Veći su "grešnici" vernici nego ateisti

Đavo iz raja

Obećava
Poruka
55
Ako pogledamo malo bolje stvari možemo jasno videti da su vernici veći "grešnici" od ateista. Zašto? Zato što su oni u ime religije činili svakakve gluposti, a ateisti nikoga nisu dirali, samo su stajali, i stoje, pri svom stavu, nikoga ne ugrožavaju.

Znamo dobro šta je katolička (i još neke) crkva radila naučnicima koji bi se slagali sa tezom da je svemir beskonačan, da je Zemlja okrugla i sl.

Vernici, razmislite malo o ovome... Šta bi bog (ako postoji) uradio sa vernicima, popovima, biskupima, koji su naređivali da se ubije čovek samo zato što se slagao sa nečim sa čime se oni ne slažu, zar to nije sloboda izbora i govora? Pa samu slobodu izbora "je dao bog Adamu i Evi", pa kad su se odrekli boga kasnije...

Vidite, ipak ste vi "grešniji" od nas. :mrgreen:

P.S. Izvinjavam se za grešku u naslovu "Veću su "grešnici" vernici nego ateisti", treba naravno da stoji "Veći". Pozz.
 
Poslednja izmena:
... a ateisti nikoga nisu dirali, samo su stajali, i stoje, pri svom stavu, nikoga ne ugrožavaju...


sRXCSxQ.jpg


Jozef Staljin - ateista - odgovoran za oko 23 000 000 smrti.

mao_cedung1.jpg


Mao Cedung - ateista - odgovoran za oko 78 000 000 smrti.

Hitler dođe tek bedno treće mesto po broju žrtava.







Onda atista sa iole malo mozga može da kaže hurr durr, ali to je deo njihove ljudske prirode i nema veze sa ateističkim diskursom. Onda ja mogu da kažem hurr durr, ali i inkvizicija, krstaški ratovi etc imaju nemaju veze sa hrišćanskim diskursom, i onda možemo da se šćeramo.
 
Ako pogledamo malo bolje stvari možemo jasno videti da su vernici veći "grešnici" od ateista. Zašto? Zato što su oni u ime religije činili svakakve gluposti, a ateisti nikoga nisu dirali, samo su stajali, i stoje, pri svom stavu, nikoga ne ugrožavaju.

Znamo dobro šta je katolička (i još neke) crkva radila naučnicima koji bi se slagali sa tezom da je svemir beskonačan, da je Zemlja okrugla i sl.

Vernici, razmislite malo o ovome... Šta bi bog (ako postoji) uradio sa vernicima, popovima, biskupima, koji su naređivali da se ubije čovek samo zato što se slagao sa nečim sa čime se oni ne slažu, zar to nije sloboda izbora i govora? Pa samu slobodu izbora "je dao bog Adamu i Evi", pa kad su se odrekli boga kasnije...

Vidite, ipak ste vi "grešniji" od nas. :mrgreen:

P.S. Izvinjavam se za grešku u naslovu "Veću su "grešnici" vernici nego ateisti", treba naravno da stoji "Veći". Pozz.

Ne ateisti nikoga nisu dirali osim sto su po zavrsetku rata na prostou Balkana istrebili jedno 250 000 srba u ime bratstva i jedinstva,oduzimali imovinu svakakva zla cinili,i dan danas imamo posledice toga,a najgore je sto su srbima oduzeli pravo da budu to sto jesu.Dakle ateisti su najgore zlo.
 
Ne ateisti nikoga nisu dirali osim sto su po zavrsetku rata na prostou Balkana istrebili jedno 250 000 srba u ime bratstva i jedinstva,oduzimali imovinu svakakva zla cinili,i dan danas imamo posledice toga,a najgore je sto su srbima oduzeli pravo da budu to sto jesu.Dakle ateisti su najgore zlo.

To sa oduzimanjem nema veze ni sa vernicima ni sa ateistima, otimanje su radili svi. Kad je interes u pitanju niko te ne pita verujes ili ne verujes u boga nego samo davaj, davaj.....
 
To sa oduzimanjem nema veze ni sa vernicima ni sa ateistima, otimanje su radili svi. Kad je interes u pitanju niko te ne pita verujes ili ne verujes u boga nego samo davaj, davaj.....

Pa nisi pratio ovaj u uvodnom postu kaze kako su oni jadni samo stalali nevini...oce to.

- - - - - - - - - -

Хитлер је био верник стално је говорио о Богу и називао га је креатором. Према хриишћанству је гајио мржњу и презир.

Hitler je bio okultista i imao svoje krugove,dakle nije bio uopste pozitivan lik.
 
Pa nisi pratio ovaj u uvodnom postu kaze kako su oni jadni samo stalali nevini...oce to.

- - - - - - - - - -



Hitler je bio okultista i imao svoje krugove,dakle nije bio uopste pozitivan lik.
Исус Навин је био први масовни убица и геноцидаш коме је директно наређивао Бог. Гори од Хитлера милијарду пута.
 
Zanimljivo je kako se izvlačite na to da je Staljin ubio mnogo, Tito... i ostali. Ja nisam njihov pristalica jer nisam komunista. E pokazali ste da ste neobrazovani kad ste komuniste i ateiste svrstavali u isto. Nije ateista komunista, i ne mora komunista da bude ateista. Vi ne znate šta je komunizam uopšte.

Vi meni pokazujete 3, 4 osobe, a ja ne znam ni sam koliko popova, biskupa i ostalih bla bla bla mogu da vam navedem što su na lomaču spaljivali ljude (naučnike) koji su govorili realnost - Zemlja je okrugla, svemir je beskonačan. Onda, svi ratovi koji su vođeni vođeni su radi širenja religije. Zamislite kad niste smeli reći da je Zemlja okrugla jer bi vas ubili, pa zar bog ne reče da je dao izbor Adamu i Evi i onda su se oni slobodno, svojevoljno, odrekli njega.

Ne lupetajte.

- - - - - - - - - -

Koji PS ?
Di da ga nađem, vampiru !?
E, jesi neki gursuzlija, ti !

Screenshot_1.png

Što si opasan, evo vidi sliku.

- - - - - - - - - -

Ja vam kažem opet da nisam pristalica Tita, ne smatram ga dobrim uopšte. To što je on radio nije zato što je ateista, već zato što je komunista i mason.

"Mnogo su zla ateisti učinili"... Šta ćemo sa ovima što su ubijali naučnike koji bi rekli istinu?
 
Ako pogledamo malo bolje stvari možemo jasno videti da su vernici veći "grešnici" od ateista. Zašto? Zato što su oni u ime religije činili svakakve gluposti, a ateisti nikoga nisu dirali, samo su stajali, i stoje, pri svom stavu, nikoga ne ugrožavaju.

Znamo dobro šta je katolička (i još neke) crkva radila naučnicima koji bi se slagali sa tezom da je svemir beskonačan, da je Zemlja okrugla i sl.

Vernici, razmislite malo o ovome... Št
a bi bog (ako postoji) uradio sa vernicima, popovima, biskupima, koji su naređivali da se ubije čovek samo zato što se slagao sa nečim sa čime se oni ne slažu, zar to nije sloboda izbora i govora? Pa samu slobodu izbora "je dao bog Adamu i Evi", pa kad su se odrekli boga kasnije...

Vidite, ipak ste vi "grešniji" od nas. :mrgreen:

P.S. Izvinjavam se za grešku u naslovu "Veću su "grešnici" vernici nego ateisti", treba naravno da stoji "Veći". Pozz.
Pa ako nisi znao, mi zivimo u pretezno pravoslavnoj, a ne katolickoj zemlji, pa ne znam kome pises. Moga si ovo komotno na pdf. "katolicizam" da prebacis.
 

Back
Top