umisljeni zemljotres u toku spavanja
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: umisljeni zemljotres u toku spavanja

Aktivan član aleksandarhakler1992 (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano umisljeni zemljotres u toku spavanja

ponekad dok spavam,probudim se,mrdam glavom i imam osecaj da se sve okrece oko mene.i to bas onako,dosta jak osecaj.i krevet se mrda i sve,bas onako kao neko talasanje,kao pravi zemljotres.tako se probudim na par sekundi i odmah opet zaspim.mislim da je to samo neka umna imaginacija i voleo bih da znam kako se to strucno zove i zasto se desava,ako uopste postoji naziv za to.takodje,ako se to jos nekome desilo,neka napise. (par puta sam ujutru proveravao vesti u vezi zemljotresa,ali naravno,nije bilo ni jednog)
    Poslednji put ažurirao/la aleksandarhakler1992 : 13.06.2015. u 23:11

Domaćin
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: umisljeni zemljotres u toku spavanja

Meni se to desavalo,ali to nije nikakva imaginacija.

Veoma poznat VERTIGON (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1433

ja sanjam nesto malo drugacije, sanjam da se klizam i ono padnem. i cimnem se u snu.
    ja nisam znao da to radim, ali me bivsa devojka par puta probudila kada sam to uradio u snu i mogao sam da se setim sta sam sanjao. ustvari svaki put sam sanjao samo jedno, klizanje.
    sto je zanimljivije, ja ne klizam, niti me to uopste zanima. u zivotu nisam bio u klizaljkama cak ni da probam.
    Hell is empty and all the devils are here. (William Shakespeare)
    openDemocracy/free thinking for the world

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6171

to su neke podzemne vode,mora krevet da se pomeri
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Ističe se RoadSD (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Osecaj padanja ili propadanja u trenutku utonjavanja u san nije retka pojava...
    Nesto slicno vrtoglavici i osecaju gubljenja ravnoteze(nema ni gore ni dole) sam imao kada sam kao klinac nasao i pusio neke dedine ubudjale cigare, ko zna kakve su gljivice imale po sebi.... Jesi li skoro pusio budjave cigare?

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    203

Негде прочитах да се то дешава зато што ти је запушена нека од чакри
    haberin yok; affettim seni.

Iskusan sumara (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    155

ponekad dok spavam,probudim se,mrdam glavom i imam osecaj da se sve okrece oko mene.i to bas onako,dosta jak osecaj.i krevet se mrda i sve,bas onako kao neko talasanje,kao pravi zemljotres.tako se probudim na par sekundi i odmah opet zaspim.mislim da je to samo neka umna imaginacija i voleo bih da znam kako se to strucno zove i zasto se desava,ako uopste postoji naziv za to.takodje,ako se to jos nekome desilo,neka napise. (par puta sam ujutru proveravao vesti u vezi zemljotresa,ali naravno,nije bilo ni jednog)
    Da li ti se to desava i kad si budan? Posebno kad se ujutro probudis da imas te vrtoglavice,ako je tako mozda bi bilo dobro da promenis jastuk.
    Mozda imas problema sa vratnim delom kicme, hoce i od toga da budu vrtoglavice i da imas taj osecaj kao da se zemlja trese.

Aktivan član aleksandarhakler1992 (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio sumara Pogledaj poruku
    Da li ti se to desava i kad si budan? Posebno kad se ujutro probudis da imas te vrtoglavice,ako je tako mozda bi bilo dobro da promenis jastuk.
    Mozda imas problema sa vratnim delom kicme, hoce i od toga da budu vrtoglavice i da imas taj osecaj kao da se zemlja trese.
    ne desava mi se kad sam budan,no striktno u toku noci.ali vrlo,vrlo retko.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio RoadSD Pogledaj poruku
    Osecaj padanja ili propadanja u trenutku utonjavanja u san nije retka pojava...
    Nesto slicno vrtoglavici i osecaju gubljenja ravnoteze(nema ni gore ni dole) sam imao kada sam kao klinac nasao i pusio neke dedine ubudjale cigare, ko zna kakve su gljivice imale po sebi.... Jesi li skoro pusio budjave cigare?
    kakva slucajnost,jesam pusio neke budjave. samo ne znam dali si ozbiljan za to sto si napisao

Početnik
    Učlanjen
    24.02.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To je normalno i desava se jer u snu padas u apneu(prestajes da dises) pa se trgnes. Tako reko dr.house u seriji

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    227

Citat Original postavio aleksandarhakler1992 Pogledaj poruku
    Moze biti simptom anxioznosti i neuroticnog ponasanja. Sto se tice poremecaja spavanja i sna, na slicne nacine neuroze daju takve simptome.
    Isto je i na javi - glavobolje, iritacije svetlosti, psihogeni vertigo, osecaj da imas gumene noge, strah da si nekako nestabilan i nesiguran dok hodas.....

Obrati paznju kako zivis, kako reagujes na stres, uzmi uvece malo pred spavanje meditiraj, opustaj se, nemoj buljiti u ekran mobilnog ili monitor kompjutera zbog plave svetlosti, nemoj da pijes kafu posle 16h i slicno....

Slične teme

1. LOVACKE PRICE- Generalni remont u toku na dan 04.06.2005
    Autor Stari Lisac u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 908
    Poslednja poruka: 21.11.2011., 13:31
  2. ZASTITA U TOKU SEKSA
    Autor VANJICA@ u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.04.2004., 16:06
  3. mlataranje kosom u toku plesa...
    Autor inqurious girl u forumu Muškarci
    Odgovora: 4