Voleti vise zena

daaaaw i svakoj poklonim 1000 ruza:heart:

dsc0031-2.jpg
 
Zvuči literarno bajkovito...ali ako se misli na istovremenu ljubav prema više žena,
neka se svaki konzument tih poligamnih ljubavnih odnosa zapita koliko je u stanju da to emotivno iznese pre svega...pa onda fizički...pa negde čak i materijalno itd.
A na koncu uvek preti opasnost da takav čovek osvane sam , prezren...
Ili iskorišten i isceđen do psihofizičke i financijske neprepoznatljivosti od strane jedne od tih "voljenih" žena, što u najmanju ruku "donžuan" i zaslužuje.
Jedno je čuvati negde u srcu uspomenu na bivše ljubavi ali se dušom i telom fokusirati na jednu, aktuelnu osobu (bila je i slična tema na Ženama),
a nešto sasvim drugo ova emocionalna šizofrenija..rascepljenost koja nikome ne može doneti ništa dobro.
 
Žene su Božiji dar.
Bez njih bi falilo pola čovječanstva.
:ok:
i više od pola bi falilo
bar bi takav bio subjektivan osećaj



ali ako se misli na istovremenu ljubav prema više žena,
neka se svaki konzument tih poligamnih ljubavnih odnosa zapita koliko je u stanju da to emotivno iznese pre svega...pa onda fizički...pa negde čak i materijalno itd.

Jedno je čuvati negde u srcu uspomenu na bivše ljubavi ali se dušom i telom fokusirati na jednu, aktuelnu osobu (bila je i slična tema na Ženama),
a nešto sasvim drugo ova emocionalna šizofrenija..rascepljenost koja nikome ne može doneti ništa dobro.

pametno i iskusno pišeš :klap:
 
evo baš računam, koliko sam žena voleo, tj. bio zaljubljen. 2 u osnovnoj školi, 0 u srednjoj, 1 na fakultetu, 2 sa neta.
dakle, ukupno sam voleo 5 žena. sve neuzvraćeno, osim jedne sa neta koja me je simpatisala ali ništa na kraju nije bilo, nismo se sreli. najjače sam voleo tu sa fakulteta. više ne osećam ništa prema njima. mada me malo žiga i javi se seta kad pomislim koliko mi je teško bilo što me ta sa faksa nije htela, i što moja ljubavna priča nije imala happy end.
koliko godina je prošlo od kada sam bio zadnji put zaljubljen, pokušavam da utvrdim, ima više od decenije.
 
Poslednja izmena:
bilo je još bitnih žena koje sam upoznao, mada u njih nisam bio zaljubljen, tih bitnih ima između 5 i 10. i one nisu manje važne, naprotiv, bitne su na svoj način.
dakle, ukupno oko 15ak žena je prodefilovalo kroz moj život i ostavilo traga...
ne računajući članove porodice.
 
Poslednja izmena:
Nama muškima nije problem da budemo zaljubljeni u gomilu lepotica!Harem nam je mera!:rumenko::hahaha:
Problem je u curama-svaka gleda da tu ljubav "materijalizuje"-ne može samo prc!:(
Ybg...
A to da se voli najviše samo jedna u životu-to su njihove projekcije! Lukavo,nema šta...:mrgreen:
 

Back
Top