MONSTRUOZNI ZLOČIN: Preminula beba koju je pretukao otac

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
76.201
Jednogodišnja beba, koja je primljena u srijedu uvečer u Urgentni centar u Beogradu zbog teških povreda abdomena, preminula je u četvrtak ujutrro i pored višesatne borbe lječnika da joj spase život.

Majke bebe je rekla da je djetetu povrede nanio otac.

Policija je uhapsila 25-godišnjeg muškarca pod sumnjom da je počinio krivično nasilje u porodici nad jednogodišnjim djetetom, saopćio je Biro za saradnju s medijima MUP-a Srbije.

http://www.slobodnaevropa.org/archive/news/20150618/500/500.html?id=27078858

Ovo je otac koji je ubio svoju jednogodišnju bebu! (FOTO)

http://www.telegraf.rs/vesti/1617969-ovo-je-otac-koji-je-krvnicki-pretukao-bebu-nasmrt-foto

ZLOČINAC SE PRAVDA Otac koji je na smrt pretukao bebu: Pio sam, pao mi je mrak na oči


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/56...t-pretukao-bebu-Pio-sam-pao-mi-je-mrak-na-oci
 
Poslednja izmena:
Sve i da nije monstrum pocinio je tezak zlocin.

To stoji, ali ne treba odma organizovati besnu rulju za linc.. Covek je pomesao tablete sa alkoholom i desilo se sranje.. svestan je toga.

- - - - - - - - - -

Како није монструм? Ударити тако мало дете по стомаку, толико јако да му нанесе смртне повреде... страшно.

Nije zato sto je bio pod uticajem kojecega... Monstrum bi bio da je to uradio i da se ne kaje, kao onaj sto je ubio onu Tijanu Juric
 
To stoji, ali ne treba odma organizovati besnu rulju za linc.. Covek je pomesao tablete sa alkoholom i desilo se sranje.. svestan je toga.

- - - - - - - - - -



Nije zato sto je bio pod uticajem kojecega... Monstrum bi bio da je to uradio i da se ne kaje, kao onaj sto je ubio onu Tijanu Juric


Не знам шта је теби дефиниција монструма, али отац који убије своје дете, по мени не може бити ништа друго него монструм. Као и свако ко убије (било чије) дете.
 
To stoji, ali ne treba odma organizovati besnu rulju za linc.. Covek je pomesao tablete sa alkoholom i desilo se sranje.. svestan je toga.

- - - - - - - - - -



Nije zato sto je bio pod uticajem kojecega... Monstrum bi bio da je to uradio i da se ne kaje, kao onaj sto je ubio onu Tijanu Juric

Misliš da kajanje neke psihopate ne mogu odglumeti? I Dragan Djurić se vadio na to da je popio mnogo alkohola. Najbolje da mu sudija da par godina u zatvoru ili u ludnici pa posle da unesreći još nekoga jer se jadan pokajao. Ko je spreman ubijati decu taj je spreman na sve i treba ga zauvek zatvoriti ako ne u zatvor onda u ludnicu. Za ovakve ubice i treba pozivati da se linčuju i da se vrši pritisak od javnosti i medija jer to jedini način da dobije kaznu kakvu zaslužuje a ne 15 ili 20 godina. To se uostalom pokazalo kod slučaja Tijane, jer da nije bilo pritiska javnosti po našim zakonima Djurić bi dobio 20 godina.
 
Poslednja izmena:
Како није монструм? Ударити тако мало дете по стомаку, толико јако да му нанесе смртне повреде... страшно.

Slažem se da nije monstrum nego dobar čovjek koji je malo više popio . Presudio bih mu tako što bih napio dželata
pa da dželat s njim završi kao što je on sa svojim djetetom . Sistem " oko za oko , zub za zub " nije popularan
ali je efikasan .
 
To stoji, ali ne treba odma organizovati besnu rulju za linc.. Covek je pomesao tablete sa alkoholom i desilo se sranje.. svestan je toga.

- - - - - - - - - -



Nije zato sto je bio pod uticajem kojecega... Monstrum bi bio da je to uradio i da se ne kaje, kao onaj sto je ubio onu Tijanu Juric

kad ubijesh dijete to se zove "desilo se sranje"?
:(
 
Komšije su našle modrog dečaka koji je jedva disao i majku Gordanu (36) koja vrišti i plače, nakon čega ga je prvi komšija odveo u bolnicu. Beba ima povrede jetre i slezine, prelom čeone kosti i obostrane prelome slepočnih kostiju. – Nemojte ništa da me pitate, došla sam kući i zatekla dete u takvom stanju. Moj muž kaže da ne zna šta se desilo i da je spavao – rekla je Gordana koja je bila na kratko u prodavnici tokom nemilog događaja.

Inače, otac Kurteši K. (25) je zaposlen u Nemačkoj, a sada je došao u posetu porodici u Zemun i on ima svoje troje dece, a sa Gordanom ima samo povređenog dečaka, dok je drugo dete na putu.

Komšije za Kurtića kažu da nikada nije bio nasilan. Gordana je prvo optužila oca Kurtešija rekavši da je on mučki pretukao dete, da bi posle rekla da ne zna šta se desilo.

Kako saznajemo, otac je u policiji priznao da je pretukao bebu i određeno mu je zadržavanje do 48 sati. Dete ima i tragove ranijih povreda. Majka nije u policiji sa sigurnošću mogla da kaže kada je rodila dete, tako da je procenjeno da ono ima između godinu i godinu i po dana.

http://www.telegraf.rs/vesti/161778...e-jezivi-detalji-pretucene-jednogodisnje-bebe
 
Tebi treba puna 24 - ovna izolacija i stručan konzilijum....!

To je nekoliko monstruma u jednom čoveku.

E ajde na sekund prestanite biti balkanska rulja i razmislite malo. Covek je pio antidepresive, znaci imao je mentalnu bolest - depresiju. Na zalost uzeo je i alkohol uz to i desilo se to sto se desilo.
Da li je odgovoran i kriv za tezak zlocin - apsolutno. Da li je veliki monstrum i slicne gluposti - ne! Monstrumi se ne kaju za ubistva, takav jedan je nedavno dobio 40 godina zatvora.
Ovaj ce isto u zatvor na koju deceniju i to je to, nema potrebe za demonizovanjem coveka.
 
Не знам шта је теби дефиниција монструма, али отац који убије своје дете, по мени не може бити ништа друго него монструм. Као и свако ко убије (било чије) дете.

Moja definicija monstruma je svesno ubistvo deteta (ili bilo koga) bez ikakvog kajanja..
Cinjenice su da je hteo da ubije dete ubio bi ga tada, premlatio ga je pod uticajem alkohola i lekova. Koliko se puta pijani ljudi pobiju oko gluposti, jbg detetu ne treba puno da umre od povreda.
Prestanite sve gledati crno belo, zato i jesmo tu gde jesmo
 
E ajde na sekund prestanite biti balkanska rulja i razmislite malo. Covek je pio antidepresive, znaci imao je mentalnu bolest - depresiju. Na zalost uzeo je i alkohol uz to i desilo se to sto se desilo.
Da li je odgovoran i kriv za tezak zlocin - apsolutno. Da li je veliki monstrum i slicne gluposti - ne! Monstrumi se ne kaju za ubistva, takav jedan je nedavno dobio 40 godina zatvora.
Ovaj ce isto u zatvor na koju deceniju i to je to, nema potrebe za demonizovanjem coveka.

"Lepo" si to rekao.
I nadahnuto....
Ipak, izolacija i konzilijum !
 
Inače, otac Kurteši K. (25) je zaposlen u Nemačkoj, a sada je došao u posetu porodici u Zemun i on ima svoje troje dece,a sa Gordanom ima samo povređenog dečaka, dok je drugo dete na putu.


Majka i otac deteta dali su u policiji različite iskaze o povređivanju deteta. Majka je za prebijanje optužila oca dok on tvrdi da to nije uradio.

Na dečaku se vide i tragovi povreda iz prethodnog perioda.

Sad je došao u posetu a vide se tragovi povreda iz prethodnog perioda. Mama laže?
 
Komšije su našle modrog dečaka koji je jedva disao i majku Gordanu (36) koja vrišti i plače, nakon čega ga je prvi komšija odveo u bolnicu. Beba ima povrede jetre i slezine, prelom čeone kosti i obostrane prelome slepočnih kostiju. – Nemojte ništa da me pitate, došla sam kući i zatekla dete u takvom stanju. Moj muž kaže da ne zna šta se desilo i da je spavao – rekla je Gordana koja je bila na kratko u prodavnici tokom nemilog događaja.

Inače, otac Kurteši K. (25) je zaposlen u Nemačkoj, a sada je došao u posetu porodici u Zemun i on ima svoje troje dece, a sa Gordanom ima samo povređenog dečaka, dok je drugo dete na putu.

Komšije za Kurtića kažu da nikada nije bio nasilan. Gordana je prvo optužila oca Kurtešija rekavši da je on mučki pretukao dete, da bi posle rekla da ne zna šta se desilo.

Kako saznajemo, otac je u policiji priznao da je pretukao bebu i određeno mu je zadržavanje do 48 sati. Dete ima i tragove ranijih povreda. Majka nije u policiji sa sigurnošću mogla da kaže kada je rodila dete, tako da je procenjeno da ono ima između godinu i godinu i po dana.

http://www.telegraf.rs/vesti/161778...e-jezivi-detalji-pretucene-jednogodisnje-bebe

629060_zemun-09foto-dejan-briza1_ff.jpg


"Slika govori više od hiljadu reči..."
 

Back
Top