Ljubavna inteligencija

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.303
..Veoma rasprostranjena zabluda je da smo ili racionalni ili emotivni. Emocionalna inteligencija je, najjednostavnije rečeno, skladno funkcionisanje razuma i osećanja.Koliko ste u realu ljubavno inteligentni?..
...Do koje mere želite upoznati ljubavnog partnera a da ne izložite svoje srce nepotrebnom riziku?...
 
Svi su se mnogo prokurvili dragi Sinmbade.I zene i muskarci generalno..........Svi bi znas da se .ebu al" da im ne uđe.Ljubav nije na cijeni danas nikako,zato je dobro cuvaj i daj samo onima koji to zasluzuju................Valjda ce jednom doci i nase vrijeme...................
 
Svi su se mnogo prokurvili dragi Sinmbade.I zene i muskarci generalno..........Svi bi znas da se .ebu al" da im ne uđe.Ljubav nije na cijeni danas nikako,zato je dobro cuvaj i daj samo onima koji to zasluzuju................Valjda ce jednom doci i nase vrijeme...................
..u pravu si, veliki i iskreni ljubac za tebe za ovaj iskren post..

- - - - - - - - - -

Ne bih znao, verovatno ne previse.
Ja sam od onih koji hoce da upoznaju ljubavnog partnera, a da se ne izlazem riziku, ali to tako obicno ne moze.
...pa ne može baš uvek,kažu da te riba prokuži za tri sekunde..
..ne znam na osnovu čega tako brzo,u te tri sekunde joj se ili svidiš ili ne...
...verovatno im je emotivna inteligencija na višem nivou od našeg..
 
..Veoma rasprostranjena zabluda je da smo ili racionalni ili emotivni. Emocionalna inteligencija je, najjednostavnije rečeno, skladno funkcionisanje razuma i osećanja.Koliko ste u realu ljubavno inteligentni?..
...Do koje mere želite upoznati ljubavnog partnera a da ne izložite svoje srce nepotrebnom riziku?...

Veoma sam emotivno racionalan.Tacnije,ne upustam se u nikakve kombinacije za koje sam siguran da od njih nece biti nista i da na kraju mogu ispasti samo - :ovca:
 
..Veoma rasprostranjena zabluda je da smo ili racionalni ili emotivni. Emocionalna inteligencija je, najjednostavnije rečeno, skladno funkcionisanje razuma i osećanja.Koliko ste u realu ljubavno inteligentni?..
...Do koje mere želite upoznati ljubavnog partnera a da ne izložite svoje srce nepotrebnom riziku?...

Znam samo da nikada nisam uspela srce da zastitim od rizika...
 

Back
Top