Pronasla sam se!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Pronasla sam se!

Iskusan
    Učlanjen
    15.04.2012.
    Pol
    ženski
    Novi Beograd, centar modernapevacica.wordpress.com
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano Pronasla sam se!

Pre par godina pocela sam da se druzim sa mojom najboljom drugaricom Biljom. Ona je iz "Nis". Hahaha! Stvarno je jedno lepo bice. Skoro da je kao ja. Upoznale smo se na jednom ispitu. Ne secam se da li je bilo na Masinskom, Pravnom fakultetu ili smo studirale mikrobiologiju na PMFu. Nas dve smo ostale poslednje za ispit kod jednog profesora, koji je sve obarao. A poznato je bilo da je muvao devojke. Ja nju nisam tada znala, ali smo ostale u hodniku i cekale. I kaze ona meni: "Joj, Cico, ako padnem ispisacu se s fakulteta i gotovo." Imala je tremu i pocela je da place. Ja sam joj rekla: "Nemoj da se plasis, ja nikada nisam pala, samo padaju kada mene vide." Tako je i bilo. Ja sam se nesto muvala sa profesorom i on je pusti i mene i nju. Ja 10, naravno, ona 8 ili 9. Imala je mnogo lose odgovore. I kaze ona meni: "Cico, pa tako nesto niko ne bi uradio za svoju drugaricu, a kamo li za osobu, koju je tek upoznao. Ti si stvarno dobra osoba." Meni je bilo drago sto sam joj pomogla, a tom prilikom smo se lepo ispricale. Njeni roditelji su se odusevili, jer je polozila. Ona je pitala, kako da mi se oduzi. Ja sam rekla: "Idemo na cajic!", posto je bilo hladno. I tako smo pocele da se druzimo. Ona je jako vredna, njeni nisu nesto bogati. Nekoliko puta je spavala kod mene, mada njeni, od kada su me upoznali nesto bas ne gledaju blagonaklono na nase druzenje, jer sam ja prestala da studiram i krenula sam na "Megatrend" ili "Singidunum". Nisam sigurna, gde sam se upisala. Mislim da je "Megatrend". Nisam dugo isla. Ipak, Bilja i ja se druzimo i ona je bas fina osoba. Ipak, razlika je samo u tome, sto ona nije nevina kao ja, jer je imala dva decka. Ona mi je rekla, da sam u pravu, jer su se ta dvojica ponasali kao kreteni posle seksa. Njeni nisu bili za to da ona zivi sa mnom, pa ona iznajmljuje stan. Posto sama radi kao bejbi siterka, nekako uspeva da obezbedi sebi pristojan zivot. Tako me je zamolila da joj pomognem ovih dana. Ona cuva jedno dete. Detetova majka je otisla na neki seminar u inostranstvo petnaest dana. Treba da cuvam dete ujutru od 8, uvece do 6, posle dolazi detetov tata. Bilja cuva jos jedno dete, pa nije imala koga da pita za pomoc. JA, inace, obozavam decu i ponudila sam se da pomognem. Prekjuce mi je bio prvi dan i bilo mi je dosadno. Upoznala sam tatu i bas je super. Dosao je kuci ranije i bas je bilo super. Juce je uzeo slobodan dan, pa smo se super zezali i danas opet. Hoce da uzme sada deo odmora, a danas mu je bio i drug. Sutra treba da dodje jos jedan njihov drugar. Gledamo filmove, zezamo se uz muziku. Bas je super. Ja sam ranije nekoliko puta cuvala decu. Cuvala sam jednom mom profesoru, u kojeg sam bila zaljubljena, pa je ispalo da me je muvao. Sada sam starija i bas mi se svidja. On je super. I ovaj njegov drug. Smeju se mojim forama. Djuskamo. Mislim da je ovo posao bas po mojoj meri.

Moderator Stevcina zabica (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2623

Podrazumevano Re: Pronasla sam se!

dobro...lock

Slične teme

1. Vlada pronasla nacin da zakrpi rupe u budzetu
    Autor ahajac u forumu Politika