Makedonki predsednik Djordje Ivanov otkazao intervju "Euronews"-u zbog naziva "FYROM"

oki1987

Domaćin
Poruka
4.858
Kabinet predsednika Makedonije zatrazio je izvinjenje od Euronews-a zbog nacina na koji je predstavljen Djordje Ivanov.
Euronews koja je deo evropske radio difuzne agencije pocela je promovisanje intervjua, tako sto je citaoce obavestila da postavljaju pitanja predsedniku "FYROM"-a. prenosi MIA.

gorge-ivanov-480x300.jpg


Iz kabineta informisu, da je zbog ovakvog nacina prestavljanja Makedonije zakazani intervju otkazan.

Intervju je trebao da se obavi za vreme bezbedonosne konferencije "Globsek" u Slovackoj, na kome je ucestvovao makedonski predsednik Djordje Ivanov.

http://daily.mk/makedonija/ivanov-otkazha-intervju-euronews-poradi-koristenje-kratenkata-1

Tako i treba, dok se ne opamete i lepo napisu "Macedonia" dok god moze, treba ih ignorisati!
 
Poslednja izmena:
Грешиш. Из Бондстила су ликови који су организовали шиптаре. Неке су македонски жандари потаманили.

Juce bash prodjoh kroz divo naselje, Kumanovo... Da vidim na sta to lici, dok su me vozili prema Aleksander The Great aerodromu... Shvati kako hoces. Ali ja UVEK pricam istinu. :mrgreen:

Lepo su ih sredili i spakovali makedonski zandarmi... Ali, avaj, behu sve Shiptari. Naime, ameri ih prevarise i obecase im odstupnicu/povlacenje, kao onima onomad u Aracinovu, 2001ve. Ovoga puta se VMRO-DPMNE nije uhvatio na mamak. :lol:

Zato su i pljustali otkazi u vladi... Americki ambajador Klemendor u BRJM se poprilicno iznervozirao... Sto ga nisu slusali sve vreme! :smeker:

_niemand_
 
Ali je sused Srbije

Ne prema UN :D

- - - - - - - - - -

Juce bash prodjoh kroz divo naselje, Kumanovo... Da vidim na sta to lici, dok su me vozili prema Aleksander The Great aerodriomu... Shvati kako hoces. Ali ja UVEK pricam istinu. :mrgreen:

Lepo su ih sredili i spakovali makedonski zandarmi... Ali, avaj, behu sve Shiptari. Naime, ameri ih prevarise i obecase im odstup, kao onima u Aracinovuu. Ovoga puta se VMRO-DPMNE nije uhvatio na mamak. :lol:

Zato su i pljustali otkazi u vladi... Americki ambajador Klemendor u BRJM se poprilicno iznervozirao... Sto ga nisu slusali sve vreme! :smeker:

_niemand_

Ajde, barem su te teroriste sahranili albanci uz najvise drzavne pocasti ;)
 
Ajde, barem su te teroriste sahranili albanci uz najvise drzavne pocasti ;)

Da, da... 2012te kada sam dosao u Nemacku, shiptarski nisam cuo 6 meseci... Sada ga cujem svaka 3 dana tu i tamo... Nije mnogo, znam. Ali?! :per:

Sve to sto shiptari tako mnogo veruju amerima i bondstilu! :worth:

A da vidis sto je lepo kada gledas na autoputu od aerodroma ATG prema srpskoj granici kolonu Sirijaca i Jemenaca, kako setaju bankinom... Lepota za oci i dusu! :dash:

_niemand_
 
Makedonci bolje da su malo bolje izbambusali teroriste u Tetovu I Kumanovu nego sto se zajebavaju oko naziva.

Zemlja koja dozvoljava da se lesevi terorista pocasno sahranjuju je smesna.
Pa nisu u Makedoniji sahranjeni nego na Kosovu, dok sa druge strane u Bujanovcu danas ponosno stoji monumentalni spomenik gospodinu Ridvanu Ćazimiju ,pokojnom komadantu onih terorista što je Moćni Dos čeličnom metlom počistio 2001. , sa sve zastavom republike Albanije čije je isticanje protivno domaćim zakonima inače . Tako da ima i smešnijih država od BJRM .
 
Na sreću, nisu svi Srbi ni svi Makedonci ludi i glupi, ipak smo mi najbliži jedni drugima, tako da obrni-okreni, vezani smo debelim vezama. A kad dođe vreme, možemo zajedno da očistimo sva ta go*na koja prave probleme. Nisu ameri nikoga držali predugo, samo dok im trebaju, posle se zna, puštanje niz wc šolju.
Sutra sam u Makedoniji, odosmo malo do Dojranskog jezera, pa dalje za Grčku. ;)
 
Да није било НОБ и Револуције и Његове Југославије, Македонци не би остварили свој национални интерес, без Југе не би постојали као народ, тако да је то ФАШИСТИЧКИ ЧИН једног фашисте.

- - - - - - - - - -

Kabinet predsednika Makedonije zatrazio je izvinjenje od Euronews-a zbog nacina na koji je predstavljen Djordje Ivanov.
Euronews koja je deo evropske radio difuzne agencije pocela je promovisanje intervjua, tako sto je citaoce obavestila da postavljaju pitanja predsedniku "FYROM"-a. prenosi MIA.

gorge-ivanov-480x300.jpg


Iz kabineta informisu, da je zbog ovakvog nacina prestavljanja Makedonije zakazani intervju otkazan.

Intervju je trebao da se obavi za vreme bezbedonosne konferencije "Globsek" u Slovackoj, na kome je ucestvovao makedonski predsednik Djordje Ivanov.

http://daily.mk/makedonija/ivanov-otkazha-intervju-euronews-poradi-koristenje-kratenkata-1

Tako i treba, dok se ne opamete i lepo napisu "Macedonia" dok god moze, treba ih ignorisati!

Да није било НОБ и Револуције и Његове Југославије, Македонци не би остварили свој национални интерес, без Југе никада не би ни били признати као народ, тако да је то ФАШИСТИЧКИ ЧИН једног фашисте.
 
Na sreću, nisu svi Srbi ni svi Makedonci ludi i glupi, ipak smo mi najbliži jedni drugima, tako da obrni-okreni, vezani smo debelim vezama. A kad dođe vreme, možemo zajedno da očistimo sva ta go*na koja prave probleme. Nisu ameri nikoga držali predugo, samo dok im trebaju, posle se zna, puštanje niz wc šolju.
Sutra sam u Makedoniji, odosmo malo do Dojranskog jezera, pa dalje za Grčku. ;)

Svrati do
fuk-tak.jpg


Ima izvrsne ribe - to je riblji restoran, neces zazaliti...

Ako ne volis Ribe svrati do Restorana- Hotela Romantik.

113047855_NG6t5cwY_C_xwUgd1E4i2CBae6YpC8N7tNjyfTQJz_w.jpg


Ima sve vrste pecenja, hotel je uz samu obalu Jezera, ne mozes da promasis
 

Back
Top