Dilema za upis u gimnaziju
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Dilema za upis u gimnaziju

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Dilema za upis u gimnaziju

S obzirom na to da je većina tema neaktivna, otvoriću novu u nadi da će neka dobra duša pomoći.
    Zanima me nekoliko gimnazija, prirodni smer, pre svega prva, treća(škola sama po sebi mi je super, ali brine me društvo, jer se ono što sam čuo kreće od fenomenalnog do toga da ima mnogo snobova, a sve od osoba koje su u trećoj), peta, deveta(da li je društvo previše štrebersko i jel odnos kvalitet nastave/težina kontrolnih prelazi granicu normale kao u trinaestoj) i četrnaesta(o njoj sam najviše dobrog čuo).Pored ovih, voleo bih da čujem nešto o šestoj, jer sam video da treba dosta poena da se upiše a škola nit ima neku reputaciju nit ja znam nešto o njoj.Hvala svima unapred(ako neko pomogne )

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Dilema za upis u gimnaziju

I da, ako može neko da mi kaže kakvi su nastavnici hemije u ovim školama jer nju pojma nemam.

Početnik
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Idem u Trecu, stoga cu ti reci malo o njoj.
    To za drustvo je tacno, vrlo varira, mada mi se cini da ima vise "snobova" na drustvenom smeru. OnI Koji su se upisali preko veze su obicno u velikoj skoli - I9 npr. Takodje sam upoznala dosta finih ljudi na prirodnom, prosek je visi I djaci su bolji, odeljenja su "jaca". Nema svrhe da ti pricam da li je lako ili tesko, sve zavisi od toga ko ti zapadne. Ipak, postoji jedna izreka ovde: "Vi ste prirodnjaci, vi sve treba da znate; sta je to za vas?!" I naravno, prirodnjak u elitnoj skoli dobija i "elitne" zadatke.
    Sto se hemije tice, znam samo za dve profesorke I obe poprilicno traze I poprilicno dobro predaju (jedna se od milja zove "Zena-zmija"). Ovde je problem predznanje, ukoliko ga apsolutno nemas (stehiometrija je ravna kineskom pismu), bice ti dosta teze nego ostalima. Ipak, potrudice se da ti lepo ispredaju, tako da ce ti do kraja godine verovatno biti jasno.

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Predznanje je na toliko lošem nivou da sam morao da guglam šta je stehiometrija, i da, tu je negde sa kineskim pismom

Početnik
    Učlanjen
    13.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ajde molim te mi reci još nešto o školi, imam još 2-3 dana da razmislim, kakvi bi profesori mogli da mi ulete?Takođe bih voleo kad bi mogla da uporediš školu u svim aspektima(nastava, društvo) sa XIV, pošto će mi te dve škole biti prvi izbori, verujem da znaš nešto o obe škole pošto su blizu.Raspitao sam se dosta o trećoj i stvarno sam čuo baš dosta toga lošeg o njoj, uglavnom vezano za društvo.Znam da sam dosadan, ali treba mi pomoć

Veoma poznat Bren (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    251

Ako zbog društva upisuješ školu onda ti je najbolja Srednja poljoprivredna RPT(rukovalac poljoprivrednom tehnikom tj traktorista). Dušu dalo za druženje...
    Vae victis! (Teško pobeđenima!)

Slične teme

1. Upis u vojnu gimnaziju 2012
    Autor maree111 u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.03.2012., 20:19
  2. Upis u gimnaziju
    Autor cika rasa u forumu Škole
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.05.2011., 10:06
  3. Uslovi za upis u gimnaziju
    Autor yokai u forumu Škole