DJACI III BEOGRADSKE GIMNAZIJE U BORDELU

S

Sizzlym

Gost
Ne znam da li ste chuli ali doziveli smo skandal na exkurziji u Italiji:evil::evil::evil:.
Swe je od pocetka bilo lose organizovano,svuda smo kasnili po 4,5 sati u hotel bismo stizali u jutarnjim casovima.
Kad smo bili u Veneciji pokisli smo do gole koze,I vozili se natrag za hotel 6 sati mokri bez stajanja,pola skole se razbolelo ukljucujuci i mene!:cry::cry:

Ali kap koja je prelila casu je def bila cinjenica da kada smo najzad stigli u hotel u Rim u 4 ujutru sa zakasnjenjem od 5 sati shvatili smo da je katatrofa.Nalazio se na 3. i 5. spratu(nisam znala da tako nesto postoji)...kada smo se popeli na sprat na koji smo trebali da budemo smesteni na vratima je pisalo radi vase bezbednosti zakljucavajte vrata-nisu mogla da se zakljucaju.Vrata od soba takodje nisu mogla ni da se zakljucaju ni da sezatvore,sve je bilo odvratno prljavo i smrdljivo,nije bilo vode...
Celu noc i sutrasnji dan smo proveli razmisljajuci sta da radimo i nismo uopste spavali 48sati...
Nas 14 je spavalo u cetvorokrevetnoj sobi,nismo smeli da izadjemo iz sobe posto nismo smeli da ostavimo stvari da nas ne bi pokrali, a i zato sto je na spratu bio covek koji nam je pretio da ako ne prestanemo da se deremo bice bang,bang:!:

NAJGORE ISKUSTVO U MOM ZIVOTU !!!!
 
Sizzlym:
Ne znam da li ste chuli ali doziveli smo skandal na exkurziji u Italiji:evil::evil::evil:.
Swe je od pocetka bilo lose organizovano,svuda smo kasnili po 4,5 sati u hotel bismo stizali u jutarnjim casovima.
Kad smo bili u Veneciji pokisli smo do gole koze,I vozili se natrag za hotel 6 sati mokri bez stajanja,pola skole se razbolelo ukljucujuci i mene!:cry::cry:

Ali kap koja je prelila casu je def bila cinjenica da kada smo najzad stigli u hotel u Rim u 4 ujutru sa zakasnjenjem od 5 sati shvatili smo da je katatrofa.Nalazio se na 3. i 5. spratu(nisam znala da tako nesto postoji)...kada smo se popeli na sprat na koji smo trebali da budemo smesteni na vratima je pisalo radi vase bezbednosti zakljucavajte vrata-nisu mogla da se zakljucaju.Vrata od soba takodje nisu mogla ni da se zakljucaju ni da sezatvore,sve je bilo odvratno prljavo i smrdljivo,nije bilo vode...
Celu noc i sutrasnji dan smo proveli razmisljajuci sta da radimo i nismo uopste spavali 48sati...
Nas 14 je spavalo u cetvorokrevetnoj sobi,nismo smeli da izadjemo iz sobe posto nismo smeli da ostavimo stvari da nas ne bi pokrali, a i zato sto je na spratu bio covek koji nam je pretio da ako ne prestanemo da se deremo bice bang,bang:!:

NAJGORE ISKUSTVO U MOM ZIVOTU !!!!

...па и то је едукативно :mrgreen::wink:

...кад се сетим како смо у Атини на матурској, залутали у кварт са курвама, џанкијима...а све то 300 м од Омоније.:lol:
 
ma sve mi to zvuči kao gomila razmažene dečurlije
u ostalom juth hosteli su uvek u nekim bednim krajevima grada..
neretko u ulicama "crvenih svetala"
što se meni desilo u lisabonu:p
so what?

a što je taj čovek pretio bang bang..
vi ste klinci nevaspitani, dernjate se i ponašate kao da ste rasli na planini.
pa šta ako ste pokisli?
 
xpajamacax:
ma sve mi to zvuči kao gomila razmažene dečurlije
u ostalom juth hosteli su uvek u nekim bednim krajevima grada..
neretko u ulicama "crvenih svetala"
što se meni desilo u lisabonu:p
so what?

a što je taj čovek pretio bang bang..
vi ste klinci nevaspitani, dernjate se i ponašate kao da ste rasli na planini.
pa šta ako ste pokisli?

kao prvo hotel je bio na 5. min od Spanskog trga..
kao drugo nismo razmazeni samo smo trazili vodu da mozemo da se istusiramo io krevet da mozemo da spavamo,cak nam i prljavstina ne bi ni smetala da smo mogli da izadjemo a da znamo da nam niko nece nista ukrasti i
kao trece nisi bila tamo tako da...
 
ma pravite problem tamo gde ga nema!
ej bili ste na ekskurziji u italiji !!!
znaš li ti kako je to super stvar?
i zbog jednog noćenja dižete frku?
šta bi radili da ste bili na ekskurziji u Splitu '91?
ajde bre, ne kaki.
ja sam celu evropu proputovala sa rancem na leđima pola puta autostopom.
nas dve tačnije.
kada bih ti pričala da sam i picajzle zaradila u jednom hotelu....
ma strava ste prošli:p
pa zamisli da ste kao moje generacije išli na ekskurziju u Pulu u januaru?
kada nema ništa da se vidi , čak je i arena zatvorena!!!
vadi slike i gledaj kako ti je bilo lepo, šta si se dovatila te jedne noći?
ajde bre zamisli samo da te čeka porođaj jednog dana:p
i ostanak u bolnici...eeee to je horor...nema vode...prljavo....
 
naravno da nije nista strasno. pa to je ekskurzija, niste isli na letovanje, pa ni tada ne bi trebalo da zanovetate. to je samo jedno iskustvo vise, nista strasno. ja sam letos takodje bila u italiji i imala vrlo lose iskustvo u italiji, ali nikako nisam dosla ovde da kukam, nego sada to prepricavam kao dogodovstinu, koju cu verovatno pamtiti do kraja zivota.
mislim, sta sad, valjda u tim vasim godinama parola treba da bude "vazno je samo dobro se zezati", a ne "jao, fuj, jao sta cu sad, kuku-lele, mama help..."
a ja i mislim da ste se vi dobro zezali, cim vam je cika pretio :)
 
Kakav je to bordel ako je vas 14 spavalo u četvorokrevetonoj sobi?
:mrgreen:
Preko beogradskih turističkih agencija, dobićete uvek hotele u zanimljivim zonama, ili su bordeli, ulice bordela, ili su radnički kampovi na periferiji. Prvo je, naravno, bolja varijanta. Prvi put kada sam putovao u Pariz, pre deset godina, hotel mi je bio na Pigalu, al' mi je i Moulin Rouge bio ispred nosa.

Najgore je kada ti se zalomi loša organizacija putovanja, a to se obavezno dešava na grupnim putovanjima, kada putuje više od jednog busa. Rekord mi je 36 sati iz Soluna, išlo je 8 autobusa...:lol:

 
xpajamacax:
ma daj, baš se plašim da su se klinci sekirali za cenu:p
možda što su potrošili dzeparac:p
jel obere gde si ti išao na ekskurzije?
ja jednom u budvi,demolirali ceo hotel avala...i posle se žalili na klopu:shock:

nas su najdalje odveli do grcke...al se nikad nismo zalili :)
i da dodam da sam sad releativno pristrasan, s ozbirom da je sestra sada tamo preko te iste agencije....
 
Ljuba82:
...па и то је едукативно :mrgreen::wink:

...кад се сетим како смо у Атини на матурској, залутали у кварт са курвама, џанкијима...а све то 300 м од Омоније.:lol:


Ja sam isto sluchajno zalutala u taj kvart(mislim da je to taj) kad sam sa drugaricom trazila Arheoloshki muzej jer su nam tamo bili parkirani busevi...Hmmm....zanimljivo iskustvo.....
 
xpajamacax:
pa dobro omonija i jeste "onaj "trg:p
centar atine je sintagma square:p
a omonija mu dođe kao naša karađorđeva street:p

...не може баш тако да се каже. Центар тј. најлепше зграде, најрепрезентативнији део (ако не рачунамо Акропољ) је потез од Синтагме до Омоније...значи неких 15, 20 мин пешке. А сад што сам видео неког џанкија како се у сред бела дана боде на Омонији...ебга...као што се свашта дешава на калишу.

IvAnA:):
Ja sam isto sluchajno zalutala u taj kvart(mislim da je to taj) kad sam sa drugaricom trazila Arheoloshki muzej jer su nam tamo bili parkirani busevi...Hmmm....zanimljivo iskustvo.....

...и јесу ли вам нудили услуге као нама? :) ...sex my friends, sex...:lol:
 
xpajamacax:
ma sve mi to zvuči kao gomila razmažene dečurlije
u ostalom juth hosteli su uvek u nekim bednim krajevima grada..
neretko u ulicama "crvenih svetala"
što se meni desilo u lisabonu:p
so what?

a što je taj čovek pretio bang bang..
vi ste klinci nevaspitani, dernjate se i ponašate kao da ste rasli na planini.
pa šta ako ste pokisli?

Ma daj,to nije njihov hir,stvar je toliko ozbiljna da je bila otprilike medju prvim vestima u udarnim dnevnicima,a i koliko sam chula na vestima ambasada i konzul u Rimu su morali da intervenishu,i potvrdili su da su uslovi u kojima su bili smeshteni katastrofalni....
 

Back
Top