Priroda dripca

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
Pevač Robi Vilijams pre nekoliko dana održao je koncert u Beogradu, o kome se i dalje priča. Naime, glavna tema ne samo domaćih medija već i stranih je da li je pevač na koncertu rekao "Zagrebe, dobro veče". Pevač je, videvši tekst koji je "Mirror" objavio, napokon rešio da objasni o čemu se radi. "Moja prijateljica Zara Greb je bila tamo te večeri i bio joj je rođendan. Samo sam želeo da je pozdravim", napisao je Robi.

Ja mislim da jeste. Ako je docekan korektno i ako zaradjuje od toga sto radi a zna za situaciju na Balkanu, onda bi bilo posteno i casno da nije odrzao koncert na kojem vredja osecanja nacije. Dostojanstvena osoba koja ima nesto protiv drugih kaze to otvoreno, ne ide kod istih glumeci zezanje a posle se izvlaci na drugarice.


Imate li dripce u vasoj okolini i kakav je vas odnos prema istima?
 
Nervira vas što je rekao "Dobro veče Zagrebe" ?
Nervira vas što su do skora Noleta najavljivali kao "iz Hrvatske" ?
Nervira vas zastava velike albanije na stadionu ?

I vi hoćete u EU ?
Ne smete biti tako mali !


Znate li kakva je na Zapadu liga zaebanata ?

U odnosu na njih
šabačke čivije
i valjevske podvale
i užički đonovi
i čačanski kaiši
i beogradski mangupluci
su dečija igra !
 
Došao da se zajebava i uzme lovu,a tenikre navalili ...Posebno su uslikali na ulasku "javne ličnosti" Srbije...:mrgreen:
Dobro ih nisu sve i yebali kao iznenađenje večeri...:hahaha::mrgreen:
(Poslednji put san bio na koncertu Čole osamdesetih u NS-pomagao devojci da uvalja stotinak kesa s kokicama-namerila da
zaradi kintu...Ulaznicu nisam platio,a Lokice lačo skakutale pa se svađala moja curca što im zagledam guze...:rumenko:)
 
***** robija vilijamsa, veliki pevač al malo sutra. Sigurno je bilo mnogo kurvi na nastupu, kojima je jedina svrha u životu da odu na koncert neke svetske zvezde i puste ga da ih ****. Ko fifti cent kad je dolazio, ona anamarija i slične dronfulje, Još se hvale po novinama, gadure misle neko im zavidi.
 
Došao da se zajebava i uzme lovu,a tenikre navalili ...Posebno su uslikali na ulasku "javne ličnosti" Srbije...:mrgreen:
Dobro ih nisu sve i yebali kao iznenađenje večeri...:hahaha::mrgreen:
(Poslednji put san bio na koncertu Čole osamdesetih u NS-pomagao devojci da uvalja stotinak kesa s kokicama-namerila da
zaradi kintu...Ulaznicu nisam platio,a Lokice lačo skakutale pa se svađala moja curca što im zagledam guze...:rumenko:)

Nema tu zajebancije. Dosao uzeo lovu i ok. Zajebancija u profi nastupima treba da ga kosta.
U globalnom svetu je lako uzvratiti za ovakav lokalni skandal i upozoriti druge da je sklon ispadima.
Znaci njegovi fanovi treba da mu uzvrate na odgovarajuci nacin.
Pretpostavljam da su ti fanovi, cim su fanovi, malo ograniceni i od toga nema nista.
 
Pevač Robi Vilijams pre nekoliko dana održao je koncert u Beogradu, o kome se i dalje priča. Naime, glavna tema ne samo domaćih medija već i stranih je da li je pevač na koncertu rekao "Zagrebe, dobro veče". Pevač je, videvši tekst koji je "Mirror" objavio, napokon rešio da objasni o čemu se radi. "Moja prijateljica Zara Greb je bila tamo te večeri i bio joj je rođendan. Samo sam želeo da je pozdravim", napisao je Robi.

Ja mislim da jeste. Ako je docekan korektno i ako zaradjuje od toga sto radi a zna za situaciju na Balkanu, onda bi bilo posteno i casno da nije odrzao koncert na kojem vredja osecanja nacije. Dostojanstvena osoba koja ima nesto protiv drugih kaze to otvoreno, ne ide kod istih glumeci zezanje a posle se izvlaci na drugarice.


Imate li dripce u vasoj okolini i kakav je vas odnos prema istima?

Ah, nisam čula za ovo. Ma, Robi je maskota retardirana, ono, da ti neko pokloni kartu, pa da odeš da ga gađaš jajima ili prljavim gaćama, a posle odšetaš u obližnji parkić da na miru popiješ pivo.
 

Back
Top