Neplaceni rad

moz ti da pricas sta oces kada od skole imas 7 razreda

Kume izgubio sam vreme dao prednost šta da namažem na hleba.Tako nekako ostado na 4 razreda pa nastavi da prodajem koncetrat a i zob za konje a onda uskoči u auto još 1971 god.i do dan danas ne brinem koliko košta benzin ili da idem do Pariza negde na kafu
nedeljom itd.Zato kume još jednom savet ne donose puno poklopci sa sahte bolje maži fakultet na hleba.Pozdrav kume samo javi kada ti nešto treba.
 
Mislim da smo skrenuli sa teme,poenta je da se treba pridržavati mera štednje,te u tom kontekstu i proširiti mere tipa;penzionerima smanjiti penzije za 20%,prosvetarima ukinuti plate preko letnjeg raspusta i smanjiti platu za januar,a ostalim zaposlenim radnicima,naročito onima u privatnom sektoru, ograničiti radni sat na maximalno 119 dinara...
 
Mislim da smo skrenuli sa teme,poenta je da se treba pridržavati mera štednje,te u tom kontekstu i proširiti mere tipa;penzionerima smanjiti penzije za 20%,prosvetarima ukinuti plate preko letnjeg raspusta i smanjiti platu za januar,a ostalim zaposlenim radnicima,naročito onima u privatnom sektoru, ograničiti radni sat na maximalno 119 dinara...

Otkud ta ideja ograničiti radni sat na 119 dinara?Pa dobrom majstoru ili bilo kom niko nemože da odredi meni koliko ću mu dati.Kako se pogodim tako plaćam,a ima nekom nebi dao ni minimalac.
 
Otkud ta ideja ograničiti radni sat na 119 dinara?Pa dobrom majstoru ili bilo kom niko nemože da odredi meni koliko ću mu dati.Kako se pogodim tako plaćam,a ima nekom nebi dao ni minimalac.

Pa pre nego što počneš da deliš poslove ljudima,možda ne bi bilo loše da završiš barem neku večernju školu,čisto da budeš pismeniji dok budeš potpisivao ugovore svojim radnicima...
 
Čim nisu dali otkaz, to znači da su srećni na poslu.

Zato možemo sa sigurnošću reći da su plaćeni 100% fer.

jaguar
aj ne ke(nj)aj vise leba ti.Ovde je rec o Srbiji gde su sve firme iz iste kopir masine,gde sa loseg ides na gore,gde obicnom smrtniku nema ko da pomogne.
I sad ti pricas da svi treba da podele otkaze i da primaju kintu sa zavoda a ovi da im nadju normalnu firmu...jeste,to mozda u Nemackoj.
Znaci,ovo tvoje zapazanje je za nulu...
 

Back
Top