HAOS U SUPERMARKETU Kupci se potukli oko mesa na sniženju

27E

Legenda
Poruka
52.416
684919-thumb.jpg


Na Fejsbuku je nedavno osvanuo šokantan snimak na kom se vidi kako se ljudi bukvalno biju oko mesa na sniženju u popularnom lancu supermarketa “Tesko”. Ova scena desila se oko sedam uveče u Nortemptonu, a snimak je postavio jedan od kupaca koji je prisustvovao ovoj sceni.


Muškarci i žene su puzali i tukli se da bi došli do mesa na sniženju. Neki kupci nisu želeli da se pridruže opštem haosu, te su nemo posmatrali sa strane, a neki su i snimali.

– Niste mogli ni da priđete vitrini. Ovo se izgleda dešava svake večeri. Video sam i jednu devojčicu kako se mota tuda i zabrinuo se da je neko ne povredi. Ljudi su se laktali i peli jedni preko drugih samo zbog piletine na popustu. Kao da sam gledao scenu iz kampa izbeglica, a ne scenu u Britaniji u 21. veku – priča Džoni Lester (32) koji je snimio ovu situaciju.


http://scradar.com/zanimljivosti/haos-u-supermarketu-kupci-se-potukli-oko-mesa-na-snizenju/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ni djems bond nije vise sto je bio. kad je nesto skoro dz mnogo mu je milo, pa nestaje britanska ukocenost i ustogljenost
 
Poslednja izmena:
Teško da su to Britanci. Oni su i tokom Drugog rata stajali izgladneli u kilometarskim redovima za kašiku maslaca i nisu se otimali. Ovo su neki imigranti, dični Pakistanci. Arapi, Indusi i slični.
Mada ima i na ovom forumu nekih koji takve nazivaju "Britancima" :lol:

Britanija jeste zemlja lopova, eksploatatora, licemera ...ali sa dovoljno manira da ih se nikad ne pomeša sa "stanovnicima nehigijenskih naselja"

- - - - - - - - - -

Pravilo siromašnih je svuda isto i glasi: Grabi i snalazi se kako znaš i umeš.

Nije, verovao ili ne.

Pogledaj snimke razrušene Nemačke. Danima nisu jeli, vojnici dele hranu, neke pomije a Švabe stoje u redu. Jedan američki vojnik je rekao "Deca danima nisu jela a mi smo jeli čokoladu pred njima. Gledali su nas ali nijedno dete nije prišlo da traži! "


S druge strane, snimci iz Italije , iz istih redova za hranu, pokazuju skroz drugi mentalitet
 
Teško da su to Britanci. Oni su i tokom Drugog rata stajali izgladneli u kilometarskim redovima za kašiku maslaca i nisu se otimali. Ovo su neki imigranti, dični Pakistanci. Arapi, Indusi i slični.
Mada ima i na ovom forumu nekih koji takve nazivaju "Britancima" :lol:

Britanija jeste zemlja lopova, eksploatatora, licemera ...ali sa dovoljno manira da ih se nikad ne pomeša sa "stanovnicima nehigijenskih naselja"

- - - - - - - - - -



Nije, verovao ili ne.

Pogledaj snimke razrušene Nemačke. Danima nisu jeli, vojnici dele hranu, neke pomije a Švabe stoje u redu. Jedan američki vojnik je rekao "Deca danima nisu jela a mi smo jeli čokoladu pred njima. Gledali su nas ali nijedno dete nije prišlo da traži! "


S druge strane, snimci iz Italije , iz istih redova za hranu, pokazuju skroz drugi mentalitet

Mislim da je u tom slučaju prevladao strah nad nagonom, ipak su to deca a okolo njih su strani vojnici i posledice rata. Ali to što su Nemci i Englezi generalno kulturni narodi ne znači da nemaju ljude koji se vode uglavnom nagonima. Ne zaboravimo da su najgori i najdivljiji navijači bili engleski, imaju i oni svoje seljačine i primitivce samo manje nego drugi narodi.
 
Poslednja izmena:
Teško da su to Britanci. Oni su i tokom Drugog rata stajali izgladneli u kilometarskim redovima za kašiku maslaca i nisu se otimali. Ovo su neki imigranti, dični Pakistanci. Arapi, Indusi i slični.
Mada ima i na ovom forumu nekih koji takve nazivaju "Britancima" :lol:

Britanija jeste zemlja lopova, eksploatatora, licemera ...ali sa dovoljno manira da ih se nikad ne pomeša sa "stanovnicima nehigijenskih naselja"

- - - - - - - - - -



Nije, verovao ili ne.

Pogledaj snimke razrušene Nemačke. Danima nisu jeli, vojnici dele hranu, neke pomije a Švabe stoje u redu. Jedan američki vojnik je rekao "Deca danima nisu jela a mi smo jeli čokoladu pred njima. Gledali su nas ali nijedno dete nije prišlo da traži! "


S druge strane, snimci iz Italije , iz istih redova za hranu, pokazuju skroz drugi mentalitet
Složićemo se, ipak, da je to možda bio slučaj pre više od 70 godina. Stvari se menjaju. Skoro sam imao prilike da sretnem jednu gomilu omladih Britanera lokalno. Brate, kakve su to bile štake. Glasni seratori, a u duši šabanesku.
Stvari se menjaju.
Siromašan čovek svuda je isti. Naročito danas, zbog globalizacije i sličnih otrovnih, nesrećnih, neispunjivih gluposti.
Što je pa britanski prosjak bolji od afganistanskog ili libijskog? Tja, pa nije Libija došla da uruši Albion, nego je obratno bilo. To njihovom gradjanstvu ne bi ni na pamet palo, jer su to bili normalni ljudi, sada u problemu. Jer su bili normalni. Libijac ima uglačaniji cilindar, od ušljivog čava.
 
Složićemo se, ipak, da je to možda bio slučaj pre više od 70 godina. Stvari se menjaju. Skoro sam imao prilike da sretnem jednu gomilu omladih Britanera lokalno. Brate, kakve su to bile štake. Glasni seratori, a u duši šabanesku.
Stvari se menjaju.
Siromašan čovek svuda je isti. Naročito danas, zbog globalizacije i sličnih otrovnih, nesrećnih, neispunjivih gluposti.
Što je pa britanski prosjak bolji od afganistanskog ili libijskog? Tja, pa nije Libija došla da uruši Albion, nego je obratno bilo. To njihovom gradjanstvu ne bi ni na pamet palo, jer su to bili normalni ljudi, sada u problemu. Jer su bili normalni. Libijac ima uglačaniji cilindar, od ušljivog čava.



jok...to je pravilo neprosvećenih
kod nas se najviše grabe oni genetski gladni i siromašni, to jest oni kojima je u genima da otimaju
a siromašni trpe

Svi ste u pravu :D
 

Back
Top