ja volim svog covjeka !

ravana

Domaćin
Poruka
4.537
Jedn mi napisala da joj je zao ako mi je davala krive signale ali da ona voli svoga zarucnika sa kojin je zarucena 5 godina bez ikakve perspektive udaje narednih 10 . Jel to ono klasicno - ne je mozda , moza je da a dame nikada ne kazu da ?
 
Jedn mi napisala da joj je zao ako mi je davala krive signale ali da ona voli svoga zarucnika sa kojin je zarucena 5 godina bez ikakve perspektive udaje narednih 10 . Jel to ono klasicno - ne je mozda , moza je da a dame nikada ne kazu da ?

dala ti je zeleno da talasas smotanko I to bez obaveze jer "njega voli" a ti ovde filozofiras
 
Šosek je umanjenica od šos dakle nekakva haljina . Ma idi na modu ili google translate ali mislim da je rijec germanizam . A ovoj cu dati da razmislja do nedjelje pa opet neobavezni poziv na kavu .
Bog s tobom, ravana: šos je suknja.
Prema tome, šosek je suknjica, suknjetak.

Zadnje je vrijeme došlo kad ja, Novosađanka, o šosevima i suknjama moram da učim hrvate....

Edit: prvobitno sam napisala krajnje vreme.... mozak mi se smutio ovih dana :rotf:
 
prestani da joj se javljas, ignorisi je i flertuj sa nekom drugom, jos bolje sa mnogo drugih. tako rade zreli muskarci, koji poznaju zene.
ima da ti dodje na kolenima i da ona tebe zove na kafu. malo se neckaj, ali pristani i budi ozbiljan sve vreme. to pali. nagovesti joj da patis zbog bivse, daj mu malo po misterioznosti.

mislila sam da su tajice patike :neutral:
 
ne da si nasao novu, o boze :roll: nego da ti se dopada neka druga, poveri joj se kao prijatelju, ali ipak joj ostavi poluotvorena vrata, znas? a mozes i malo *nijeona kao ti, ali ti si zauzeta, a ja nemam vremena za gubljenje, ali postujem to sto volis covjeka, ja volim zene sa stavom*

sigurno je da nije mislila to sto ti je rekla, samo je pitanje vremena.
 

Back
Top