika na svetu. Crkve ljudske gluposti. Valjda su ga odrali, napojili ga rakijom i otpozdravili. Siguran sam ja da jedan, ovakav, um, osobenjak, ne ugrožava njegovu udžipovljenost Irineja. Mene više brine šta će masa lokalnih poklonika gorepomenute CLJG učiniti ludo, u narednom periodu.
Mada, podigao mi se prag tolerancije, prilično. Uvek tražim novi dražej. I nekako, regionalni idioti, uvek uspeju da me iznenade. To je dar. To treba izvoziti strancima!

Видиш , твоје размишљање је опасно ..таквим вређањем ,подиштавањем СПЦ , молитва овог човека се остварује.То није један човек и једна организација , него читав низ зајединица које делују целим светом.

Ако имамо нашу веру , цркву и ако нас она не угрожава , него напротив одржава као нацију , као народ..Зашто онда отворити врата верском фанатизму , ово је верски фанатизам.

Држава константно сатанизује цркву ,СПЦ, на све могуће начине је унижава и дискредитује..Да ли влада Србије жели и има намеру да уништи СПЦ ..могуће , могуће је..

Уништавањем цркве СПЦ , долазе нови проблеми, много већи и опаснији од данашњих .Верски фанатизам није заступљен у СПЦ али јесте код свих осталих.

Престанимо , зуставимо хајку коју држава спроводи над СПЦ ..да би сачували нацију и народ од оваквих деструктивних секти.Нико ти не одређује да верујеш или не , нико ти то не одређује јер је СПЦ веома толернтна .Али ако је сруше и дођу ти ови други , нећеш имати избора .
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top