Ako mozete da mi pomognete da dobijem 10$

Wizzzz

Aktivan član
Poruka
1.057
Pozz ljudi. Neznam gde da otvorim ovu temu pa smatram da je ovo dobro mesto.
Ako bi neko mogao da mi pomogne da dobijem 10$ bio bih mu prezahvalan. Naime igram igricu Clash of Clans i trebaju mi gemovi za nju.
Postoji program freemyapps preko koga se skupljaju poeni, i kada se sakupi 3000 dobije se gift kartica za google play preko koga se kupuju gemovi za tu moju igricu.
Sve sto trebate da uradite je da otvorite ovaj link : https://m.freemyapps.com/share/email/94339150 preko vaseg androida ili iphone-a, preuzmete aplikaciju, ulogujete se i preuzmete jednu aplikaciju iz jezicka "offers" i pokrenete je 30-ak sekundi. Za ceo taj postupak vam treba 5 minuta max, a meni cete pomoci. Kada to uradite, ja cu dobiti 200 poena po osobi koja je to uradila i bicu blizi svom cilju od 3000 poena.


Hvala Vam u napred dobri ljudi
 
Berem ja visnje druze svaki dan. I visnje i tresnje, sa sela sam... Al ovo je 5 minuta posla za vas, a meni puno znaci

- - - - - - - - - -

Ovako dobijem kod za gift karicu i to je to. Drugi nacin je da otvorim racun u banci, pa da uplatim novac, pa da se cimam sa dokumentima i da cekam 20 dana za karticu. Pa onda od google playa za registraciju kartice, pa placanje odrzavanja racuna- Ne isplati se :confused:
 
Berem ja visnje druze svaki dan. I visnje i tresnje, sa sela sam... Al ovo je 5 minuta posla za vas, a meni puno znaci

- - - - - - - - - -

Ovako dobijem kod za gift karicu i to je to. Drugi nacin je da otvorim racun u banci, pa da uplatim novac, pa da se cimam sa dokumentima i da cekam 20 dana za karticu. Pa onda od google playa za registraciju kartice, pa placanje odrzavanja racuna- Ne isplati se :confused:

Skroz si me rastužio !
Čisto satr'o !
Na ništa sam se pretvorio....
 
Berem ja visnje druze svaki dan. I visnje i tresnje, sa sela sam... Al ovo je 5 minuta posla za vas, a meni puno znaci

- - - - - - - - - -

Ovako dobijem kod za gift karicu i to je to. Drugi nacin je da otvorim racun u banci, pa da uplatim novac, pa da se cimam sa dokumentima i da cekam 20 dana za karticu. Pa onda od google playa za registraciju kartice, pa placanje odrzavanja racuna- Ne isplati se :confused:

E, Vlado, nasla sam ti fin dzob, idi mesec dana u berbu i posle se mozes igras kolko otjes.
Maline su jednostavne za branje.


Moli da beru maline za 2.000, stan i hranu

U nevelikoj Ivanjici, koja broji više od 4.500 nezaposlenih i spada u treću grupu nerazvijenih opština u Srbiji - niko neće da bere maline.

 
Pozz ljudi. Neznam gde da otvorim ovu temu pa smatram da je ovo dobro mesto.
Ako bi neko mogao da mi pomogne da dobijem 10$ bio bih mu prezahvalan. Naime igram igricu Clash of Clans i trebaju mi gemovi za nju.
Postoji program freemyapps preko koga se skupljaju poeni, i kada se sakupi 3000 dobije se gift kartica za google play preko koga se kupuju gemovi za tu moju igricu.
Sve sto trebate da uradite je da otvorite ovaj link : https://m.freemyapps.com/share/email/94339150 preko vaseg androida ili iphone-a, preuzmete aplikaciju, ulogujete se i preuzmete jednu aplikaciju iz jezicka "offers" i pokrenete je 30-ak sekundi. Za ceo taj postupak vam treba 5 minuta max, a meni cete pomoci. Kada to uradite, ja cu dobiti 200 poena po osobi koja je to uradila i bicu blizi svom cilju od 3000 poena.


Hvala Vam u napred dobri ljudi


da bih ja nesto dobio od jedne takve slicne stvari,kojom se i ti bavis,moram da stavljam oglase i da se reklamiram svaki boziji dan.a ti bi da ti neko da nesto sad,odmah? ihh bre,ove mlade generacije,sve bi htele da im das na dlan,preko noci. pihh..
 
ja ne mogu da preuzimam aplikacije ali da kazem da je smesno kad naidje neko ko veruje da postoje dobri ljudi. svako gleda sebe vec 25 godina, od ukidanja socijalizma, ne postoje vise solidarnih ljudi. jedino da pita novaka djokovica, kad bi on pozvao ljude, svi bi potrcali to da urade :)
Preuzmes flash vpn, izaberes england server, udjes u freemyapps i imaces ponude.
A sta da kazem druze, ja jos nisam izgubio veru. Mada kako je krenulo....
Temu je oko 500 ljudi pogledalo, oko 80% ima android ako ne i vise, da je bar svaki peti to uradio...
 

Back
Top