Odlazak

sokvisnja

Iskusan
Poruka
5.885
Bas nesto citam ovde na temama poslednjih par dana kako su se neki clanovi izlogovali. Uvek me je interesovalo, sta je to sto nagoni ljude da na takav nacin prekidaju vezu sa onim sto im je bio deo zivota i sto su toliko voleli da rade. Ne razumem bas tu teatralnost i sta se dobija time? Zasto ljudi imaju potrebu da ubiju svoj nadimak?

Kad me ne bude vise interesovao forum, ja cu prestati da dolazim a ono sto sam pisala nek ostane tu pod mojim nadimkom i neka stoji.

Sta vi mislite o tome?
 
Pa, postoji i fenomen zavisnosti jer kao što neko igra Slot mašine u vegasu i ne može da se zaustavi, tako neki drogoši učestvuju na ovakvim sajtovima.

Onda im je jedina kura da samoubiju svoj nadimak.
 
Bas nesto citam ovde na temama poslednjih par dana kako su se neki clanovi izlogovali. Uvek me je interesovalo, sta je to sto nagoni ljude da na takav nacin prekidaju vezu sa onim sto im je bio deo zivota i sto su toliko voleli da rade. Ne razumem bas tu teatralnost i sta se dobija time? Zasto ljudi imaju potrebu da ubiju svoj nadimak?

Kad me ne bude vise interesovao forum, ja cu prestati da dolazim a ono sto sam pisala nek ostane tu pod mojim nadimkom i neka stoji.

Sta vi mislite o tome?


Они су и даље ту али сад само читају. Гледају плаче ли ко, пише ли се шта о њима.

Гледам то као на глумљену смрт не би ли се сазнало шта је ко мислио о покојнику. Нушић је то већ обрадио. :mrgreen:
 
pa razne stvari mogu da budu u pitanju
recimo vecina se uvredi zbog neceg,odatle teatralnost
ili recimo ti hotujes na pp,uhvati te muz i resenje je samo da obrises nalog i krenes da sredjujes stvari kod kuce
neko oseca da mu forum krade vreme,a nema snagu da smanji dolazak,pa je ovo drastican metod da prekines odjednom i ako nema tvog nika,nemas cemu da se vratis
u te price da su ljudi nasli partnera i zato se obrisali nesto ne verujem
 
Ja evo nekoliko puta mi doslo da to uradim,jer barem meni ovo ovde vise steti nego sto koristi.

A i posle svog ovog vremena i vidim da ono i nije imalo smisla,mozda.
 
u te price da su ljudi nasli partnera i zato se obrisali nesto ne verujem

ja mislim da je to jedino smisleno. možda ne baš partnera al ako je neko prestao da piše, valjda je uradio nešto bolje sa svojim životom. :punnade:

- - - - - - - - - -

postovi ostaju. umesto nika pise ti broj. ko je uporan da nadje gde te je neko citirao, moze da pronadje i nik.

@tema smuce ti se neke stvari na 4umu i odesa.

znači postovo ostaju ovde i posthumno, večno zapisani na nekom serveru ili čemu već? pa mi smo besmrtni, yebote! :)

- - - - - - - - - -

Они су и даље ту али сад само читају. Гледају плаче ли ко, пише ли се шта о њима.

Гледам то као на глумљену смрт не би ли се сазнало шта је ко мислио о покојнику. Нушић је то већ обрадио. :mrgreen:

:lol:

koji je to nivo patetičnosti
 
Kad neko ode uvek pomislim da sigurno ima neke pozitivne promene u životu i više nema vremena za forum.

Pa kad su pozitivne promene (ili negativne) valjda spontano imas sve manje i manje vremena, sve redje i redje svratis i na kraju prestanes i da svracas. Neces sigurno ugasiti nalog jer si se silno izpozitivisao :)
 
Pa kad su pozitivne promene (ili negativne) valjda spontano imas sve manje i manje vremena, sve redje i redje svratis i na kraju prestanes i da svracas. Neces sigurno ugasiti nalog jer si se silno izpozitivisao :)

To ja za spontane odlaske,a mislim da ti nagli obično vode ponovnom registrovanju,samo malo kasnije.
 
ee nekad se otvarala tema
stavi prigodnu pesmu, kao nrp odlazi cirkus
napises par tuznih recenica..kao pre nedobog samoubistva
cvrsto reses, dodjes ko na svoju sahranu da vidis kome falish
ko se raduje
i tako..ih, odlazilo se..odlazilo..:sad2:
 
...a bilo je tako lepih sarana, dostojanstvenih, veličanstvenih... najviše mi je bilo žao kada je umrla smokvicica...:heart2:

...i ja sam organizovao nekoliko svojih ali nisam imao dovoljno para da ih sprovedem u delo...:cry:
 
Bas nesto citam ovde na temama poslednjih par dana kako su se neki clanovi izlogovali. Uvek me je interesovalo, sta je to sto nagoni ljude da na takav nacin prekidaju vezu sa onim sto im je bio deo zivota i sto su toliko voleli da rade. Ne razumem bas tu teatralnost i sta se dobija time? Zasto ljudi imaju potrebu da ubiju svoj nadimak?

Kad me ne bude vise interesovao forum, ja cu prestati da dolazim a ono sto sam pisala nek ostane tu pod mojim nadimkom i neka stoji.

Sta vi mislite o tome?

Mislim da si u pravu !
Skroz......
 
Kad neko ode uvek pomislim da sigurno ima neke pozitivne promene u životu i više nema vremena za forum.
to je dobro,ja uvek pomislim da ih je udario kamion,il su u bolnici,nema ko da nam javi...:rida:
...a bilo je tako lepih sarana, dostojanstvenih, veličanstvenih... najviše mi je bilo žao kada je umrla smokvicica...:heart2:

...i ja sam organizovao nekoliko svojih ali nisam imao dovoljno para da ih sprovedem u delo...:cry:
ih kakva je to riba bila :(
 

Back
Top