Kolonija

Wlj

Zainteresovan član
Poruka
274
E pa drugari što se tiče putovanja,ja bih predložio da se skupimo,da odaberemo neko lepo mesto i da odemo na jedno duže putovanje, odnosno da napravimo koloniju tamo. Preporučio bih Novu Kaledoniju...
 
E pa drugari što se tiče putovanja,ja bih predložio da se skupimo,da odaberemo neko lepo mesto i da odemo na jedno duže putovanje, odnosno da napravimo koloniju tamo. Preporučio bih Novu Kaledoniju...

Ja predlazem Venecuelu, obalu Orinoka....Tamo je vecito leto, a mislim da ne bi bilo mnogo administrativnih problema.
 
Ne bi da kvarim snove ali ja ne rasprodajem sve sto imam za Tajland , zemlja je stvarno prelepa , ali ljudi su 2- . Azijati su generalno drugi mentalni sklop u odnosu na nas .
Ako neko zeli da nadje mira na pustom ostrovu , to vec moze .
 
Onda,ostalo je samo da se odlučimo, rasprodamo sta imamo i put pod noge.

Prvo se treba PROVERITI gde ce se otici, pa tek onda prodavati stvari.

Naravno, za svaki odlazak je potreba izmedju ostalog HRABROST i ODLUCNOST koju mnogi nemaju.

Mnogi vise vole da gmizu u blatu do smrti nego da sve ostave pocnu zivot od pocetka.
 
Koh Phi Phi je prepun turista i brutalno komercijalizovan otkako je taj film snimljen tako da iako je i dalje prelep daleko je od "mirnog raja na zemlji" .
 

Back
Top