PRETE GAŠIĆEM "Tražili su da pređem u SNS ili ću ostati bez posla" ! ! !

Poruka
23.163
U Kruševcu stranačka pripadnost postaje presudna za posao. Predragu Petronijeviću zaposlenom u okviru predškolske ustanove Nata Veljković, šefica Vesna Živković prenela je poruku ministra odbrane, inače Kruševljanina Bratislava Gašića, da ako ne pređe u SNS neće više imati posao.

Audio snimak na kome se jasno čuju poruke i pretnje osvanuo je na internetu, a postavio ga je Petronijević koji je i krišom snimao svoju šeficu. Jer, kako kaže za "Blic", "znao šta ga čeka”. Petronijević i šefica Živković su do pre petnaestak dana bili u istoj stranci - Jedinstvenoj Srbiji, ali je Petronijević, koji je i odbornik u kruševačkoj skupštini, pre nekoliko dana prešao u Republikansku stranku Nikole Sandulovića.

Na snimku se čuje direktorka Vesna Živković koja govori Petronijeviću da Gašić ima ponude za njega, ali i da ne sme da pređe u neku drugu stranku, već samo u SNS.

- Kaži mu da dobro razmisli pre toga, moj savet mu je da pređe kod nas, a vidimo se za vikend. A ako ode bilo gde nema šta da traži više u Pioniru - prenela je Živkovićeva poruku Gašića, za koju Petronijević tvrdi da ju je potom i video u njenom telefonu.

On je na tu “ponudu” upitao da li je reč o pretnji i poručio da će sazvati konferenciju za novinare, a ona odgovorila da mu sve prenosi prijateljski i da “ne radi to”... Potom su u razgovor “uletele” i psovke.

- Ti znaš kakav je on, izbrzan i nagao isto kao i ti i ne kenjaj... I ne kenjaj... - govorila je Živković.

- Čekaj da te pitam, kako da ja shvatim kada meni ministar odbrane napiše tako nešto - upitao je Petronijević.

- Moraš da shvatiš da mu je bilo stalo da pređeš ti kod njega i on ne može sve da kontroliše, jer znaš kakve sve majmune ima - odgovorila je šefica.

- To nije moja stvar... To je ružno! Ne može on meni tako da preti... Ja se ne plašim nikoga na svetu pa ni Gašića - poručio je Petronijević na šta mu je šefica uzvratila sa “sad ću da ti opalim dva šamara... hoćeš rakiju da se smiriš”.

Petronijević u izjavi za "Blic" kaže da je i ranije imao pretnje stranačkom pripadnošću, pa mu je tako 2014. savetovano da se sam povuče sa mesta upravnika Pionira, organizacione jedinice u okviru PU Nata Veljković. Zaprećeno mu je da će u suprotnom biti ukinuto njegovo bivše radno mesto - komercijaliste, a on ostati bez posla. Petronijević dodaje da su “tada naprednjaci čistili rukovodeće pozicije za svoje ljude”.

- Oni su tada bili apsolutni gospodari i ja sam se sklonio. Međutim, više neću da ćutim. Imam više snimaka, ovaj od pre dva dana sam stavio kao prvi. Živković se približila SNS i čisti kadrove za njihovu korist da bi im se dodvorila, ali i svi u gradu znaju da je dobra sa Gašićem - navodi Petronijević i dodaje da više neće da trpi ucene i pretnje.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/5...i-su-da-predjem-u-SNS-ili-cu-ostati-bez-posla

- - - - - - - - - -

Тако напредњаци решавају ствари
 
šefica uzvratila sa “sad ću da ti opalim dva šamara... hoćeš rakiju da se smiriš”.

$(KGrHqV,!mEE1GCTmy!OBN(Vq6h+2!~~_35.JPG
 

Back
Top