Teorija o 2 vrste muskaraca

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.715
Verujete li u onu teoriju o tome da postoje 2 vrste muskaraca i to oni koji ostavljaju i oni koji bivaju ostavljeni?;)

U koju grupu vi spadate?

Da prosirim malo temu, sta mislite koji je glavni razlog zbog kog su devojke raskidale sa vama??

Zbog cega ste vi raskidali?
 
Verujete li u onu teoriju o tome da postoje 2 vrste muskaraca i to oni koji ostavljaju i oni koji bivaju ostavljeni?;)

U koju grupu vi spadate?

Da prosirim malo temu, sta mislite koji je glavni razlog zbog kog su devojke raskidale sa vama??

Zbog cega ste vi raskidali?

Jedna je raskinula samnom jer nam nije išlo.
Ja raskinuo sa sledećom jer mi je katastrofalno i neopravdano zvocala.
Tako da mislim da nije baš sve tako crno-belo...
 
Postoje 2 vrste muškaraca. Koji postavljaju teme na pdf Muškarci i pdf Žene.
Šta misliš koji su veće pizzde?
Ne realno sve može da se polarizuje. Mislim ili će se nešto desiti ili neće.
Inače nekako ne volim ta takmičenja ko je koga kako i koliko...
Najčešći scenario je da me ostave p ada ostavim... Ono pojeli su me emocinalno, pa su fizički tu... pa ja skontam taj fazon, pa ja odjebem i fizički i emocioanlo odjedanput.
Imaš ono kad te otpišu ne vole i drže u rezervi ko zamorče. Ljudi to ne prepoznaju. Zato se zajebu. Zajebi ti njih.
Inače sad baš nisam pametan i to.
 
Postoje 2 vrste muškaraca. Koji postavljaju teme na pdf Muškarci i pdf Žene.
Šta misliš koji su veće pizzde?
Ne realno sve može da se polarizuje. Mislim ili će se nešto desiti ili neće.
Inače nekako ne volim ta takmičenja ko je koga kako i koliko...
Najčešći scenario je da me ostave p ada ostavim... Ono pojeli su me emocinalno, pa su fizički tu... pa ja skontam taj fazon, pa ja odjebem i fizički i emocioanlo odjedanput.
Imaš ono kad te otpišu ne vole i drže u rezervi ko zamorče. Ljudi to ne prepoznaju. Zato se zajebu. Zajebi ti njih.
Inače sad baš nisam pametan i to.

Znam o cemu pricas, o vezama za prelazni period, pisao sam dosta o tome.

Zajjebes se samo ako se istripujes i volis ili imas neki ego pa se nerviras ako te je ostavila, a meni ni to nije bitno iz prostog razloga sto ne ulazem mnogo u veze vec ih smatram nekim bonusom u zivotu, a ne smislom.

Ode jedna, dodje druga. Pravilo je da sto se vise das to ce te vise sutirati... Manipulacija kao osnovni vid komunikacije... Lazi i mazi kad god mozes...:confused:

Nema sigurne luke, navikni se na samocu, da samo sam sebi mozes biti siguran, a cesto ni to...:confused:

- - - - - - - - - -

Medjutim poenta je nesto drugo... Koliko se zenske cimaju oko muskaraca, jer i one imaju tipove koje bi rado zadrzali?

- - - - - - - - - -

I obrnuto... Postoji li neka za koju bi dusu dali ili je tako bilo u proslosti?
 
Zene ostavljaju muskarce bez samopouzdanja.
Ako ih nekim sucajem ne ostave, to je ako su takve da ih iz nekog razloga iskoriscavaju.
Muskarac/krpa nema nikakve sanse da bude postovan i voljen kao muskarac, kakve god druge osobine imao.
 
Poslednja izmena:
Verujete li u onu teoriju o tome da postoje 2 vrste muskaraca i to oni koji ostavljaju i oni koji bivaju ostavljeni?;)

U koju grupu vi spadate?

Da prosirim malo temu, sta mislite koji je glavni razlog zbog kog su devojke raskidale sa vama??

Zbog cega ste vi raskidali?
mogu se deliti po raznim teorijama ali vezano za zene je papucarski,uglavnom raskidamo zato sto sam dobar
 
papucarski i dobar su dve razlicite stvari, samo se papucari tese da je njihov nedostatak samopostovanja dobrota

dobrota je plemenita, papucarstvo je jadno

Tačno.

- - - - - - - - - -

Zene ostavljaju muskarce bez samopouzdanja.
Ako ih nekim sucajem ne ostave, to je ako su takve da ih iz nekog razloga iskoriscavaju.
Muskarac/krpa nema nikakve sanse da bude postovan i voljen kao muskarac, kakve god druge osobine imao.

Ma kakvi ostavljaju ni ne dejtuju takve primerke
 
Zene ostavljaju muskarce bez samopouzdanja.
Ako ih nekim sucajem ne ostave, to je ako su takve da ih iz nekog razloga iskoriscavaju.
Muskarac/krpa nema nikakve sanse da bude postovan i voljen kao muskarac, kakve god druge osobine imao.
zašto vam je samopuzdanje partnera toliko bitno?
ja sam takav.
voleo bih da nađem neku da me iskorisćava. a pravio bih se da ne primećujem i da je sve ok. i to je nešto.

što se teme tiče, postoji 5 grupa m,dve koje si naveo, onda oni koji i ostavljaju i bivaju ostavljani, 4. grupa su oni koji provedu život sa jednom partnerkom, a 5. grupu čine večiti samci
 
zašto vam je samopuzdanje partnera toliko bitno?
ja sam takav.
voleo bih da nađem neku da me iskorisćava. a pravio bih se da ne primećujem i da je sve ok. i to je nešto.

što se teme tiče, postoji 5 grupa m,dve koje si naveo, onda oni koji i ostavljaju i bivaju ostavljani, 4. grupa su oni koji provedu život sa jednom partnerkom, a 5. grupu čine večiti samci

Ti Mek da nađeš neku Dominu i da te Bog vidi :lol:
..
A što je samopuzdanje partnera bitno??
Pa negde ta ilizija nas prati od samog početka naših romantičnih i ljubavnih iskustava :lol:
Svi bi nekog jačeg od sebe, sa više samopouzdanja, natčoveka ako može..a onda život to lepo sve demaskira.
Pa posle tebe stavi u situaciju da moraš da rovariš za svojim sopstvenim samopouzanjem i shvatiš da su svi ljudi živa bića sa manama i vrlinama i da samopouzdanje može da se očituje i manjka u situacijama u kojima najmanje očekuješ.
...
Što se tiče teme...i meni nešto malo ova klasifikacija na dve podvrste...ali kod onih koji su uvek ostavljali ima tu opet i nekog straha i sujete, jer su se uglavnom trudili da preduhitre drugu stranu. A opet ovi što su ostajali i kad su veze već postajale nefunkcionalne, isto je u pozadini bio strah od promene i započinjanja nečeg novog.
..
Može se reći da je strah negde u pozadini svih ljudskih kalkulacija....čini mi se...a moguće i da grešim.
 
Verujete li u onu teoriju o tome da postoje 2 vrste muskaraca i to oni koji ostavljaju i oni koji bivaju ostavljeni?;)

U koju grupu vi spadate?

Da prosirim malo temu, sta mislite koji je glavni razlog zbog kog su devojke raskidale sa vama??

Zbog cega ste vi raskidali?
što komplikovati i ovako komplikovan život
živi život kako misliš da je najbolje
ispoštuj sebe i druge - koliko je u tvojoj moći

ako ti je neko dobar ne ostavljaš ga
ako te ostave - to je dobro zato što drugačije ne bi valjalo
ako ti ostaviš - i to je dobro jer znaš što si ostavio
 
Verujete li u onu teoriju o tome da postoje 2 vrste muskaraca i to oni koji ostavljaju i oni koji bivaju ostavljeni?;)

U koju grupu vi spadate?

Da prosirim malo temu, sta mislite koji je glavni razlog zbog kog su devojke raskidale sa vama??

Zbog cega ste vi raskidali?


to teoriju, ko je tvorac i, koje je neuacne izvre koristio i kako je dosao do zakljucka
 
Poslednja izmena:
Verujete li u onu teoriju o tome da postoje 2 vrste muskaraca i to oni koji ostavljaju i oni koji bivaju ostavljeni?;)

U koju grupu vi spadate?

Da prosirim malo temu, sta mislite koji je glavni razlog zbog kog su devojke raskidale sa vama??

Zbog cega ste vi raskidali?
Postoje lovci i mekusci. Sve zene samo treba ebati. I naravno, da kuvaju, peglaju...
 

Back
Top