Imam problem!

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.404
Razmislj'o sam da li ovo da pricam......al' ko ga jebbe.....evo ovako......kljukam se godinama antidepresivima i uopste ne osecam potrebu za seksom. Kad prestanem da pijem lekove, desava se ista stvar. Ranije to nije bivalo. Mogu da masturbiram kada to pozelim ali nista spontano. Poenta je u sledecem......nisam nikakav jebbac da kazem kako privodim kuci zene.....povremeno platim nekoj zeni *******.......ali kad se digne i kad ga ubacim......posle deset sekundi on odmah pada !!!! Pritom osecam da me nesto zulja tih desetak sekundi kad krene seks i to mi smeta. A kad ga odmah iza toga uhvatim rukom i krenem sa masturbacijom, on se bez problema dize. Imam utisak da ga samo stezanje ruke stimulise a nikako vagina. Sta to moze da bude.....i zasto me zulja? PS. nemoj da me zajebbavate i da mi se smejte......vec vas vidim :lol:
 
Imas tri mogucnosti, a ti se opredeli. Kao prva stvar smeta ti gumica, sto znaci zajebi sex radi sexa i naravno placanje. Druga stvar, ako bas neces da se odreknes ku:vi , a zdrav si uzmi neki stimulans, jednom ili dva puta. Trece proveri da nema neko tvrdo telo, ako ga ima, jedini lek je inekcija direktno u mesto, zbog zuljanja.

I najvaznije, zajebi tablete, okurazi se i pridji zeni koja ti se svidja i ne batrgaj se nego je pusti da te vodi.
 
Imas tri mogucnosti, a ti se opredeli. Kao prva stvar smeta ti gumica, sto znaci zajebi sex radi sexa i naravno placanje. Druga stvar, ako bas neces da se odreknes ku:vi , a zdrav si uzmi neki stimulans, jednom ili dva puta. Trece proveri da nema neko tvrdo telo, ako ga ima, jedini lek je inekcija direktno u mesto, zbog zuljanja.

I najvaznije, zajebi tablete, okurazi se i pridji zeni koja ti se svidja i ne batrgaj se nego je pusti da te vodi.

Kako bre da pridjem zeni sa ovakvim problemom!!! Pa zamisli.....odemo u krevet a ja ko mrtav konj !!!
 
Kako bre da pridjem zeni sa ovakvim problemom!!! Pa zamisli.....odemo u krevet a ja ko mrtav konj !!!

Ko je napisao da je vodis u krevet?
Probaj da budes sa zenom bez sexa, a sex ce sam doci. Problem si malo izvrnuo naopako.
Da li se druzis s ljudima zbog piva i tableta ili zbog njih, a ostalo ide samo?
U ostalom, ako je najjednostavnije da mastrubiras, sta te briga za zene i probleme s njima - kad me vec izazivas da se zezam.

- - - - - - - - - -

Stvari su cesto mnogo jednostavnije nego sto izgledaju. Treba ti zena, ne samo zbog sexa, nego iz zbog "depresije" i zbog druzenja i zbog mira. Nekoj zeni trebas i ti, opusti se i pocni da je trazis.
 
Kako bre da pridjem zeni sa ovakvim problemom!!! Pa zamisli.....odemo u krevet a ja ko mrtav konj !!!

Ništ, čekaj da tebi priđe neka il neki, pa možda bude nešto bar neko vreme dok se ne smore i ne zapale dalje. Msm ne prozivam te nego ono kad si već tolko pasivan i istripovan nađi nekog malo... hm... aktivnijeg. I eto.
 
Razmislj'o sam da li ovo da pricam......al' ko ga jebbe.....evo ovako......kljukam se godinama antidepresivima i uopste ne osecam potrebu za seksom. Kad prestanem da pijem lekove, desava se ista stvar. Ranije to nije bivalo. Mogu da masturbiram kada to pozelim ali nista spontano. Poenta je u sledecem......nisam nikakav jebbac da kazem kako privodim kuci zene.....povremeno platim nekoj zeni *******.......ali kad se digne i kad ga ubacim......posle deset sekundi on odmah pada !!!! Pritom osecam da me nesto zulja tih desetak sekundi kad krene seks i to mi smeta. A kad ga odmah iza toga uhvatim rukom i krenem sa masturbacijom, on se bez problema dize. Imam utisak da ga samo stezanje ruke stimulise a nikako vagina. Sta to moze da bude.....i zasto me zulja? PS. nemoj da me zajebbavate i da mi se smejte......vec vas vidim :lol:

Erektilna disfunkcija. Idi kod doktora.
http://www.stetoskop.info/Erektilna-disfunkcija-lecenje-4865-c19-content.htm?b6

- - - - - - - - - -

A ako nemas zelju za sexom onda ti je najverovatnije nizak testosteron. Mada mnogi antidepresivi deluju tako da skroz unistavaju sexualnu zelju, bar kako sam cuo od nekog.
 
pa kako...ajde kazi kako :rotf:

vidi...nemoj da razmishljash previshe o tome
opusti se
podji od toga da tebi treba biti lepo
i potrudi se da tako bude
ugodi sebi

Pa, kako bre slonce, on sebi vec ugadja, a to i jeste problem. Odbija da zivi, nece odgovornost, nece probleme i naravno, sve to spakuje u najjednostavniji problem, sex.
Naprotiv, treba da zivi i reskira, da se ne predaje nego da se bori.
 
Razmislj'o sam da li ovo da pricam......al' ko ga jebbe.....evo ovako......kljukam se godinama antidepresivima i uopste ne osecam potrebu za seksom. Kad prestanem da pijem lekove, desava se ista stvar. Ranije to nije bivalo. Mogu da masturbiram kada to pozelim ali nista spontano. Poenta je u sledecem......nisam nikakav jebbac da kazem kako privodim kuci zene.....povremeno platim nekoj zeni *******.......ali kad se digne i kad ga ubacim......posle deset sekundi on odmah pada !!!! Pritom osecam da me nesto zulja tih desetak sekundi kad krene seks i to mi smeta. A kad ga odmah iza toga uhvatim rukom i krenem sa masturbacijom, on se bez problema dize. Imam utisak da ga samo stezanje ruke stimulise a nikako vagina. Sta to moze da bude.....i zasto me zulja? PS. nemoj da me zajebbavate i da mi se smejte......vec vas vidim :lol:
na to jedini pravi odgovor moze da ti da doktor koji ti je odredio terapiju, i vazno je da njemu objasnis o cemu se radi

bolje da ne eksperimentises da ne napravis neki drugi problem, narocito da ne uzimas nista drugo od lekova i sl. dok ne proveris kako lekovi uzajamno deluju
 
Msm ako je tako, ja skontah da jeste onda nije ni čudo što mu se to događa...

Treba da priča s nekim psihićem... a što ne volim to da posavetujem iako je jedino logično, jer ko zna na koga tj na kakvog će lekara nabasati :/
 
na koga god da nabasa, idelano bi bilo da pita dvoje ili troje razlicitih, ali makar jednog za pocetak, uz obavezno pitanje o kombinaciji tih lekovima sa viagrom ili slicnim stvarima koje bi mogle da mu padnu na pamet
 
Antidepresivi nisu lekovi za smirenje. I bitno je ko ti ih je prepisao (cesto ih prepise lekar opste prakse bez detaljne dijagnostike). Najbolje bi bilo obratiti se psihoterapeutu.
Mada verujem da nas lozis.
 
na koga god da nabasa, idelano bi bilo da pita dvoje ili troje razlicitih, ali makar jednog za pocetak, uz obavezno pitanje o kombinaciji tih lekovima sa viagrom ili slicnim stvarima koje bi mogle da mu padnu na pamet

To jeste tačno. Al verovatno taj savet neće prihvatiti, svi se plaše psihića kao da je koljač a ne lekar msm gluposti

I plus se tripuju da neće kod državnog, a za privatnike nemaju para :/ pa godinama tapkaju u mestu

Nem pojma nek proba nešto, ovako će se uglibi u još veće probleme ako ne ode sada
 
Pa treba mu neko da čapri nešto, a ne da ga kljuka hemijom

- - - - - - - - - -

Al dobro ako to ne pomogne mož ga i kljuka

- - - - - - - - - -

Pa aktivna jašta jok mrtvo puvalo mu treba da se sarane skupa msm ono daj molim te
 

Back
Top