Partner za putovanja

pics

Početnik
Poruka
14
Pošto mi devojka ne može putovati jer očekuje posao a jedan drugar ne zna šta hoće i gde da ide(menja dogovor svaki drugi dan),pokušao bih na forumu da pronađem saputnika...može i saputnica,više nas..kako se dogovorimo :)

Predloge slati porukom

Cheers
 
Na forumu samo sera.oratori. Ljudi koji putuju nadju saputnike i na stanici , vozu, busu, stopu, covek hoce malo unapred od tih kombinacija.
A mozda se to zove pi...... zene.....
U svakom slucaju ni penzosi ni vernici ni turisticka putovanja ne nude garanciju da je onaj koji sedi pored vas Dalaj Lama ili Mahatma Gandi...
 
Prijatelju, mislim da ovo nije pravo mesto za tvoju ideju jer ovde mozes da dobijes samo *mnogo duhovite* savete dezurnih pametnjakovica i pljuvaca koji izgleda nonstop vrebaju cekajuci da bilo koga i bilo ciju ideju ismejavaju svojim jalovim cinizmom jer izgleda nizasta drugo i nisu sposobni. Zato ti savetujem (ako slucajno ne znas ) da postavis ovakvu istu tvoju poruku na sajt klubputnika.org a mozda i na sajt putovanja.info (cak i na ana.rs - zenski forum) u okviru cijih foruma postoji podtema upravo namenjena ljudima u tvojoj situaciji koji se udruzuju radi odlaska na putovanje.A atmosfera je (posebno na *klubuputnika*) za razliku od ovdasnje vrlo prijatna i oslobodjena otrovnog cinizma i zlonamernog pametovanja. Zelim ti srecu u trazenju saputnika
p.s. Nadam se da pominjanjem naziva ovih sajtova nisam prekrsio neko forumsko pravilo. Ako jesam neka ih moderatori obrisu
 
Poslednja izmena:
Prijatelju, mislim da ovo nije pravo mesto za tvoju ideju jer ovde mozes da dobijes samo *mnogo duhovite* savete dezurnih pametnjakovica i pljuvaca koji izgleda nonstop vrebaju cekajuci da bilo koga i bilo ciju ideju ismejavaju svojim jalovim cinizmom jer izgleda nizasta drugo i nisu sposobni. Zato ti savetujem (ako slucajno ne znas ) da postavis ovakvu istu tvoju poruku na sajt klubputnika.org a mozda i na sajt putovanja.info (cak i na ana.rs - zenski forum) u okviru cijih foruma postoji podtema upravo namenjena ljudima u tvojoj situaciji koji se udruzuju radi odlaska na putovanje.A atmosfera je (posebno na *klubuputnika*) za razliku od ovdasnje vrlo prijatna i oslobodjena otrovnog cinizma i zlonamernog pametovanja. Zelim ti srecu u trazenju saputnika
p.s. Nadam se da pominjanjem naziva ovih sajtova nisam prekrsio neko forumsko pravilo. Ako jesam neka ih moderatori obrisu

Nisam očekivao ovoliko komentara koji dovoljno govore o onima koji su ih postavili i na forumu istresaju svoje frustracije i komplekse,jednostavno sam kopirao baš sa putovanja.info i njihovog foruma temu.

Napisao sam i da se šalju poruke u inbox a moderatori nisu radili svoj posao i brisali "duhovite" dosetke,nego su po ko zna koji put pokazali da je narod u Srbiji pun otrova.

Šteta što je Krstarica forum leglo takvih osoba.
 
Cao drustvo,

Zbog studentskih i poslovnih obaveza nisam mogla da se uskladim sa prijateljima oko letovanja,

Imam 23 godina, Zivim u beogradu,Zelela bih da krenem od sredine jula pa najkasnije pocetka avgusta da se krene. na 5-7-10 dama koliko Vama odgovara

Ne neka bas skupa mesta, Crna Gora , Grcka i slicno dolaze u obzir

Bilo bi lepo da se sa mogucom saputnicom nadjem pre organizovanja letovanja cisto da se upoznamo,

Javite se :)

ostavljam vam moj instagram profil pa me i tu mozete kontaktirati da vidite da sam stvarna :Dhttps://www.instagram.com/lazarevic_j/?hl=en
 

Back
Top