Samopouzdanje i ljubav

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Kada se prica o vezama, cesto se pominje to samopouzdanje, a moje pitanje je kako bez samopouzdanja?
Svi se mi nekada osecamo nesigurno u sebe, ali sta sa ljudima koji nemaju samopouzdanja? Kako oni da se nose sa vezama, kako da nadju ljubav? Ima li vajde od njih, ili samo treba da dignu ruke od ljubavi?

Zasto taj nedostatak samopouzdanja toliko ubija ljubav i kako se nositi sa manjkom samopouzdanja ili sa nekim u vezi ko ima manjak samopouzdanja?
Ko gore prolazi i zasto, zene ili muskarci koji imaju manje samopouzdanja?
 
Kada se prica o vezama, cesto se pominje to samopouzdanje, a moje pitanje je kako bez samopouzdanja?
Svi se mi nekada osecamo nesigurno u sebe, ali sta sa ljudima koji nemaju samopouzdanja? Kako oni da se nose sa vezama, kako da nadju ljubav? Ima li vajde od njih, ili samo treba da dignu ruke od ljubavi?

Zasto taj nedostatak samopouzdanja toliko ubija ljubav i kako se nositi sa manjkom samopouzdanja ili sa nekim u vezi ko ima manjak samopouzdanja?
Ko gore prolazi i zasto, zene ili muskarci koji imaju manje samopouzdanja?

Pa ne znam,.. Imam dovoljno godina da stvari ne gledam sa aspekta samopouzdanja u drustvenim odnosima. Ako se ne svidim njenom drustvu to moze da bude problem, ali je daleko veci problem da ona ima neko drustvo koje se meni ne bi dopalo, jer nemam na primer tolerancije prema klosarima.
 
pa nabacis lazno samopouzdanje i onda imas laznu vezu
ili izneses svoje probleme toj osobi i ona ili te zaebava a moze ti i pomoci...zavisi kakva je, koliko joj je stalo do tebe.....
ako se nadju isti isto mogu da se potpomognu, samo volja treba

- - - - - - - - - -

al sam se nalupala :lol:

mada ima i istine u ovom mom
 
Poslednja izmena:
e sad šta znači nema samopuzdanja? ako je neko fobičan, asocijalan, napalšen svega, beži od problema, beži od povezivanja, ne ume da komunicira... pa prvo mora da popravlja sebe. A odsustvo samopouzdanja u nekim segmentima nije nikak problem, ako si iole okej i svestan. Ili nađeš nekoga ko ima viška pa da prelije na tebe ili nekog sličnog, sve se to ispegla. Uostalom većina ljudi su oštećeni i iskompleksirani, nešto im fali, pa žive. Zvuči kao patetična fraza al uvek postoji neko kome se sviđaš, bar malo, kolko god faličan bio. Esad dasa ne bi kasirku iz Amana glomaznije građe nego Kejt Mos da mu liže kokain sa kite? Yebiga, prvo se priključi realnom životu.
 
Kada se prica o vezama, cesto se pominje to samopouzdanje, a moje pitanje je kako bez samopouzdanja?
Svi se mi nekada osecamo nesigurno u sebe, ali sta sa ljudima koji nemaju samopouzdanja? Kako oni da se nose sa vezama, kako da nadju ljubav? Ima li vajde od njih, ili samo treba da dignu ruke od ljubavi?

Zasto taj nedostatak samopouzdanja toliko ubija ljubav i kako se nositi sa manjkom samopouzdanja ili sa nekim u vezi ko ima manjak samopouzdanja?
Ko gore prolazi i zasto, zene ili muskarci koji imaju manje samopouzdanja?

Lol, to je začarani krug u kome se vrte ljudi kao u lavirintu iz koga nema izlaza jer nisu na vreme poneli sa sobom ,,kotur sa vunicom,,
Samopouzdanja nema bez ljubavi, bez emocija i prožimanja, bez interakcije sa okruženjem
Ljubavi nema ako samopouzdanje izostane, jer niko ne primećuje ljude koji ne primećuju sami sebe.

Svaka osoba iole zrela i racionalna može pronaći način da prekine taj ružni beskrajni niz u kome uvek fali jedna puzzla u životnoj slagalici. Danas je svakoj osobi mnogo lakše izgraditi stav i samopouzdanje. Neko to može potražiti u kozmetičkom salonu, neko u zelenoj travi, neko baveći se humanitarnim poslom a neko udubljivanjem u sebe i davanjem bez ostatka....
Svi se mi osećamo ponekad nesigurno u sebe ali ako nam to pređe u naviku to postaje naš usud a život onda gubi svoju svrhu i smisao.
Zato ljudima toplo savetujem da prionu na posao, i iznedre samopouzdanje iz sopstvenih resursa, jer svaki čovek je nalazište svakojakih bogatstava.
 
Poslednja izmena:
Kada se prica o vezama, cesto se pominje to samopouzdanje, a moje pitanje je kako bez samopouzdanja?
Svi se mi nekada osecamo nesigurno u sebe, ali sta sa ljudima koji nemaju samopouzdanja? Kako oni da se nose sa vezama, kako da nadju ljubav? Ima li vajde od njih, ili samo treba da dignu ruke od ljubavi?

Zasto taj nedostatak samopouzdanja toliko ubija ljubav i kako se nositi sa manjkom samopouzdanja ili sa nekim u vezi ko ima manjak samopouzdanja?
Ko gore prolazi i zasto, zene ili muskarci koji imaju manje samopouzdanja?
ne manje niko nema samopouzdanja pa nije problem da se nadju slicni
 
Samopouzdanja nema bez ljubavi, bez emocija i prožimanja, bez interakcije sa okruženjem
Ljubavi nema ako samopouzdanje izostane, jer niko ne primećuje ljude koji ne primećuju sami sebe.

Meni ovo uopste nije jasno.Zasto zene,kada se prica o tim nekim stvarima koje ih privlace kod muskaraca obavezno potenciraju samopouzdanje i stav.A kada im trazis da ti to nekako pojasne,sta to znaci,kako se manifestuje i kako one to prepoznaju,nemaju pojma ni same da objasne.Znaci ne znaju sta je ali znaju da ih to privlaci.Pa ti vidi...


Nego ja sam bas hteo da otvorim temu o ovome ali ja cim smislim neku dobru ideju za temu neko me preduhitri.

I,da,druga stvar je taj stav.Evo ja bih sad bas voleo da mi neko prevede recenicu "meni se svidjaju muskarci koji imaju stav".Sta to znaci?Kakav stav?
 
Kada se prica o vezama, cesto se pominje to samopouzdanje, a moje pitanje je kako bez samopouzdanja?
Svi se mi nekada osecamo nesigurno u sebe, ali sta sa ljudima koji nemaju samopouzdanja? Kako oni da se nose sa vezama, kako da nadju ljubav? Ima li vajde od njih, ili samo treba da dignu ruke od ljubavi?

Zasto taj nedostatak samopouzdanja toliko ubija ljubav i kako se nositi sa manjkom samopouzdanja ili sa nekim u vezi ko ima manjak samopouzdanja?
Ko gore prolazi i zasto, zene ili muskarci koji imaju manje samopouzdanja?
Na muci se poznaju junaci. :deda: Kao u "Kad porastem bicu Kengur". :D
 
Meni ovo uopste nije jasno.Zasto zene,kada se prica o tim nekim stvarima koje ih privlace kod muskaraca obavezno potenciraju samopouzdanje i stav.A kada im trazis da ti to nekako pojasne,sta to znaci,kako se manifestuje i kako one to prepoznaju,nemaju pojma ni same da objasne.Znaci ne znaju sta je ali znaju da ih to privlaci.Pa ti vidi...


Nego ja sam bas hteo da otvorim temu o ovome ali ja cim smislim neku dobru ideju za temu neko me preduhitri.

I,da,druga stvar je taj stav.Evo ja bih sad bas voleo da mi neko prevede recenicu "meni se svidjaju muskarci koji imaju stav".Sta to znaci?Kakav stav?

To znaci da su zenama zanimljivi likovi koji ih napushavaju, sto bi rek'o bata Djole :D, oni koji prema zenama imaju distancu i nastupaju animalno, machisticki, s pokricem naravno, ne foliraju se u takvim nastupima. I da, nece se zene udavati za takve tipove, ali nista ih ne koshta da se s njima samo zestoko valjaju, itd., itd. sto kaze komsija Zare kad laze naivnu radnicku klasu.
 
To znaci da su zenama zanimljivi likovi koji ih napushavaju, sto bi rek'o bata Djole :D, oni koji prema zenama imaju distancu i nastupaju animalno, machisticki, s pokricem naravno, ne foliraju se u takvim nastupima. I da, nece se zene udavati za takve tipove, ali nista ih ne koshta da se s njima samo zestoko valjaju, itd., itd. sto kaze komsija Zare kad laze naivnu radnicku klasu.

Znaci drkadzije.Ali ne oni sto se pretvaraju da su drkadzije nego oni bas,bas.Mislim da smo ovim dobili odgovor na mnoge teme sa ovog foruma.
 
To znaci da su zenama zanimljivi likovi koji ih napushavaju, sto bi rek'o bata Djole :D, oni koji prema zenama imaju distancu i nastupaju animalno, machisticki, s pokricem naravno, ne foliraju se u takvim nastupima. I da, nece se zene udavati za takve tipove, ali nista ih ne koshta da se s njima samo zestoko valjaju, itd., itd. sto kaze komsija Zare kad laze naivnu radnicku klasu.

Znaci drkadzije.Ali ne oni sto se pretvaraju da su drkadzije nego oni bas,bas.Mislim da smo ovim dobili odgovor na mnoge teme sa ovog foruma.

Momci meni ovo deluje kao jos jedan od stereotipa i cini mi se da nije ovako.:confused:
 
Znaci drkadzije.Ali ne oni sto se pretvaraju da su drkadzije nego oni bas,bas.Mislim da smo ovim dobili odgovor na mnoge teme sa ovog foruma.

Upravo taj termin htedoh iskoristiti. :ok: Znaci samozive, zadrte, tvrdoglave, ogranicene itd. itd. drkadzije zene izuzetno uvazavaju, zanimljivi su im ti tvrdi orasi, jer dobro karraju. U principu damama nije vazno sta je sa one druge strane muskog polnog uda, ako taj ud na zadovoljavajuci nacin vrsi funkciju i cini ih srecnima. :)
 
ma nema veze, nekako valjda ti se namesti ili ne namesti. i koliko je do tebe da ne zabrljas ako mozes
kakav god da si ima neko kompatibilan

- - - - - - - - - -

Upravo taj termin htedoh iskoristiti. :ok: Znaci samozive, zadrte, tvrdoglave, ogranicene itd. itd. drkadzije zene izuzetno uvazavaju, zanimljivi su im ti tvrdi orasi, jer dobro karraju. U principu damama nije vazno sta je sa one druge strane muskog polnog uda, ako taj ud na zadovoljavajuci nacin vrsi funkciju i cini ih srecnima. :)

mislim da nije, mislim da im je vazno, inace bi sve bilo lako. ovako ti se mesha to nekakvo animalno i ostalo pa moze da bude svasta
kao i muskima

- - - - - - - - - -

neko je srecko, a neko nesrecko. meni se cini da je sve oko toga. pa nesrecko mora da se potrudi ako hoce u srecka


lupeta mi se malo :confused:
 
Ne mora da znaci da je ta tvrdnja sto posto tacna, ali u velikom broju slucajeva se ispostavi da je stereotip sasvim na mestu i sto kaze Hirka srecko se cas posla pretvori u nesrecka kad mu npr. zenu preotme neki totalni kreten, sto rece onaj momak - neki drkazdija. Mislim malo li je takvih slucajeva oko nas u RL-u.
 
:D hvala

- - - - - - - - - -

ma jok nego gledam ljude oko sebe, ima tih parova i ljudi sto deluju nekako srecno, ide im ljis zivot i tako. a ima i tih kojima to ne ide pa i sama sam vise u toj grupi
nece te pa nece. a nekima je nekako ok, rade druge stvari dok ti zamisljas neki mars=ok veza
mada sad ne bih ni trazila al se ponekad pitam kako je. a mozda mi i nije tako loshe
 
Ne mora da znaci da je ta tvrdnja sto posto tacna, ali u velikom broju slucajeva se ispostavi da je stereotip sasvim na mestu i sto kaze Hirka srecko se cas posla pretvori u nesrecka kad mu npr. zenu preotme neki totalni kreten, sto rece onaj momak - neki drkazdija. Mislim malo li je takvih slucajeva oko nas u RL-u.

Ja se oko toga nikad necu brinuti jer znam da ce uvek biti poprilican broj onih koje zele mene da preotmu od devojke tako da who cares.
Nije da se hvalim, taman posla, ali te price o tome kako je tesko naci devojku kod mene nisu realnost, a ja cak nisam u fazonu klubova i splavova...

Covek treba da radi na tome da mu od jedne osobe pa cak to bila i supruga ne zavisi sreca. Moje zrnce mudrosti.:cool:
 
e sad šta znači nema samopuzdanja? ako je neko fobičan, asocijalan, napalšen svega, beži od problema, beži od povezivanja, ne ume da komunicira... pa prvo mora da popravlja sebe. A odsustvo samopouzdanja u nekim segmentima nije nikak problem, ako si iole okej i svestan. Ili nađeš nekoga ko ima viška pa da prelije na tebe ili nekog sličnog, sve se to ispegla. Uostalom većina ljudi su oštećeni i iskompleksirani, nešto im fali, pa žive. Zvuči kao patetična fraza al uvek postoji neko kome se sviđaš, bar malo, kolko god faličan bio. Esad dasa ne bi kasirku iz Amana glomaznije građe nego Kejt Mos da mu liže kokain sa kite? Yebiga, prvo se priključi realnom životu.

:ok:

Meni ovo uopste nije jasno.Zasto zene,kada se prica o tim nekim stvarima koje ih privlace kod muskaraca obavezno potenciraju samopouzdanje i stav.A kada im trazis da ti to nekako pojasne,sta to znaci,kako se manifestuje i kako one to prepoznaju,nemaju pojma ni same da objasne.Znaci ne znaju sta je ali znaju da ih to privlaci.Pa ti vidi...


Nego ja sam bas hteo da otvorim temu o ovome ali ja cim smislim neku dobru ideju za temu neko me preduhitri.

I,da,druga stvar je taj stav.Evo ja bih sad bas voleo da mi neko prevede recenicu "meni se svidjaju muskarci koji imaju stav".Sta to znaci?Kakav stav?

Šta ti nije jasno? Neko ko ima stav i samopouzdanje nije slinetina koju bi bilo koja žena devojčica baba drolja il tetka mogle razvlačiti kako im se hoće. Kome tako nešto treba? Nikom. Nit muško hoće takvu ženu, nit žena hoće takvog muškarca.

To znaci da su zenama zanimljivi likovi koji ih napushavaju, sto bi rek'o bata Djole :D, oni koji prema zenama imaju distancu i nastupaju animalno, machisticki, s pokricem naravno, ne foliraju se u takvim nastupima. I da, nece se zene udavati za takve tipove, ali nista ih ne koshta da se s njima samo zestoko valjaju, itd., itd. sto kaze komsija Zare kad laze naivnu radnicku klasu.

:neutral:

Znaci drkadzije.Ali ne oni sto se pretvaraju da su drkadzije nego oni bas,bas.Mislim da smo ovim dobili odgovor na mnoge teme sa ovog foruma.

Gluposti

Momci meni ovo deluje kao jos jedan od stereotipa i cini mi se da nije ovako.:confused:

Pa jesu stereotipi, lakše slinama da se teše tako
 
E to i ja mislim, to sto rece Urosiuss, ne valja od drugih ljudi previse ocekivati, ma kako nam bili bliski, tako da i u slucajevima kada nam ne ispune ocekivanja mozemo da nastavimo dalje, a vazi i obrnuto, kada ih mi necim i nekako razocaramo da ne nastane neki haos.

Hirka, to da nekima ide, a nekima ne ide u ljubavi nije univerzalna podela, sreckovici i nesreckovici stalno menjaju te uloge i nema razloga za brigu. :) To je ono sto chika Doca naziva "kruzenje zena u prirodi". :D
 

Back
Top