нестао дечак стефан илић (12)

milica cobanica

Veoma poznat
Poruka
12.483
stefan-ilic-nestanak-bela-crkva-potraga-foto-mup-srbije-1434216174-679423.jpg


Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srbije poziva građane koji prepoznaju dete sa fotografije i imaju bilo kakve informacije o njemu da pozovu dežurni centar Policijske uprave Pančevo na telefon 013-325-202 ili da prijave najbližoj stanici policije.

Dečak je poslednji put viđen u selu Banatska Subotica, opština Bela Crkva i na sebi je imao svetlozelenu majicu, crni šorc i crne patike "starke".

Dečak je visine 130 centimetara, braonkasta kose i braon očiju.

http://www.kurir.rs/crna-hronika/bela-crkva-na-nogama-bez-traga-nestao-stefan-ilic-12-clanak-1818607

ужас... :sad2:
 
Poslednja izmena:
Курир је тешко смеће од новина.
На крају текста убацују напамет причу да је млађи брат гурнуо старијег у реку !!!
Кога са том причом могу само да чувају .... полицију јер је неспособна било шта да уради на питању јавне сигурности и безбедности а то јој је примарни задатак и за то постоји. Нажалост, то је на папиру, чињеница је и истина да једино чувају политичаре и криминалце.

- - - - - - - - - -

a jbga, otmica je vazda bilo...
videcemo sta ce biti, samo da ne bude kao sa onom malom Tijanom.

Отмица је једино "вазда" било у државама у којима владају криминалци и државни тероризам као што је на пример САД.
У Србији се готово никада није дешавало док није дошла демократија. То једноставно једно без другог не иде.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Курир је тешко смеће од новина.
На крају текста убацују напамет причу да је млађи брат гурнуо старијег у реку !!!
Кога са том причом могу само да чувају .... полицију јер је неспособна било шта да уради на питању јавне сигурности и безбедности а то јој је примарни задатак и за то постоји. Нажалост, то је на папиру, чињеница је и истина да једино чувају политичаре и криминалце.

- - - - - - - - - -



Отмица је једино "вазда" било у државама у којима владају криминалци и државни тероризам као што је на пример САД.
У Србији се готово никада није дешавало док није дошла демократија. То једноставно једно без другог не иде.

апсолутно се слажем. па колико отмица се десило након петог октобра до данас... да занемаримо све оне отмице у којима је учествовао земунски клан и слични.
 
Отмица је једино "вазда" било у државама у којима владају криминалци и државни тероризам као што је на пример САД.
У Србији се готово никада није дешавало док није дошла демократија. То једноставно једно без другог не иде.

апсолутно се слажем. па колико отмица се десило након петог октобра до данас... да занемаримо све оне отмице у којима је учествовао земунски клан и слични.

a ipak, pre devedesetih, Srbija je bila puna zatvora, i zatvori puni lopova, ubica, dilera i slicnih.
ja ne vidim razliku tada i sada. bar sto se tice kriminalaca. ali vidim razliku u policiji koja je korumpirana, neobucena, bez skole i vrlo neefikasna.
u ona vremena policija je razbijala usta kriminalcima bez milosti. u ovo vreme policajci i kriminalci su jedno te isto. cast izuzecima, ali svedoci smo da onih pravih policajaca ima na promile. ove nedelje je uhapseno 14 policajaca u Beogradu za iznude, drogu i ostale zanimacije.

da ne pominjem sto uhvate klinca sa 100grama droge i dobije 3-5 godina
i uhvate jednog od dva Sarica sa 5,000 kilograma droge, i izlazi posle 3 godine iz zatvora.
tek ce da vidimo koliko ce starijem da odrezu a verujem da ce biti...daleko od realnosti.
 
a ipak, pre devedesetih, Srbija je bila puna zatvora, i zatvori puni lopova, ubica, dilera i slicnih.
ja ne vidim razliku tada i sada. bar sto se tice kriminalaca. ali vidim razliku u policiji koja je korumpirana, neobucena, bez skole i vrlo neefikasna.
u ona vremena policija je razbijala usta kriminalcima bez milosti. u ovo vreme policajci i kriminalci su jedno te isto. cast izuzecima, ali svedoci smo da onih pravih policajaca ima na promile. ove nedelje je uhapseno 14 policajaca u Beogradu za iznude, drogu i ostale zanimacije.

da ne pominjem sto uhvate klinca sa 100grama droge i dobije 3-5 godina
i uhvate jednog od dva Sarica sa 5,000 kilograma droge, i izlazi posle 3 godine iz zatvora.
tek ce da vidimo koliko ce starijem da odrezu a verujem da ce biti...daleko od realnosti.

Шарића могу да ухвате за ону ствар, човек није ни грам дроге продао у Србији, нити је његов транзит прашка ишао преко Србије...
 
Шарића могу да ухвате за ону ствар, човек није ни грам дроге продао у Србији, нити је његов транзит прашка ишао преко Србије...


ko je uvoznik i distributer kokaina u Srbiji, to ne znam. verujem da zna nasa BIA. a verujem da i zna i da je debelo u dilu u toj trgovini i da procenat dobijaju i politicari.
ipak nisam mislio na to, mislio sam na primere gde se vidi korupcija u tuzilastvu/policiji

dva kriminalca za neuporediva dela dobijaju iste kazne. mislim, gledano po tezini krivicnog dela.

a to da li su prodavali drogu nekom svedjaninu ili nemcu a ne Srbinu i da li je stariji ili mladji Saric uopste licno ili preko psorednika uvozio ili nije u Srbiji, to ih ne pere za kupovinu drzavnih firmi u procesu privatizacije i izbacivanja stotina i hiljada ljudi na ulicu unistavanjem tih firmi i pranjem para. kako god okrenes, posledice tog kriminala se itekako osecaju i u Srbiji, cak i ako ni gram droge nije presao nasu granicu.

- - - - - - - - - -

i otisli smo previse u off, ovde je rec o nestalom detetu.
 
Najnovije vesti na blicu pisu da su uhapseni otmicari.Dobro je sto je policija odma krenula u potragu.Nadam se da ce uskoro i decak biti pronadjen.

Pa i nije bas da je odmah krenula, koliko sam ja shvatio. Decak je otet oko podneva a oni uvece u okolini sela pretresaju auta... Pa majku mu, ako su oteli dete vec nakon prvog sata su mogli preci granicu ili biti desetinama kilometara daleko (da ne spominjem promenu automobila i druge nacine brisanja tragova). Lako je sad biti pametan, ali mislim da nije bilo tesko zakljuciti da takva potraga nece uroditi polodom.
 
Kako „Blic“ saznaje, majka Gordana i otac Steva zadržani su u stanici policije jer njihova svedočenja nisu ubedila pripadnike MUP da se otmica Stefana zaista i dogodila.

Uz njih, zadržan je i Stefanov mlađi brat Uroš, navodno neposredni očevidac kidnapovanja. Meštani tvrde da prethodnih dana nisu viđali sumnjive strance, niti pomenuti tamni automobil u kog su otmičari navodno uvukli dečaka.

NOVI DETALJI Otac i majka nestalog dečaka zadržani u policiji

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/56...c-i-majka-nestalog-decaka-zadrzani-u-policiji
 
Дај Боже да га нису затукли родитељи.

Nesto tu nije u redu. Porodica ima sedmoro dece. Zive od nadnice pastira.Sto znaci ne mogu ni da se prehrane. Necu da baksuziram ali svasta je moguce,kada si siromasan i ocajan. Ramisljam o prodaji Rumunima.Nadam se da je ziv.Sramota je sto i pisem ovo ali hebiga
 


И онда закључе овом реченицом:

S tim u vezi, ekipe žandarmerije od jutros pretražuju tok rečice Karaš koja protiče pored Banatske Subotice.


Мислим, какве везе има ток речице Караш са снимком аутомобила???
 
Мени се чини да је ово поново једна од "епизоди" у режији оних Вучкових страних саветника, Треба бацити народу преко медија "коску", нека је глође, глође,...а они ће да приводе крају оно што су наумили.

ПОГЛЕДАЈТЕ сада, шта се пише о породици несталог дечака!
( ИСКРЕНО СЕ НАДАМ да је дете живо и здраво.)


Sava Mirosavljev, čije su ovce Steva Gagić i njegova deca čuvali i u čijoj kući stanuju, navodi da je ova porodica došla u junu prošle godine.
(НЕ ПИШЕ ОДАКЛЕ СУ ДОШЛИ!?)

On objašnjava da Stevan sa suprugom Gordanom Ilić ima sedmoro dece. - Aca ima 16 godina, za njim je Božica (14), koja se pre nekoliko meseci udala. Pobegla je od kuće, ali su sad u dobrim odnosima.
(ЗАМИСЛИТЕ, СА 14 ГОДИНА ПОБЕГЛА И УДАЛА СЕ ??!)

Stefan je treće dete, potom ide Ivana (10), pa Uroš (9), onda su dobili Ivana (5) i Jovana, koga su planirali da krste uskoro
- objašnjava Mirosavljev i dodaje da je Stevan voleo da popije, ali da nije pravio probleme.
Jedna od komšinica kaže da joj je čudna reakcija Stefanove majke Gordane, koja ni u jednom trenutku nije zaplakala, niti se zabrinula za Stefana. (???)

Ona ističe i da se Stefan pre dva meseca povredio na motornoj testeri i da je otac Stevan naplatio od njegovog školskog osiguranja 36.000 dinara.

- Stefan je sa ocem išao u šumu po neka drva, znam da je rekao da se dete saplelo na motornu testeru. Mali je imao posekotinu na nozi. Isto tako se nedavno povredila i Božica - priča komšinica.


Ćerka iz prvog braka
MAJKA ME JE OSTAVILA U PORODILIŠTU

Svetlana, Gordanina najstarija ćerka iz prvog braka, kaže da je majka nju ostavila još u porodilištu i da su je odgajili baba i deda u Beloj Crkvi.- Nisam u dobrim odnosima s majkom, a braću i sestre sam tek nedavno upoznala. Stefan je izuzetno dobar i uglavnom sam pričala s njim. Mnogo mi je žao, samo da ga pronađu živog i zdravog - kaže drhtavim glasom Svetlana.
(МАЈКА НЕСТАЛОГ ДЕЧАКА ЈЕ ПРВО ДЕТЕ ОСТАВИЛА:think:


Vanbračno dete
STEVAN ODBIO EMISIJU „DNK“!

Stefanov otac Stevan Gagić odbio je nedavno da učestvuje u emisiji „DNK“, koja se emituje na TV Pink.- Dečko koji je tvrdio da je Stevanov sin iz prethodnog braka pokušao je to da dokaže u ovoj emisiji. Međutim, Stevan je izbegao i njega i ekipu „DNK“ - pričaju meštani.
(ОВО МИ ЈЕ НАЈИНТЕРЕСАНТНИЈЕ У СВЕМУ ОВОМЕ. ТЕЛЕВИЗИЈА `ПИНК` И ПОМИЊАЊЕ ОЦА НЕСТАЛОГ ДЕЧАКА. КОЈЕ ЛИ СЛУЧАЈНОСТИ, ДА БАШ ЊЕГОВ СИН, СТЕВАН НЕСТАНЕ??!:eek: )

http://www.kurir.rs/crna-hronika/lj...ocio-brat-otetog-stefana-ilica-clanak-1819695


Ово је тотала лудница! Све што прочитам у нашим медијима, а много тога у договору (режији) са "експертима" који организују рад једне државе која се зове Србија, би требало сачувати, АРХИВИРАТИ и једног дана проучавати у одговарајућим установама. До тада ТРЕБА ИЗБЕГАВАТИ овакве сиуације и остати колико толико НОРМАЛАН.


Види ли се крај овоме:think:
 
Poslednja izmena:

Back
Top