PRETE GAŠIĆEM "Tražili su da pređem u SNS ili ću ostati bez posla" ! ! !
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: PRETE GAŠIĆEM "Tražili su da pređem u SNS ili ću ostati bez posla" ! ! !

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3360

Podrazumevano PRETE GAŠIĆEM "Tražili su da pređem u SNS ili ću ostati bez posla" ! ! !

U Kruševcu stranačka pripadnost postaje presudna za posao. Predragu Petronijeviću zaposlenom u okviru predškolske ustanove Nata Veljković, šefica Vesna Živković prenela je poruku ministra odbrane, inače Kruševljanina Bratislava Gašića, da ako ne pređe u SNS neće više imati posao.

Audio snimak na kome se jasno čuju poruke i pretnje osvanuo je na internetu, a postavio ga je Petronijević koji je i krišom snimao svoju šeficu. Jer, kako kaže za "Blic", "znao šta ga čeka”. Petronijević i šefica Živković su do pre petnaestak dana bili u istoj stranci - Jedinstvenoj Srbiji, ali je Petronijević, koji je i odbornik u kruševačkoj skupštini, pre nekoliko dana prešao u Republikansku stranku Nikole Sandulovića.

Na snimku se čuje direktorka Vesna Živković koja govori Petronijeviću da Gašić ima ponude za njega, ali i da ne sme da pređe u neku drugu stranku, već samo u SNS.

- Kaži mu da dobro razmisli pre toga, moj savet mu je da pređe kod nas, a vidimo se za vikend. A ako ode bilo gde nema šta da traži više u Pioniru - prenela je Živkovićeva poruku Gašića, za koju Petronijević tvrdi da ju je potom i video u njenom telefonu.

On je na tu “ponudu” upitao da li je reč o pretnji i poručio da će sazvati konferenciju za novinare, a ona odgovorila da mu sve prenosi prijateljski i da “ne radi to”... Potom su u razgovor “uletele” i psovke.

- Ti znaš kakav je on, izbrzan i nagao isto kao i ti i ne kenjaj... I ne kenjaj... - govorila je Živković.

- Čekaj da te pitam, kako da ja shvatim kada meni ministar odbrane napiše tako nešto - upitao je Petronijević.

- Moraš da shvatiš da mu je bilo stalo da pređeš ti kod njega i on ne može sve da kontroliše, jer znaš kakve sve majmune ima - odgovorila je šefica.

- To nije moja stvar... To je ružno! Ne može on meni tako da preti... Ja se ne plašim nikoga na svetu pa ni Gašića - poručio je Petronijević na šta mu je šefica uzvratila sa “sad ću da ti opalim dva šamara... hoćeš rakiju da se smiriš”.

Petronijević u izjavi za "Blic" kaže da je i ranije imao pretnje stranačkom pripadnošću, pa mu je tako 2014. savetovano da se sam povuče sa mesta upravnika Pionira, organizacione jedinice u okviru PU Nata Veljković. Zaprećeno mu je da će u suprotnom biti ukinuto njegovo bivše radno mesto - komercijaliste, a on ostati bez posla. Petronijević dodaje da su “tada naprednjaci čistili rukovodeće pozicije za svoje ljude”.

- Oni su tada bili apsolutni gospodari i ja sam se sklonio. Međutim, više neću da ćutim. Imam više snimaka, ovaj od pre dva dana sam stavio kao prvi. Živković se približila SNS i čisti kadrove za njihovu korist da bi im se dodvorila, ali i svi u gradu znaju da je dobra sa Gašićem - navodi Petronijević i dodaje da više neće da trpi ucene i pretnje.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/568790/PRETE-GASICEM-Trazili-su-da-predjem-u-SNS-ili-cu-ostati-bez-posla

- - - - - - - - - -

Тако напредњаци решавају ствари
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Iskusan
    Učlanjen
    14.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: PRETE GAŠIĆEM "Tražili su da pređem u SNS ili ću ostati bez posla" ! ! !

Još strašniji je primitivizam u toj "diskusiji":

- Ti znaš kakav je on, izbrzan i nagao isto kao i ti i ne kenjaj... I ne kenjaj... - govorila je Živković.

Ko nama vlada sačuvaj Bože.

Elita frootsman (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    598

Podrazumevano Re: PRETE GAŠIĆEM "Tražili su da pređem u SNS ili ću ostati bez posla" ! ! !

šefica uzvratila sa “sad ću da ti opalim dva šamara... hoćeš rakiju da se smiriš”.

Ističe se
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i ne kenjaj... I ne kenjaj... - govorila je Živković.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    504

Citat Original postavio Сталкер Pogledaj poruku
    Тако напредњаци решавају ствари
    Не кењај. Не кењај.

Iskusan Edmond_Dantès (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    178

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku
    Не кењај. Не кењај.
    Znao sam da mi to zvuci poznato odnekud.

Ne kenjaj, ne keeenjaj,
    vec knjizicu spremaj.
    The only real revolution is in the enlightenment of the mind and the improvement of character, the only real emancipation is individual

Slične teme

1. Sada tražim devojku sa ....
    Autor Black dog u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 23.04.2012., 15:48
  2. Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.12.2008., 13:46
  3. Tražim mišljenje ženskog sveta
    Autor Blagoslov u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 04.08.2008., 07:21
  4. traži se ..... program