Tržište seksa

OcitiMazohista

Ističe se
Banovan
Poruka
2.531
ne ne mislim na plaćeno. svi traže seks. svi su željni seksa, svakakvog. traži se i nudi se na sve strane. neke stvari mi nisu jasne.
-prvo ako se toliko nudi i traži, da li onda seksa pravog kvalitetnog ima tako malo?
-drugo, čega je to narod željan, dodira, lepih reči ili orgazama?
-treće ako se od tolike ponude i potražnje, dvoje en mogu naći, u čemu je zapravo problem?
 
ne ne mislim na plaćeno. svi traže seks. svi su željni seksa, svakakvog. traži se i nudi se na sve strane. neke stvari mi nisu jasne.
-prvo ako se toliko nudi i traži, da li onda seksa pravog kvalitetnog ima tako malo?
-drugo, čega je to narod željan, dodira, lepih reči ili orgazama?
-treće ako se od tolike ponude i potražnje, dvoje en mogu naći, u čemu je zapravo problem?

Ma svet poludeo nacisto.
Vidis,nekada je bilo,dvoje se poljube i odmah se zna da su u vezi.Danas se dvoje torbaju pola godine kao dve zivotinje i ne znaju na cemu su.
 
ne ne mislim na plaćeno. svi traže seks. svi su željni seksa, svakakvog. traži se i nudi se na sve strane. neke stvari mi nisu jasne.
-prvo ako se toliko nudi i traži, da li onda seksa pravog kvalitetnog ima tako malo?
-drugo, čega je to narod željan, dodira, lepih reči ili orgazama?
-treće ako se od tolike ponude i potražnje, dvoje en mogu naći, u čemu je zapravo problem?
to samo seru da se nudi i trazi ,samo se tvrdi pazar kad se otvoreno ponudi zato ga nema uopste
hrane ega
1 nadje 5 jer im je 1 dosadan
 
ne ne mislim na plaćeno. svi traže seks. svi su željni seksa, svakakvog. traži se i nudi se na sve strane. neke stvari mi nisu jasne.
-prvo ako se toliko nudi i traži, da li onda seksa pravog kvalitetnog ima tako malo?
-drugo, čega je to narod željan, dodira, lepih reči ili orgazama?
-treće ako se od tolike ponude i potražnje, dvoje en mogu naći, u čemu je zapravo problem?

Ako nesto ima kvantitet, ne znaci da ima kvalitet :lol:
 
Svi traze seks, ali ne nudi svako seks. To je vec ono muskarci-zene, ponuda i potraznja, ali zene imaju daleko vecu vrednost na trzistu, jer slabije se nude, a potraznja za njima je ogromna (verovatno zato jer se ne nude "na izvolte").
Kako ko, ali mislim da bi svi 3 u 1 paket, i psihicko i emotivno i seksualno poklapanje.
Trziste nije ravnopravno, opet odnos polova, ko nudi, a kad svako nudi, znaci ima suficita, stoga se i vise bira, a i kriterijumi su visoki.
 
seks ne traže svi ali da seru svi moraju

Beograd sa Beogradjanima, izbeglicama, raseljenim, doseljenim, pridošlicama, rodjacima i studentima ima 2,5M
to mu dodje velika nužda 100 - 300 grama puta 2,5M to je u gramima pa u kilogramima pa 750 T u gownima
drugo ništa ne proizvodimo sa takvim elanom
 
Ma svet poludeo nacisto.
Vidis,nekada je bilo,dvoje se poljube i odmah se zna da su u vezi.Danas se dvoje torbaju pola godine kao dve zivotinje i ne znaju na cemu su.
pametno rečeno
svi danas želimo sve i odmah, ali ne i odgovornost
što bi se reklo hoćemo prava, a ne želimo obaveze

dobar i kvalitetan seks je proizvod
što znači da bi on bio dobar mora se mnogo pre toga uraditi i poklopiti
 

Back
Top