KK Partizan

Mnogo je bre ovo nedisciplinovano. Imamo 14 izgubljenih lopti. Selekcija suta kao da su se svi odjednom pretvorili u Vanju. :mrgreen: Uopste me ne zanima rezultat, samo da ovo dovedu u red u nastavku.

Jel jos neko ima osecaj da svi kuliraju Radeta, a on najbolji na terenu? Vecina poteza su mu bili vrhunski, ali je morao sam da ih odradi. Nista se za njega ne igra..


U sustini i drugo poluvreme isto ko prvo, jedino Zagorac vredan pomena. Sad nedelju dana razgovora sa skolskim psihologom, da se ova klincadija oporavi od ovih provera.
Zanima me kako bi ovo izgledalo sa Novicom, Canak ne deluje kao neko ko ume da ih potpali i okurazi. I sam deluje preplaseno.
 
Poslednja izmena:
Zagorac najbolji, biće on top pojačanje. Vanja mnogo divlja i selekcija šuta mu je užasna, Sani je bio korisniji od njega. Jbg stvarno mora da se dovede bek, možda čak i kombo 2/1 nešto mi ni Pejdž ne uliva poverenje kao startni plej. Sa Nikolićem dobijemo odbranu i agresivnost, ali gubi se u napadu. Ne znam, ali iskusno pojačanje na bekovskim pozicijama je neophodno.

Pecarski fino odigrao, kupio skokove i imao nekoliko baš dobrih poteza u napadu gde se vidi da dečko poseduje skil. U odbrani je upitan, ali napredovaće sigurno, polako sa njim.

Ova turneja je ispunila cilj ako se izvrši doselekcija i popuni ekipa kako treba, inače je bilo mlaćenje prazne slame i testiranje živaca svih nas. Mislim, dobro nisu organizovali NBA turneju pa da vidimo kako je to kad se gubi trocifrenom razlikom. :mrgreen:
 
Na tvom mestu bih više gledao u svoje dvorište i obratio pažnju na to kao Ćofi nabija statistiku protiv Antwerp Giantsa.

"Crno-beli izgubili od belgijskog Antverpena 84:87 i završili "Mega Bemax kup" na poslednjem, četvrtom mestu."
"Posle šest pobeda i jednog remija,momci na koje je večeras mogao da računa strateg Aleksandar Džikić doživeli su i treći poraz,Partizan – Antverpen 72:81"
 
"Crno-beli izgubili od belgijskog Antverpena 84:87 i završili "Mega Bemax kup" na poslednjem, četvrtom mestu."
"Posle šest pobeda i jednog remija,momci na koje je večeras mogao da računa strateg Aleksandar Džikić doživeli su i treći poraz,Partizan – Antverpen 72:81"
Antverpen ozbiljan protivnik skroz, produžite Ćofija da vam ga neko ne ukrade ispred nosa :mrgreen:
 
Dobro je odigrati sa 3 ekipe koje igraju najjaca takmicenja u Evropi, pa makar puci 40 razlike, cisto da ljudi vide koliko jos uvek ne znaju. Losa strana je samopouzdanje posle takvih poraza, ali to trener vec mora da resi i okrene u svoju korist.

Doduse, onda se setim kakvi su danas evroligasi i kakvi su oni "kanarinci" zapravo indijanci, ali kako god, EL i ACB liga su najjace sto evropska kosarka moze ponuditi.

Ono sto je zaista lose je kakav odnos ima ekipa, ne igra se u meso, nista, samo kilavo. To ako se brzo ne popravi, ode jos jedna sezona na kilavljenje.
 
Isto tako Sead mora da ih spremi da mogu da odigraju ne 40 nego 80 minuta odjednom. Imamo mladu ekipu, trčanje i snaga moraju da nam budu osnova svega. Uz karakter da idemo da se pobijemo sa svima može biti ovo fina sezona.
 
Sutra pocinjemo Superkup u istom sastavu kao i turneju u Spaniji, pripremimo se. Ako odigramo kao protiv Saragose prolazimo barem Mornar koji je takodje u krnjem sastavu.
Mnogo je neozbiljno odraditi ceo pripremni period bez cetvorke, dodatno jer Novica tradicionalno pocinje sezonu u losem stanju. Ono kad nemas ni za leba pa se krpis nekako i da razumem, al sad definitivno nismo tako bedni.

 
246x0w.jpg


Knjiga poezije! Index 21, a samo 9p. Sve kolone popunio, bez izgubljene. Cak i kreira. Samo da ga zdravlje posluzi takvog krhkog.

Bore se momci samo tako. Puno lepih pravih kosarkaskih poteza, ne idnijanstine. Ima ovde prostora za rast koliko hoces.
U odbrani skripi (ako izuzmemo Nikolica i Gegica koji su dosadni kao osice), ali videcemo kako ce to izgledati kad se prikljuci Bandza.

Se seca neko kada su poslednji put centri doprineli sa 40 poena? :mrgreen:
 
Dobar uvod u takmicarsku kosarku, zbog te cetvrte cetvrtine, nadam se da se momci pravilno uvezbavaju da igraju sve bolje kako vreme odmice, a i sezona. Naravno, Mornar je Mornar, nisu oni kvalitet pa da iznenadjuju svake sezone, ali nadam se da su dobar reper i da ce dobro igrati kroz sezonu, nedostajace ozbiljne ekipe.

Tim nam je dosta saren, ima dosta zanimljivih igraca, iako su naravno kao i uvek ograniceni, pa je nepoznanica kako ce koji iskociti, kako ce se ko uklopiti, istaci, itd. Prekosutra vec mnogo ozbiljniji rival na papiru, pretpostavljam da je Buducnost otresla Igokeu.

Podsetih se na teror zvani nemanje smrdljive Arene, strimovi, pola utakmice ne odgledas, i tako... :roll:
 
Чанак: Добро смо трчали контре, ако буде тако у континуитету...

Тренер Партизана Ненад Чанак био је задовољан победом против Морнара, али је био умерен после првог сусрета АБА Супер Купа

– Резултатски, казао сам и пре овог турнира, Партзизан је екипа у стварању. Свесно смо отишли у Шпанију да се измеримо са много јачим екипама од нас, видели шта нам недостаје. У овом тренутку смо далеко од онога ако треба да изгледамо. Добра ствар за самопоуздање екипе је победа, против веома добре шутерске екипе, са доминантним Луковићем, успели смо то да искомпензујемо и да добијемо утакмицу – рекао је Чанак, који је потом додао:
– Морнар је неуигран, одиграо је два меча против ФМП-а дан за даном, непосредно пре меча у Лакташима, и то је разлог што смо успели да истрчимо контре лако. Видећемо хоће ли то бити у континуитету, ако буде тако, то ме радује.

http://www.zurnal.rs/kosarka/aba-li...mo-trcali-kontre-ako-bude-tako-u-kontinuitetu
 

Back
Top