Muskarci "panjevi"

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.704
Tarabici su odavno prorekli ali dzaba,
nece danasnje devojke da ljube panjeve, pih sram ih bilo :deda2:

Samo jedno pitanje Vita Jelo, zasto se meni cini da tih "panjeva" ima i previse i u dosta nesrazmernom odnosu u odnosu na broj zena?

Sta onda kada tih "panjeva" ima i previse? Sta cemo tada?:ceka:

ne cini ti se nego ih ima previse, ja bih volela da mogu da puknem prstima i da ih preobratim u muskarce, ali avaj, nije do mene...

Inspirisala me prepiska sa Vitom Jelom da otvorim ovu temu. Da li mislite da su danasnji muskarci nekvalitetni i sta im zene zameraju. Zbog cega ih zene smatraju "panjevima" i da li ih zaista ima u velikom broju?

Po ovoj logici zene zasluzuju mnogo bolje muskarce, ali ne mogu muskarce napraviti od njih.
 
Inspirisala me prepiska sa Vitom Jelom da otvorim ovu temu. Da li mislite da su danasnji muskarci nekvalitetni i sta im zene zameraju. Zbog cega ih zene smatraju "panjevima" i da li ih zaista ima u velikom broju?

Po ovoj logici zene zasluzuju mnogo bolje muskarce, ali ne mogu muskarce napraviti od njih.

Današnji muškarci su direktna posledica ženske.... "evolucije". Realno preuzele su dobrovoljno mnogo štošta na sebe i logično je da se druga strana "olenjila" i emancipovala na svoj način pa je potisnula neke instikte i prepustila njima da igraju svoje igre da bi se one osećale bolje. I opet ne valja..:lol:


Po mom mišljenju ovo je najbolji period za muškarce od početka dokumentovane istorije. Koga sujeta ne pokopa u startu, može da uživa u ovim zlatnim vremenima muškog postojanja.

A drage naše kušaju ono što su same sebi zamesile. Neko eto to smatra stagnacijom muškog pola a ja im samo kažem hvala vam što ste evoluirale :per:
 
A i pitanje sta je panj. Meni kada neko kaze panj, pomislim na nekog ko je glup kao noc, debil, maloumnik.
U zenskom tumacenju to moze biti isto to, ali neko ko nema ambicija, ko ne moze da ih isprati, ili da bude vodja.
 
A i pitanje sta je panj. Meni kada neko kaze panj, pomislim na nekog ko je glup kao noc, debil, maloumnik.
U zenskom tumacenju to moze biti isto to, ali neko ko nema ambicija, ko ne moze da ih isprati, ili da bude vodja.

Panj je svakako negativna konotacija.

A smisao ove teme je bas zasto mnoge zene mnoge muskarce smatraju nekvalitetnim.

A to da li u zargonu kazemo da je panj, kreten ili debil je nebitno.

- - - - - - - - - -

Misssim, u tim stereotipnim pricama redovno se cuje da im "prilaze samo debili". Zasto su debili? To je pitanje i smisao teme.
 
Inspirisala me prepiska sa Vitom Jelom da otvorim ovu temu. Da li mislite da su danasnji muskarci nekvalitetni i sta im zene zameraju. Zbog cega ih zene smatraju "panjevima" i da li ih zaista ima u velikom broju?

Po ovoj logici zene zasluzuju mnogo bolje muskarce, ali ne mogu muskarce napraviti od njih.
Ima veoma kvalitenih i zena i muskaraca i mnogi svasta zameraju jedni drugima.
Te price o tome da neko zasluzuje bolje me vec godinama zasmejavaju.
Da neko sazluzuje bolje, nasao bi bolje.

- - - - - - - - - -

Panj je svakako negativna konotacija.

A smisao ove teme je bas zasto mnoge zene mnoge muskarce smatraju nekvalitetnim.

A to da li u zargonu kazemo da je panj, kreten ili debil je nebitno.

- - - - - - - - - -

Misssim, u tim stereotipnim pricama redovno se cuje da im "prilaze samo debili". Zasto su debili? To je pitanje i smisao teme.
Paako nekome prilaze samo debili, ocigledno da za bolje i nije. Da te osobe imaju malo vise pameti, ne bi izjavljivale takve stvari i dokazale da ni same nisu ni za sta.

Nisam nikada cula neku kvalitetnu zenu da tako generalno nipodastava muskarce. Takva u svom zivotu ima kvalitetne ljude, postuje ih i voli.

(naravno, vazi i obratno, za muskarce kojima nijedna zena ne valja)

- - - - - - - - - -

Kada sam glumio kavaljera uglavnom su trcale za panjevima,kada sam pokusao da budem panj,trcale su za kavaljerima.....zenama je tesko ugoditi....
da li si razmisljao o tome da nista ne glumis i ne pokusavas da budes, nego da jednostavno budes to sto jesi?

- - - - - - - - - -

Žene previše očekuju, pa se razočaraju. Možda su tome i muškarci krivi, zbog stvaranja preteranih očekivanja kod žena od njih.
Sami smo odgovorni za svoja ocekivanja. Ako je jedna strana nerealna, ne moze za to da krivi drugu stranu.

- - - - - - - - - -

Grubo rečeno žene evoluiraju, muškarci stagniraju.
Da li je to dobro? Nije.
na sta konkretno mislis?
 
Poslednja izmena:
A i pitanje sta je panj. Meni kada neko kaze panj, pomislim na nekog ko je glup kao noc, debil, maloumnik.
U zenskom tumacenju to moze biti isto to, ali neko ko nema ambicija, ko ne moze da ih isprati, ili da bude vodja.
Sta ce zena ili muskarac sa nekim za koga misli da je panj?
Jel mozes bolje, nadji bolje.

Citam po raznim temama da se muskarci mnogo brinu sta zene ocekuju, misle i sl...
Sta vas briga, aman!!!

Ili takav kakav jesi nekome odgovaras i budes sa tom osobom ili produzis dalje.
Ima li ikakvog smisla trositi se na osobe koje su arogatne i koje vas smatraju nedostojnim?
 
Poslednja izmena:
Panj je svakako negativna konotacija.

A smisao ove teme je bas zasto mnoge zene mnoge muskarce smatraju nekvalitetnim.

A to da li u zargonu kazemo da je panj, kreten ili debil je nebitno.

- - - - - - - - - -

Misssim, u tim stereotipnim pricama redovno se cuje da im "prilaze samo debili". Zasto su debili? To je pitanje i smisao teme.

Sta je nekvalitetno je poprilicno individualna tema i zavisi od zene do zene.
Sto se debila tice, bar koliko sam ja cuo iz zenskih prica najcesce prilaze neki u fazonu "cao macko, sta pijes, ja vozim taj i taj auto", i kako sam ja razumeo neki koji bi sa kojom god jadnom pricom samo da se ogrebu za kres.
 
Samo sam pokusao da se prilagodim zenama a onda sam shvatio da je to nemoguce,pa sam presao na khurve,.....:mrgreen:
jao deco,deco...:lol:
nemas nikakve sanse dok se *prilagodjavas* na takav nacin
nece te nijedna ni postovati a kamo li zavoleti, jer to ne postuje niko
da bi bio privlacan, moras da imas stav, budes ono sto jesi i narocito da ne pokazujes bilo kakav strah da ces je izgubiti, da joj se ne dopadas ili da je postujes vise nego sebe

jednostavno je, nemoj dzabe da trosis pare :mrgreen:

PS
to sto si ti opisao nije prilagodjavanje, vec pokusaji manipulacije koji ti ocigledno ne uspevaju
prilagodjavanje je potrebno i pozeljno, ali to nije ovo sto si opisao
prilagodjavanje je nesto sto mora da bude uzajamno, bas kao i postovanje
svaka neravnoteza u tom smislu garantovano dovodi do neuspeha
 
Sta ce zena ili muskarac sa nekim za koga misli da je panj?
Jel mozes bolje, nadji bolje.

Citam po raznim temama da se muskarci mnogo brinu sta zene ocekuju, misle i sl...
Sta vas briga, aman!!!

Ili takav kakav jesi nekome odgovaras i budes sa tom osobom ili produzis dalje.
Ima li ikakvog smisla trositi se na osobe koje su arogatne i koje vas smatraju nedostojnim?

Ovo je skroz tacno, ako ti odgvara - odgovara, ako ne - produzi dalje.
Nego eto, mislim da oba pola previse kukaju "danasnje devojke, danasnji momci" i to kukanje je najglasnije, pa onda kada se slusa kukanja sa svih strana, malo se mozda posumnja i u svoje kvalitete i sta suprotni pol ocekuje.
 
Ovo je skroz tacno, ako ti odgvara - odgovara, ako ne - produzi dalje.
Nego eto, mislim da oba pola previse kukaju "danasnje devojke, danasnji momci" i to kukanje je najglasnije, pa onda kada se slusa kukanja sa svih strana, malo se mozda posumnja i u svoje kvalitete i sta suprotni pol ocekuje.
Kukaju, tj omalovazavaju druge da bi sebe prikazali vrednijim nego sto jesu!!!
Kvalitetan covek nikoga ne omalovazava.

Lollol, ti si mi jedan od omiljenih forumasa i necu se smiriti dok ti ne objasnim da ne treba da te zanima sta zene od tebe ocekuju, a jos manje da na tome zasnivas svoje ne/verovanje u sopstvene kvalitete :ortaci2:
 
Inspirisala me prepiska sa Vitom Jelom da otvorim ovu temu. Da li mislite da su danasnji muskarci nekvalitetni i sta im zene zameraju. Zbog cega ih zene smatraju "panjevima" i da li ih zaista ima u velikom broju?

Po ovoj logici zene zasluzuju mnogo bolje muskarce, ali ne mogu muskarce napraviti od njih.

Sta panj?Kakav panj?Sto ti nisi pitao Jelu sta joj znaci to "panj"?U kom smislu?
Jel' to kao glup ko panj,statican,debeo,mutav,nece da igra po splavovima uz grozne taktove Saka i Dada Poluosovine i ostale splavarske bagre,ruzan,tvrdoglav...Sta,ne razumem.

- - - - - - - - - -

Po mom mišljenju ovo je najbolji period za muškarce od početka dokumentovane istorije.

Blago tebi.
 
jao deco,deco...:lol:
nemas nikakve sanse dok se *prilagodjavas* na takav nacin
nece te nijedna ni postovati a kamo li zavoleti, jer to ne postuje niko
da bi bio privlacan, moras da imas stav, budes ono sto jesi i narocito da ne pokazujes bilo kakav strah da ces je izgubiti, da joj se ne dopadas ili da je postujes vise nego sebe

jednostavno je, nemoj dzabe da trosis pare :mrgreen:

PS
to sto si ti opisao nije prilagodjavanje, vec pokusaji manipulacije koji ti ocigledno ne uspevaju
prilagodjavanje je potrebno i pozeljno, ali to nije ovo sto si opisao
prilagodjavanje je nesto sto mora da bude uzajamno, bas kao i postovanje
svaka neravnoteza u tom smislu garantovano dovodi do neuspeha


E sta bi dao da sam dete,imam i zenu i decu i par ``cica maca``............
 
Evo sta je napisala jedna forumasica na toj temi na LjiS-u.
danas bas raspredam sa koleginicama , na ovu temu i dosle smo do zakljucka : da je muskosti sve manje , da se muskarci ponasaju ko djilkosi , da uopste ne postuju zene i da su postali ljigavi i pickasti... u razgovoru ucestvovale dve udate i dve single . Sve cetiri konstatovale da smo rasle u nekom svetu gde su muskarci bili muskarci koji su se lepo odnosili prema zenama , voleli i postovali svoje majke i sestre, drugarice i devojke , a kasnije i zene. Kako i kad se ovo desilo (preko noci nije sigurno) , e to ne znamo i naravno sigurno smo i mi generalno zene doprinele ovom stanju ...
 

Back
Top