KK Partizan

Pojacace Buducnost u drugom vidi se da Dzile mesa karte i isprobava, ali nek nasi nastave ovako i ja sam vise nego zadovoljan. Jedino mi se ne dopadaju prokleti 2+1 faulovi, ili ga mlatni ili ga pusti.

Zagorac plese, Vanja pametno koristi lopte (samo jednom se bacio unazad :mrgreen:), od slabasnog napadaca pokusavamo da napavimo pravog pleja (plus veliki), Dzoko pokazuje zavidan repertoar. Jedino se Gagic i Barovic takmice ko je veci balvan. :mrgreen:
 
I kao da smo svi iz Laze pobegli..:mrgreen: Nebitna utakmica, a meni pritisak 300 sa 200. Publika u Laktasima na nivou.

Da je Rade pogodio onu otvorenu trojku mislim da bismo prelomili, al svakako mozemo da budemo zadovoljniji od Buducnosti.
 
Stata, al zaista nemamo za cime da zalimo. Mozda je i dobro da ne igramo jos jedan tezak mec vezano, nek se spremaju za sokice. Tamo bas retko dobijamo, a vazno je.

Najvaznije je da su svi pokazali zube i nisu pali posle onih trpanja u Spaniji. Sa 9 igraca protiv dva Klarka, Dzeksona, Krafta, Ivanovica i Gordica.Guraj dalje.

Bravo Vanja za srce! Umesto bacanja, dobije tehnicku, ali nastavi da igra odlicno. I izjava, je.bo korektnost kad te kradu.
 
Poslednja izmena:
Kontam da izgubismo zbog nepouzdane plejmejkerske linije, najvise su gresaka napravili (Pejdz i Nikolic) kad se lomilo, a imali smo ih.

Ja sam verovao da ih mozemo lepo drknuti, i mogli smo, al' kvalitetnija su i iskusnija ekipa, aktuelni sampioni i sta sve ne.

Svidja mi se sto ekipa ima atletski potencijal, dobro trce, dosta igraca vec sada pokazuje da ima neku ulogu uprkos ogranicenjima... Nadam se da cemo ovaj put pravilno pristupiti i Evrokupu, odigrati sto vise ovakvih utakmica, a na prolece cemo vec drknuti nekog od ovih milovih, vucicevih ili tedeskijevih.
 
Poslednja izmena:
U principu nebitan pripremni mec, da nam je neko ovo ponudio pre meca svi bi prihvatili. Raduje borbenost, generalno ide na bolje, a jos treba da se prikljuce Novica i Bandza. Ps , ma koliko pre utakmice govorili sebi da je ovo nevazna utakmica pocnes se nervirati i hvata te neki osecaj u stomaku, tako to mora biti, navijacka muka najveca.:D
 
Evo prvi put ove sezone, sa zadovoljstvom pišem ovde.
Gledao sam drugo poluvreme meča sa Budućnošću, i mogu reći da me je Partizan iznenadio i više nego pozitivno.

Prvi utisak večeri: Čanak u srpskoj ekipi drži tajmaut na SRPSKOM jeziku, onako kako i treba u zemlji petostrukih svetskih prvaka.:ok:
Prijatno iznenadjenje mi je i bekovski par i posebno onaj bosanac Gekić...Veoma zahvalan igrač, sa puno smisla za košarku.
Pejdž i Nikolić će se već uklopiti, dosta se dopunjavaju i vreme radi za njih.
Ne treba zaboraviti da ova ekipa igra bez Veličkovića i Sija, koji će biti ozbiljna snaga ekipe.
Gagić nije napredovao ni milimetar, i delje je sklon glupostima na obe strane terena, i najveća je rupa u rosteru Partizana.
Lendejl solidan za ono što se od njega očekuje.

Ono što je po meni još jedan problem u Partizanovoj ekipi, a koji će se značajno relfektovati na sezonu je forsiranje Marinkovića.Dali su mu kapitensku traku, guraju ga na sve načine, a bojim se da on nije materijal za to.Ni košarkaški ni mentalno.
Gledam sad njega na terenu kratka izjava, parafraziraću: Budućnost nije zaslužila da pobedi.....Mislim, daj pokri se mali ušima sa takvim lupetanjima.
Da ne pričam kako forsiranje Marinkoviča ide na račun moguće eksplozije Zagorca i posebno Pecarskog , čija je mala minutaža za mene misterija.
Što se Budućnosti tiče, sve se može svesti u jednu rečenicu; Puno para, malo muzike.
Čak bih rekao da Partizan ima bolji roster od Budućnosti(posebno kad se dodaju Si i Veličković), i da je prajm Partizana kudikamo veći od Džikićeve ekipe.
Sad ću da gledam i ove ostale, baš me zanima kako su se upakovlai Cedevita i Zvezda.
 
Finale ili ne, ja bih i sutra da gledam neku utakmicu.

Da, zaboravih, Canak je mogao prelomiti takodje trazenjem tajmauta kada je Zagorac zaglavio onu loptu a mi dobili napad, a onda je dozvoljeno Ivanovicu 2+1 bez pravljenja malog faula, sto je i bio tas na vagi. Naravno, trener uvek moze da iskoristi ovu takmicarsko-revijalnu utakmicu da proveri neke stvari, da pusti ekipu.
 
Suštiniski sam zadovoljan viđenim. Krivo mi što nismo pobedili Budućnost i ušli u seriju pobeda, ali ne mari, bitno je da budemo pravi kada počne ABA.

I dalje smo jako neozbiljni zbog nedovođenja četvorke. To je moralo mnogo ranije da se reši, ali izgleda da stvarno imamo dogovor sa Jankovićem i da se on čeka, odnosno da nećemo sad da ga ispalimo. Sve osim toga mi zvuči prosto toliko glupo da ne zaslužuje komentar.
 
Tacno, vrlo nezavidna pozicija. Sa jedne strane nije u redu da ispale coveka ako vec postoji nekakav dogovor (a sva je prilika da postoji), sa druge stavljamo sezonu u ruke Boze Maljkovica i ostalih poslusnika.

Svima je jasno da zalbe ne mogu da prodju, pitanje je samo koliko dugo mogu (hoce) da ih drze po fiokama.
 
Tacno, vrlo nezavidna pozicija. Sa jedne strane nije u redu da ispale coveka ako vec postoji nekakav dogovor (a sva je prilika da postoji), sa druge stavljamo sezonu u ruke Boze Maljkovica i ostalih poslusnika.

Svima je jasno da zalbe ne mogu da prodju, pitanje je samo koliko dugo mogu (hoce) da ih drze po fiokama.

Bukvalno pat pozicija. Pristupili smo naivno celoj priči, a verovatno je veliki deo uticaja imala i želja da se uturi Ćokiju.

@Mstislav
Mora neko doći da zatvori četvorku, čak je i laicima vidljivo da tu imamo, ne rupu, nego krater. Može to da se krpi sa Zagorcem i Bandžom, ali to je krpljenje a za tim stvarno nema potrebe i uticaće na rezultate.
 
Davno nismo ovako skrckali nekog za poluvreme, momci su toliko angazovani i napaljeni da su ih pojeli za dorucak. Mnogo fizicki potentna ekipa, lice na onu poslednju Vujosevicevu mladu generaciju pomalo, po energiji i svemu. Prerano su se raspistoljili za pocetak sezone, ali kontam da je to samopouzdanja radi.

Cedevita impresionira gluposcu i kaubojstinom. Samo ih slovenacka goveda od sudija iz ove korumpirane JTD lige odrzavaju da ne ode na 30+... Morali su da sprece katastrofu sviranjem ociglednog dvostrukog kriterijuma celu drugu cetvrtinu.

Samo pametno do kraja, ja racunam da ovo nece sigurno ispustiti. :hahaha: Verovatno ce biti dobar stav dovoljan, ne smeju da izadju a da misle da su pobedili.
 
Poslednja izmena:
Ako se ne raspadnemo na pocetku trece i prokockamo razliku na brzaka, imamo ok sanse.

Kako da nazovemo ovaj tandem Gegic-Nikolic, NiGe ili GeNi? :mrgreen: Neverovatna energija. Zagor uvek na presecanju, proigrava kao najbolji plejmejkeri. Letece glave u Memfisu. :mrgreen:
 
Previse srljanja i ispucavanja, moraju malo stati na loptu jer ce ih sudije pogurati. Kad su pustili mlacenje, tek sad se vidi koliko su fizicki jaci od nasih, ali ne i brzi i poletniji. :cool:

Ajde, malo celicenja, samo da ne gube glave i bice ok.

PS: I evo gube glave. :hahaha:

Jooj, zasto solirate.
 
Poslednja izmena:

Back
Top