Najbolji uslovi za strane investicije`

Mislim da taj nema pojma a i ti sa njim si izgubljen slučaj.Zemlja dno do dna a on priča o najboljim investicijama:hahaha:
Bio sam sada u Srbiji i video kakvo je stanje.

Vidiš li i neki potencijal Pero ili samo dno dna.?Ja pak vidim ogroman potencijal samo treba pokrenuti uspavanu raju.Ukoliko su dobre informacije premijer će posetiti firmu Ernst Schweizer AG u Hedingenu,a nju je posetio i Francuski premijer.Firma ima samo šegrta oko
50 a među njima mislim i dva Srbina.Iskreno se nadam da će šegrti voditi Vučića kroz firmu i objašnjavati kao što su franzuzu objasnili.
 
Vidiš li i neki potencijal Pero ili samo dno dna.?Ja pak vidim ogroman potencijal samo treba pokrenuti uspavanu raju.Ukoliko su dobre informacije premijer će posetiti firmu Ernst Schweizer AG u Hedingenu,a nju je posetio i Francuski premijer.Firma ima samo šegrta oko
50 a među njima mislim i dva Srbina.Iskreno se nadam da će šegrti voditi Vučića kroz firmu i objašnjavati kao što su franzuzu objasnili.

Kako nema najniza satnica u evropi je itekakav potenijal...
 
Vidiš li i neki potencijal Pero ili samo dno dna.?Ja pak vidim ogroman potencijal samo treba pokrenuti uspavanu raju.Ukoliko su dobre informacije premijer će posetiti firmu Ernst Schweizer AG u Hedingenu,a nju je posetio i Francuski premijer.Firma ima samo šegrta oko
50 a među njima mislim i dva Srbina.Iskreno se nadam da će šegrti voditi Vučića kroz firmu i objašnjavati kao što su franzuzu objasnili.

Vućić i radi samo sa šegrtima zato je i ovakva situacija.Kada bi radio sa majstorima i menađerima drugačije bi bilo.
 
A G O N I J A ......! :worth:

Ma kakva crna agonija, to je Brezobrazluk pod moranjem zarad saoodržanja :aha:
Ali me bar franak nasmeje ovakvim temama :lol:

- - - - - - - - - -

Slažemo se da je jevtina radna snaga,ali zato imamo više posla u Srbiji nego u CH.Znači to je ogroman potencijal.

sluđaj drugar, ako si ti jeVtin, ja nisam :manikir:

- - - - - - - - - -

Vućić i radi samo sa šegrtima zato je i ovakva situacija.Kada bi radio sa majstorima i menađerima drugačije bi bilo.

Pero sinko, ovde ne pomažu nikakvi majstori, ma koliko majstorski lagali :lol:
 
kada ti ljudi rade za 200e, onda ti cela zemlja propada brzinom asteroida
ovi gore nemaju pojma kako je to i koliko je narod u bedaku
koliko je svuda zavladala propast,
a oni: imamo bolje pokazatelje, statistika je bolja,...

Poštovani,sve drugo možete me ubediti ali da stručna radna snaga u Srbiji radi za 200e nebi reko bez obzira što davno nisam u Srbiji.Možda ste pomešali Kinu i Srbiju? Ukolikon neko radi za 200e a ima znanje znači da nešto debelo radi pogrešno.
 
Poštovani,sve drugo možete me ubediti ali da stručna radna snaga u Srbiji radi za 200e nebi reko bez obzira što davno nisam u Srbiji.Možda ste pomešali Kinu i Srbiju? Ukolikon neko radi za 200e a ima znanje znači da nešto debelo radi pogrešno.

Ajd ne luduj.
Spam je kažnjiv, vređanje svoje nacije i ostalih forumaša, ma koliko ti mislio da si to indirektno i pametno izveo, je takođe kažnjivo.
Za sve postoji granica tolerancije.
 
Стране инвестиције нису никаква срећа ни за једну земљу, па ни за Србију. Стручна радна снага се плаћа у Србији далеко више од 200 евра. Дакле, информација вам није тачна.
 
Стране инвестиције нису никаква срећа ни за једну земљу, па ни за Србију. Стручна радна снага се плаћа у Србији далеко више од 200 евра. Дакле, информација вам није тачна.

Možda me niste razumeli? Nisam ja dao takvu informaciju,ostalo se slažem da nema kvalitetne radne snage za 200e u Srbiji.nerazumem zašto je to uvreda kada je apsolutno tačno.
 
Ima, kad nece niko vise da plati a slucajno si u Srbiji.
Sta ces nego da radis za sitne pare i da nikako ne pokazujes koliko znas, jer onda neces da radis ni za te sitne pare...
Ako vide koliko znas, prvo ce probati da te iskoriste najvise sto mogu, naravno da ne plate...
Zatim ce probati da ti naprave kriminal, to znaci manjak, nesto gde mogu da te krivicno gone iako to nisi napravio , jer te onda drze u saci a za dz...
To se radi radio ti kao prodavac na tezgi tekstila ili kao elektrotehnicar u skoli, firmi i slicno....

Franak ne radi u realu i nema pojma sta se sve radi , a gleda TV...

Tako slicno razmisljaju i matori penzosi kad malo duze gledaju TV....Pocnu da pricaju o silnim fabrikama i investicijama i dobro placenim poslovima za koje su culi od ovog onog ili sa TV, a nikako, pazi NIKAKO da im padne u oko da stranac ima povlasticu za otvaranje fabrike, a domaci nema, da stranac ima povlasticu i nisku cenu zemlje za kupovinu, a domaci poljoprivrednik nema.
Nikako da im padne na pamet da rodjeni Srbin nema pomoc ni pri nabavci stana, a bilo ko sa strane nadje uslov ili se prijavi kao izbeglica i regulise pre ili kasnije tu potrebu za dz ili sitne pare.

I ovo nije prva tema gde koristi logiku naj....ne smem napisati, bicu kaznjen, vec sam kaznjen zato sto sam napisao da su vise stete Srbiji naneli ici nego oni koji se ne prezivaju na vic....to je na forumu dovoljno za crveni karton...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Možda me niste razumeli? Nisam ja dao takvu informaciju,ostalo se slažem da nema kvalitetne radne snage za 200e u Srbiji.nerazumem zašto je to uvreda kada je apsolutno tačno.

Никакву уврефду нисам спомињао. Дакле стране инвестиције нису никаква срећа за Србију. Домаће инвестиције су срећа за Србију. Или инвестиције Срба који живе у иностранству.

- - - - - - - - - -

Ima, kad nece niko vise da plati a slucajno si u Srbiji.
Sta ces nego da radis za sitne pare i da nikako ne pokazujes koliko znas, jer onda neces da radis ni za te sitne pare...
Ako vide koliko znas, prvo ce probati da te iskoriste najvise sto mogu, naravno da ne plate...
Zatim ce probati da ti naprave kriminal, to znaci manjak, nesto gde mogu da te krivicno gone iako to nisi napravio , jer te onda drze u saci a za dz...
To se radi radio ti kao prodavac na tezgi tekstila ili kao elektrotehnicar u skoli, firmi i slicno....

Franak ne radi u realu i nema pojma sta se sve radi , a gleda TV...

Tako slicno razmisljaju i matori penzosi kad malo duze gledaju TV....Pocnu da pricaju o silnim fabrikama i investicijama i dobro placenim poslovima za koje su culi od ovog onog ili sa TV, a nikako, pazi NIKAKO da im padne u oko da stranac ima povlasticu za otvaranje fabrike, a domaci nema, da stranac ima povlasticu i nisku cenu zemlje za kupovinu, a domaci poljoprivrednik nema.
Nikako da im padne na pamet da rodjeni Srbin nema pomoc ni pri nabavci stana, a bilo ko sa strane nadje uslov ili se prijavi kao izbeglica i regulise pre ili kasnije tu potrebu za dz ili sitne pare.

I ovo nije prva tema gde koristi logiku naj....ne smem napisati, bicu kaznjen, vec sam kaznjen zato sto sam napisao da su vise stete Srbiji naneli ici nego oni koji se ne prezivaju na vic....to je na forumu dovoljno za crveni karton...


Е па видиш, ово је тачно. У Србији странци имају повластице и повлашетни су у односу на домаће привреднике и то драстично. Сад на то треба додати да је Србије хрватска колонија, па је све јасно. да би Србин успео у Србији мора заиста да буде посебан чвек, врло чврстог кова. А веруј ми,, у Србији има и те како успешних људи, који упркос свему овоме опстају.
 
Poštovani,sve drugo možete me ubediti ali da stručna radna snaga u Srbiji radi za 200e nebi reko bez obzira što davno nisam u Srbiji.Možda ste pomešali Kinu i Srbiju?
za informaciju: kina (bar njen istočni deo) je prešao srbiju po proseku plata, tako da...


Ukolikon neko radi za 200e a ima znanje znači da nešto debelo radi pogrešno.
ja stvarno mislim da si trol, inače... verovatno nisi dobro obavešten
dođi ovde, ali bez para i probaj bar 1 godinu da privređuješ pa da vidiš
lako je iz švajcarske pametovati


Стране инвестиције нису никаква срећа ни за једну земљу, па ни за Србију.
u potpunosti se slažem

Стручна радна снага се плаћа у Србији далеко више од 200 евра. Дакле, информација вам није тачна.
treba pojasniti koja stručna radna snaga
ali kada lekari rade za 500-600 evra o čemu onda pričamo? (sa smanjenjem to je čak i ispod 500e)
u švajcarskoj to nije ni nedeljna plata, a isti posao se radi
čak je ovde i teže jer su mnogo teži uslovi

po nekim podacima gro plata je do 300e
tu su i nastavnici npr, tako da mislim da je sasvim na mestu priča o jadnim platama

i ono najbitnije:
plata stručnjaka u bg i plata stručnjaka van bg
dva sveta
 
Poslednja izmena:
ja stvarno mislim da si trol,
Priznajem trol sam mada neznam šta to znači.Da se vratim u Srbiju i da počinjem nešto to je kasno posle pola veka provedenih ovdi.Lekarima plate 500e ? Moguće.Jedna rođaka trebala da se operiše ali pošto je imala puno godina otpustili jer je stara nek umre kući.Onda ode sin i ponese 1000DM ponudi
lekaru i ovaj je ponovo primi u bolnicu ali pošten pa kaže dosta je 500+200 za materijal(jasno bolnički materijal) lekar je operiše sve uredu baba živa svi srećni.Njen bratanac hoće da se žali jer on nema 1000maraka a to je zdravlje.Ja mu samo reko da to ne radi jer mu lekar može nekad i pomogne+jedini čovek
koji ima pravo da te ubije i da ne odgovara.Budi srećan da je ipak sve u najboljem redu i da je tvoja tetka živa i zdrava

ali kada lekari rade za 500-600 evra o čemu onda pričamo? (sa smanjenjem to je čak i ispod 500e)

Ukoliko je taj lekar dobar a radi za te pare debelo greši.Otvori svoju ordinaciju i odredi sam sebi platu nevidim problem.Jedno pitanje: Ako bi ja ili neko otvorio ordinaciju jel moguće da nađem takvog stručnjaka za tu platu? Ja mislim jako teško da bi neko iz državne službe otišo kod privatnika
 
ne znam da li bi našao stručnjaka
ali 5.000 lekara min na biru bi našao

Na zavodu 5.000 lekara???? Šta tamo rade? Jel čekaju da se nešto desi i Bog nešto pošalje?Moje iskustvo kaže da zavod neda adresu bilo kog nezaposlenog pa bilo u kom gradu više puta razjašnjeno.Ti ljudi žive u ilegali ko da su gerilci.Kako bi bilo da neko napravi
neki sajt nezaposlenih već bi bilo uspeha.
 

Back
Top