Izašla lista gde se najbolje živi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја сам чуо да је у Белорусији јако добро, да радник може лепо да ради у фабрици трактора, да се омладина не дрогира и не буљи у те компјутере.

На ком месту је Белорусија, сигурно међу првих пет.
 
Istraživanje je pokazalo je da najbolji kvalitet života imaju stanovnici Švajcarske, zahvaljujući velikoj kupovnoj moći, dok najgori kvalitet života imaju stanovnici Venecuele.

Link

Puna lista

Da li vas iznenađuje je da je Rusija iza Makedonije, na kataklizmičnom 74. mestu.

umesto na Putina ti udarila na blajbingera


sta je ovo ljudi moji dosla poslednja vremena na krstarici
 
Чемерика четврта? Јбт..листа је њесра.

Па у тој Чемерици има 50 милиона сиромашних бескућника а ако се којим случајем разболиш, макар и од грипа, има да умреш у чекаоници у болници ако немаш здравствено осигурање, а и да га имаш, одакле ти?
 
Туркменистан: бољи од Хрватске.

awaza-turkmenistan_1917513b.jpg
 
Ова листа је као и сарма. Мало купуса, мало меса, па зачина и ето сарме. Ако се за репер узме друга колона и државе рангирају према јачини куповне моћи, добија се реалнија слика.

Јер да се не лагимо, живи се ипак од онога колико се заради и колико се може купити од тога што се заради.

А када се на листу убаце и фактори попут оних из последње и претпоследње колоне (загађење ваздуха и време путовања у унутрашњем саобраћају) па се од свега тога направи коефицијент, добију се подаци као што их сви овде виде.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top