Sta mislite o Alijinoj izjavi?

Sta mislite o ovoj Alijinoj izjavi

  • prije je bio zbunjen

    glasova: 0 0,0%
  • braca su bila u pravu

    glasova: 5 35,7%
  • nikad nije znao sta je

    glasova: 5 35,7%
  • bio je Marsovac(al je kasno to shvatio)

    glasova: 4 28,6%

  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .

diretore

Veoma poznat
Poruka
12.998
Sta mislite o ovoj izjavi:

arton476.jpg


Da, bio sam Srbin dok jos nisam znao tacno ko sam i sta sam. Bio sam se poveo za starijom bracom, koji su bili opredeljeni kao Srbi, izmedju dva rata. Ali kad sam malo razmislio, vidio sam da nisam ni Srbin, ni Hrvat, nego Musliman.
(Alija Izetbegovic)
 
ovaj isjecak je jos bolji

"Posebno je zanimljivo pitanje kojim se bavi autor, a vezano je uz Izetbegovicevo izjasnjavanje kao Srbina. Autor navodi da je prilikom pregovora u Zenevi Slobodan Milosevic mangupski upitao Izetbegovica: "Je li bre, Alija, sto ti mrzis Srbe kad si se jos pre cetrdeset godina izjasnio kao Srbin?"

Alija je skruseno oborio glavu pred ovim pitanjem, ali mu je u pomoc pritekao kontroverzni akademik Muhamed Tunjo Filipovic, objasnjavajuci Milosevicu kako se Izetbegovic izjasnjavao kao Srbin iz postovanja prema desecima hiljada srpskih kmetova koji su radili na imanjima Izetbegoviceve porodice koja je posjedovala begluke od Negotina i Kladova pa sve do Beograda.
Inace kada su u pitanju nacionalni osjecaji, akademik Filipovic za Izetbegovica tvrdi da ih on uopste nije imao. "On je po nacionalnosti bio nista. Ili, bolje reci, njegova predstava o naciji se svodila na pripadnost vjeri", tvrdi akademik Filipovic."

po ovome znaci nikad nije bilo nikakve nacije bosnjaka, bilo je srba i hrvata muslimanske vjere, dobro je to rahmetli od Tita naucio.
 
diretore:
ovaj isjecak je jos bolji

"Posebno je zanimljivo pitanje kojim se bavi autor, a vezano je uz Izetbegovicevo izjasnjavanje kao Srbina. Autor navodi da je prilikom pregovora u Zenevi Slobodan Milosevic mangupski upitao Izetbegovica: "Je li bre, Alija, sto ti mrzis Srbe kad si se jos pre cetrdeset godina izjasnio kao Srbin?"

Alija je skruseno oborio glavu pred ovim pitanjem, ali mu je u pomoc pritekao kontroverzni akademik Muhamed Tunjo Filipovic, objasnjavajuci Milosevicu kako se Izetbegovic izjasnjavao kao Srbin iz postovanja prema desecima hiljada srpskih kmetova koji su radili na imanjima Izetbegoviceve porodice koja je posjedovala begluke od Negotina i Kladova pa sve do Beograda.
Inace kada su u pitanju nacionalni osjecaji, akademik Filipovic za Izetbegovica tvrdi da ih on uopste nije imao. "On je po nacionalnosti bio nista. Ili, bolje reci, njegova predstava o naciji se svodila na pripadnost vjeri", tvrdi akademik Filipovic."

po ovome znaci nikad nije bilo nikakve nacije bosnjaka, bilo je srba i hrvata muslimanske vjere, dobro je to rahmetli od Tita naucio.
ubrlja se ti diretore..ja vazda kazem cim dijete pokaki sklanjaj ga sa tute..ako se neskloni ono pocne da jede govna..dobro sto si se ukakio..nego si poceo i jesti govna..a da bi ova tvoja tvrdnja dobila neki legitimitet,morash,morash dobro,dobro poznavati Islam...
 
vispak:
ubrlja se ti diretore..ja vazda kazem cim dijete pokaki sklanjaj ga sa tute..ako se neskloni ono pocne da jede govna..dobro sto si se ukakio..nego si poceo i jesti govna..a da bi ova tvoja tvrdnja dobila neki legitimitet,morash,morash dobro,dobro poznavati Islam...

Па човече, да ли си Ти НОРМАЛАН... имаш педесет тема на овом подфоруму... па је л' мислиш да ми овде немамо друга посла него да расправљамо о потурицама између њихових два прања дупета... откачи се више, бре, па Теби су изгледа "обрезали" и мозак па Ти сада испада сива маса овде по форуму... ОДЈЕБИ ЧОВЕЧЕ !!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
 
diretore:
ovaj isjecak je jos bolji

"Posebno je zanimljivo pitanje kojim se bavi autor, a vezano je uz Izetbegovicevo izjasnjavanje kao Srbina. Autor navodi da je prilikom pregovora u Zenevi Slobodan Milosevic mangupski upitao Izetbegovica: "Je li bre, Alija, sto ti mrzis Srbe kad si se jos pre cetrdeset godina izjasnio kao Srbin?"

Alija je skruseno oborio glavu pred ovim pitanjem, ali mu je u pomoc pritekao kontroverzni akademik Muhamed Tunjo Filipovic, objasnjavajuci Milosevicu kako se Izetbegovic izjasnjavao kao Srbin iz postovanja prema desecima hiljada srpskih kmetova koji su radili na imanjima Izetbegoviceve porodice koja je posjedovala begluke od Negotina i Kladova pa sve do Beograda.
Inace kada su u pitanju nacionalni osjecaji, akademik Filipovic za Izetbegovica tvrdi da ih on uopste nije imao. "On je po nacionalnosti bio nista. Ili, bolje reci, njegova predstava o naciji se svodila na pripadnost vjeri", tvrdi akademik Filipovic."

po ovome znaci nikad nije bilo nikakve nacije bosnjaka, bilo je srba i hrvata muslimanske vjere, dobro je to rahmetli od Tita naucio.

Па наравно да је једино и увек био ЈЕДНО ВЕЛИКО Н И Ш Т А !!!!!!!!!! :roll:
 
diretore:
Sta mislite o ovoj izjavi:

arton476.jpg


Da, bio sam Srbin dok jos nisam znao tacno ko sam i sta sam. Bio sam se poveo za starijom bracom, koji su bili opredeljeni kao Srbi, izmedju dva rata. Ali kad sam malo razmislio, vidio sam da nisam ni Srbin, ni Hrvat, nego Musliman.
(Alija Izetbegovic)

Јадан... баш ми га је жао... ето шта значи када превериш веру... изгубиш и
здрав разум... 8-)
 
eremita:
Па наравно да је једино и увек био ЈЕДНО ВЕЛИКО Н И Ш Т А !!!!!!!!!! :roll:
shto vi Vlasi(srbi) stalno potencirate srpstvo,pa chak i kad kenjate..zashto imate potrebu da to non stop istichete..jel' to vi sami sumnjate u srpstvo pa se stalno dokazujte i arlauchete o srpstvu..koga bolan zaboli qurac za vashim srpstvom..vashe srpsto me podsjeca na ..hijenstvo..izvedeno od hijene,,varvarstvo..paganstvo.trulezh..divljashtvo..sve negativne i negativnije konotacije...
 
commodore:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a mameluk, majke ti ga nabijem...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
da te nema trebalo bi te poturciti.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

И јопе' је треснуо главуџом о тастатуру.......... :confused:
..................................................................................... :confused:
.................................................................................................... :confused:
 
eremita:
И јопе' је треснуо главуџом о тастатуру.......... :confused:
..................................................................................... :confused:
.................................................................................................... :confused:

mozda mu pripala muka od onolikog mezetluka

Photo04_32.jpg


diretore:
ajde uzmi mezi malo musli, jes da je krmetina, ali za tako dobru svinju kao sto si ti nema losih pomija

moram da priznam da je rahmetli bio jako veliko krme
 
eremita:
И јопе' је треснуо главуџом о тастатуру.......... :confused:
..................................................................................... :confused:
.................................................................................................... :confused:
eremita,'ajd kazhi 'odje..sta bi vishe volijo:skochiti sa plota na qurc ili sa qurca na plot
 

Back
Top