Hrkanje:(

disney_girl

Obećava
Poruka
79
Eh,ovo vise nema smisla...Cak smo se i posvadjali zbog toga....:(Elem, sa deckom sam nesto vise od 4 meseca...Par puta sam pokusala da spavam kod njega(mislim bukvalno na spavanje, ono zzzzzzz:)) ali nije islo, jer....zakljucujete i sami, on nenormalno hrce!A zasto hrce?!Jer ima sta ti ja znam koji problem sa nosom, neku krivu kost cini mi se.A ja, navikla da zaspim u tisini, kad je oko mene buka, bye bye spavanju...A on testerise i testerise...Stavljao je neke kapi ma sve i svasta ali ne pomaze...Sad,moj stric je imao nesto slicno, neki takav problem sa nosem i operisao je pa je sve bilo bolje.Ali ja ne zelim njega da teram da se zbog toga operise, iako oboje uvidjamo da je to problem, jer meni vise ne pada na pamet da se maltretiram i pokusavam da zaspim kod njega.Ne znam ni sama zasto sam postavila ovu temu, valjda u nade da ce mi neko preporuciti neko magicno sredstvo koje uklanja hrkanje...Ima li ga??(lepo kaze moja mama..."zbog hrkanja su se brakovi razvodili":)))
 
dr:
Nista, ne ginu ti odvojene spavace sobe ako veza preraste u brak.
čak, a kada dođe do braka?
mislim da je jedam od razloga za razvod braka i hrkanje partnera.
mislim kao opravdani razlog.
ma sestro slatka,dve šerpanje pa mu lupi iznad glave, svaki put kad zahrče, da vidiš kako ima da ide na operaciju ko bela lala zabog nespavanja:mrgreen:
 
Ma udri bitangu !! :) :)
Makar ga nateraj da poseti ORL lekara i reci mu da hrkanje ne mora biti jedini problem usled devijacije ( ako je ona u pitanju ).
Pozdrav
 
Evo ti jedan prirodni lijek dok ne ode na operaciju. U prostoriji u kojoj spavate postavi na tanjirić glavicu crvenog luka izrezanu na četvrt, mislim možda zvuči bezveze, ali radi (doduše neznam da li 100%) bar je kod mene funkcionisalo, a i ne smrdi nešto naročito. Recept je provalila neka švabica koja poslije dvije laserske operacije nije bila zadovoljna, eterična ulja iritiraju sluzokožu i izazivaju pojačano lučenje koje opet dovodi do smanjenja hrkanja.
 
Hvala svima na tako srdacnim odgovorima:))Pored vas on ne bi ostao ziv(A vala i zasluzio je:))Dzabe, lupala ja svim i svacim, budila ga, gurala, a hrce na koju god stranu da se okrene...I kad ga probudim on pita "sta je bilo", ja kazem "hrces", a on mi stalno odgovara "ne hrcem, ne hrcem, nisam spavao":(da daaaaaaaaa!I okrene se i oper zahrce!!!Pikax, dobra ideja, to za lekara, pokusacu!Meni do sad u glavi bila samo operacija:)Koja je verovatno i jedino resenje,al...bolje da mu to lekar kaze nego ja:)Jos jednom, hvala svima slatko sam se nasmejala:)Intra, jel taj luk treba da se przi, ili samo tako da stoji??Ne znam, ali mozda je to dobro kada je zapusen nos ili nesto slicno...mada...vredi probati...al s druge strane ako ne pomogne, eto meni jos jedne neprospavane noci:(
 
Evo jos jednog recepta: zameni decka nekim koji ne hrce. Zezam se, naravno!
Ja takodje imam problem sa hrkanjem i resio sam ga sasvim slucajno. Pre godinu ili dve, doneo sam sa mora - more tj. morsku vodu radi inhaliranja jer sam imao problema sa sinusima. I tako...
Ja to radio pred spavanje i primeceno od strane moje tadasnje devojke da ne hrcem.
Eto, neka proba tu, manje invazivnu metodu, pa ako i to ne pomogne ni malko onda pod noz i(li drveni) cekic:-)))
 

Back
Top