Sta mislite o ovome?

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.699
Potrudicu se da precizno prenesem neka moja razmisljanja o danasnjem svetu, moci novca i uticaja, te sve vecem uticaju kladionica na svakodnevni zivot.
Elem, kolicina novca koja se vrti u kladionicama u svetu svake godine postaje sve veca, i ozbiljno preti da nadmasi(ako vec nije) svaki drugi vid ekonomije.
Ako uzmemo da jedan Virgin Hil u V.B. ima godisnji promet od 10-tak milijardi funti , a da je po snazi tek 4,5 kladionica na ostrvu, te da je kladjenje u Evropi samo mali procenat kladejnja u SAD, a opet u SAD kladjenje smao mali procenat kladjenja u Aziji, ne mzoe se prosto sagledati slika kolicine novca koji s etu obrce.
A tmao gde je vleika kolicina novca, tu je kontrola najveca.
Zar ne mislite da je moguce d akladionice prepuste slucajnim dogadjajima da odluce o kolicini njihovog profita?
Namestanja na ekipnim sportovima su uvleiko uzela maha, ali.......
Najlakse je namestiti pojedinacni sport.
Koji?
Na tenis, ako globalno popularan sport se najvise kladi(od pojedinacnih sportova).
Pojedionacni sport je lakse namestiti jer je ui pitnaju igra jedan na jedan, i dovoljno je samo jednog ubediti u za njih povoljan ishod.
Medjutim, obzirom na to da ima puno igraca, jos vise meceva, vremenom bi i najskrivanija zavera takve vrste bila raskrinkana.
Ono sto je moj akcenat je nesto drugo, moguce isto tako efikasno, mozda cak i vise........
Sponzori teniserima daju milionske sume za reklame, oblace ih , obuvaju ih, daju rekete i svu pratecu opremu.
Jedan mali cip u majici(patikama) Djokovica(na primer), podesen da oslobodi pogodnu supstancu kada treba, i da je Djokovicevo telo upije preko koze, i eto namestenog meca bez imalo muke.......Malo bromazepama u pogodnom trenutku, i dobijes igraca bez volje, bez emocija, bez snage da pobedi.
Po meni mnoog prostije, mnogo jeftinije, mnbogo delotvornije, i prakticno bez sanse da te otkriju.......
Takvim nacinom cak mozes da stelujes tacan rezultat, tako sto ces igrace pomicati kao lutkice po terenu, dajuci im malo ovoga malo onoga.
Sta mislite o tome?
 
Ipak si to, samo ti !
I kao takav, neprihvatljivo opširan !
Možda neću da te čitam, a možda izbegnem.
Da si kraći, druge bi se tu pJesme pJevale......
Dlugomira mi !


- - - - - - - - - -

SVI profesionalni sportovi NAMESTAJU REZULTATE, pa i tenis.

Svuda gde se obrce velika kolicina novca nista nije prepusteno slucaju.

Sasvim tačno !
Probao sam da ti dobacim repku, ne daju kauri....
 

Back
Top