Sitna krađa: Šta preduzeti? I da li preduzeti nešto ili ne?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Sitna krađa: Šta preduzeti? I da li preduzeti nešto ili ne?

Nov član
    Učlanjen
    12.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post Sitna krađa: Šta preduzeti? I da li preduzeti nešto ili ne?

Pozdrav svima.

Naslov, u principu, govori sve. No, ja ipak želim da u kratkim crtama opišem situaciju u kojoj sam se danas našao.

U kafiću koji, inače, gotovo svakodnevno posećujem već nekoliko meseci u pazuama između predavanja, mi je neko danas ukrao ranac, koji je stajao okačen na čiviluk. S obzirom na to da ranac već mesecima kačim na isti čiviluk i da ga, do danas, niko nije dirao, ja sam odavno prestao da obraćam pažnju na njega nakon sto ga okačim, što je nesumnjivo moja greška. I eto danas, nakon što sam platio piće i zaputio se ka vratima, na čiviluku ranca nije bilo. Kako vrlo dobro poznajem osoblje, dogovorio sam se sa njima da sutra odem i pogledam na kameri ko ga je ukrao.
    Novčanik, telefon i ostale važne stvari uvek držim kod sebe tako da mi ništa toliko značajno nije ukradeno, osim nekih ključeva, ali ni oni nisu toliko važni. Dakle, u pitanju je sitna krađa (ispod 15000 dinara). Ali bez ozira na to, kako mi je omogućeno da vidim lopova, žarko bih želeo da taj lopov bude i kažnjen. Ali pošto sam prilično neiskusan po pitanju podnošenja krivične prijave ili čega već, a na googlu nisam pronašao Bog zna šta o svemu tome, treba mi savet. I tako se vraćam na pitanje iz naslova. Šta preduzeti? I da li preduzeti nešto ili ne?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6152

Podrazumevano Re: Sitna krađa: Šta preduzeti? I da li preduzeti nešto ili ne?

ma kakva prijava sa pandurima ima se iznerviras samo,nadji lepo pozajmljivaca i pitaj jel ti treba za skolu ranac ili si mislio da ima para,malo za usi nauci pameti i svi srecni
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Slične teme

1. Šta je Open Source?
    Autor Naum Hadži-Kukuruzović u forumu Softver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 03.11.2014., 20:02
  2. Šta mislite o knjigama Anne Rice?
    Autor Beowulf011 u forumu Književnost i jezik
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.01.2014., 18:00
  3. Šta čini jedan sajt zanimljivim?
    Autor macaktosa u forumu Internet
    Odgovora: 23