ja vam kazem a vi mi nevjerujete
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: ja vam kazem a vi mi nevjerujete

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ja vam kazem a vi mi nevjerujete

http://www.americandaily.com/article/8266

posttoje Bosnjaci i Bosnjakinje pravoslavne vjere..evo vam dokaza...chitaj..!!!!!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano Re: ja vam kazem a vi mi nevjerujete

... ендемски СИФИЛИС !
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

ti ciri iz nosa

Primećen član slayer (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

То што себе неко назива Православним бошњаком не значи да постоји. Ја могу да се изјасним као Србин Будистичке вероисповести итд... Али фора је у томе што нико не признаје Бошњачку нацију сем вас и што вас формално на тв-у називају тако. Сви знају да сте стари пар година. А не да је смејурија правити нацију у 21. веку него је за виц. До пре 7 ,6,5,4,3 године си био муслиман,сада си бошњак можда ћеш за коју годину бити неке друге нације...
    С вером у бога, слобода или смрт!!!

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vispak obrisi spermu iz ociju i uzmi viljuske pa izostri pogled. E onda dodji ovde, pa ces stvarno biti slepac i sazalicemo se.

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

У суштини ја бих вас прва признала само када бисте били људи и признали,да сте потурице. Е,онда можемо разговарати. Бошњаци су Срби који су се пре 100-200 година потурчили.
    Ја сам БОСАНКА,СРПКИЊА, ЗНАЧИ ЈА САМ СРБИН ИЗ БОСНЕ.
    Као што имамо Хрвате из Босне,муслимане из Босне...
    Једним именом Босанце

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Citat Original postavio vispak
    http://www.americandaily.com/article/8266

posttoje Bosnjaci i Bosnjakinje pravoslavne vjere..evo vam dokaza...chitaj..!!!!!
    А ти гласови које чујеш на којем језику ти причају
    “Mors tua, vita mea”

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio slayer
    У суштини ја бих вас прва признала само када бисте били људи и признали,да сте потурице. Е,онда можемо разговарати. Бошњаци су Срби који су се пре 100-200 година потурчили.
    Ја сам БОСАНКА,СРПКИЊА, ЗНАЧИ ЈА САМ СРБИН ИЗ БОСНЕ.
    Као што имамо Хрвате из Босне,муслимане из Босне...
    Једним именом Босанце
    ma nije nikakav problem sto si ti srbin/srpkinja iz Bosne..problem je u tome sto vi hocete da ste konstitutivni narod..e to ce biti malo teze..vi se samo remetilacki faktor..vidis kako ova Bosnjakinja lijepo zacepi usta ovoj amerikanki...pa joj kaze;Srija je na Balkanu povela cetiri rata..ali vasa najveca glupost je tvrdnja ovih dana..da su srbi autohtoni narod drzave Bosne..ovo je glupost svemirskih razmjera..

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

ma nije nikakav problem sto si ti srbin/srpkinja iz Bosne..problem je u tome sto vi hocete da ste konstitutivni narod..e to ce biti malo teze..vi se samo remetilacki faktor..vidis kako ova Bosnjakinja lijepo zacepi usta ovoj amerikanki...pa joj kaze;Srija je na Balkanu povela cetiri rata..ali vasa najveca glupost je tvrdnja ovih dana..da su srbi autohtoni narod drzave Bosne..ovo je glupost svemirskih razmjera..
    vispak, gnjavator: onaj debil JeBoTito vam priznao status naroda i konstitutivnosti i ti se sada ovde raspištoljio: Nema više juge, nema tileta, nema AVNOJ-a, nema tih odluka, nema samoupravljanja, nema komunizma...adios.....
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fosilvaso
    vispak, gnjavator: onaj debil JeBoTito vam priznao status naroda i konstitutivnosti i ti se sada ovde raspištoljio: Nema više juge, nema tileta, nema AVNOJ-a, nema tih odluka, nema samoupravljanja, nema komunizma...adios.....
    i srbi su priznali jer su svi bili oko njega

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

i srbi su priznali jer su svi bili oko njega
    gnjavator! ako smo i priznali, to je vredilo do raspada juge-pljuge...Paralela: Ako ti nije poznato proveri: U Nemačkoj je raspadom Trećeg Rajha prestao i zakon o Žutim zvezdama, a mislim da ga niko nije izričito ukinuo.....

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio fosilvaso
    gnjavator! ako smo i priznali, to je vredilo do raspada juge-pljuge...Paralela: Ako ti nije poznato proveri: U Nemačkoj je raspadom Trećeg Rajha prestao i zakon o Žutim zvezdama, a mislim da ga niko nije izričito ukinuo.....
    NAROD JE NAROD A ZVEZDE SU ZVEZDE..LUPAS GLUPOSTI

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

NAROD JE NAROD A ZVEZDE SU ZVEZDE..LUPAS GLUPOSTI
    da,da...I Kurdi su narod, malo stariji od tiletovih novokomponovanih bošnjaka i eto, niko im ni ne pomišlja dati/priznati status naroda, a kamoli državu.....A koliko su Jevreji čekali da imaju svoju državu......Vi ste malo pevali: Druže Titio, mi ti se kunemo, i odma' bi državu...Malo Morgen....

Primećen član
    Učlanjen
    21.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio КиМ
    А ти гласови које чујеш на којем језику ти причају
    koji glasovi..ne chujem nikakove glasove..o chemu ti bulaznish

Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

oni glasovi za koje misliš da dolaze iz zvučnika kompjutera!!??

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Ма шејтан који те убедио да си бошњак, мора да долази од некуд, ОРМАРА,ЗВУЧНИКА,ИСПОД КРЕВЕТА
    “Mors tua, vita mea”

Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Ма човјече црни,шта ми хоћемо??? Ко нас ишта пита??? А и ти нашо паметну цуру за пример,МИСИЦУ... Можеш ти хтети да Босна буде бошњачка,а ја да буде српска. Припашће ономе како политичке силе одлуче и како њима одговара.
    Ево искрено да ти кажем... Ја сам из Сарајева,сви су ми се борили у рату,доста фамилије побијено,ја свашта проживјела,а и све смо изгубили. Када је потписан Дејтон,све је отишло у П.М. Националиста сам велики али стварно не мрзим ни муслимане ни Хрвате,и ви сте исто преживели што и Срби. Ја Србију и Србијанце волим,не пљујем бунар из кога воду пијем али волела бих да се вратим својој кући,што наравно није могуће. Препирем се са тобом јер ме нервира што ви сви муслиман и Хрвати драмите и лупате глупости као да у рату пушке нисте узели. Мржња вам је стварно огромна... Ја се у животу нисам радовала ни једној жртви,а знам да би сте се ви радовали да ми сви помремо,није вам жао ни децу да убијате.
    Као ми смо започели рат,аххххааааа,мало сутра. Сви знају ко је профитирао од рата. Америка се напродавала оружја само тако. Ту причу како је Босна напредна и тако то можеш продавати Србијанцима али мени не. Сва фамилија ми је у Босни,а такође сам у контакту и са пријатељима који нису Срби. Хлеба бре народ нема да једе, Једину помоћ коју добијате је з атренирање муџахедина и грађење џамија. То вам напунити стомаке неће. А што се тиче Срба и ратовања,у току рата освојили смо већину Босне,а и Шиптара не би било сада да се Америка није упетљала. Америка је превилики залогај за нас. А сада нам се ви и Шиптари подсмевате због тога. Мислиш да вас Амери воле,не залуђуј се,браниће вас док им то буде одговарало. Сви смо пре рата имали нормалан живот,куће,породице. Свако је изгубио нешто,мали број људи добио. Србе из Босне никада нећете отерати и никада се неће називати бошњацима и ти то врло добро знаш. Тако да у принципу нико ништа није добио...
    А и овде се џаба смарамо и пљујемо по форуму,ништа не мењамо. Ако дође до рата,онда ћемо се препуцавати...

Slične teme

1. Da li da mu kazem?
    Autor Milena26 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.10.2004., 15:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •